foto

Hunter Parrish

  • nar. 13.5.1987 (29 let)
    Richmond, Virginia, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Hunter Parrish je americký herec a zpěvák, který se narodil 13. května 1987. Jeho rodné město je Richmond ve Virginii, přesto vyrůstal v Plano, Texas. V roce 2007 absolvoval střední školu v Plano.

Začal se objevovat v malých rolích v televizních seriálech, byl k vidění například v CSI: CRIME SCENE INVESTIGATION nebo ZÁKON A POŘÁDEK. V roce 2005 přišla nabídka od televize Showtime a s ní role, která ho nejvíce proslavila. Jde o roli Silas Botwin v seriálu TRÁVA.

Objevil se i v několika filmech. První z řady byl KONEC SNĚNÍ. V roce 2007 se objevil ve snímku MEZI ŘÁDKY, kde hrál roli Bena Samuelse. V sprnu roku 2008 se připojil k Broadwayskému muzikálu Probuzení jara. V roli Melchiota Gabora odehrál celou jednu sezónu.

V roce 2009 se mihnul ve filmu ZNOVU 17, kde si zahrál hráče basketbalu. Ukázal se i ve snímku NĚJAK SE TO KOMPLIKUJE. V roce 2005 získal cenu na Method Festu za nejlepšího herce ve snímku STEAL ME. A také byl nominován na Young Artist Award za film KONEC SNĚNÍ.

Pavel "Pajky3" Lepič

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace