V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

FeriusParfax

Chcete se cítit krásní, chytří, bohatí a na úrovni? Není třeba utrácet závratné částky u kadeřníků, za oblečení a další luxus. Stačí si pustit Výměnu manželek. Všeho všudy jsem viděla asi 5 dílů tohoto pohledu do společnosti. Musím se přiznat, že po každém dílu jsem se cítila fakt dost na úrovni, nadpozemsky chytrá, nebesky krásná a královsky bohatá. Nedávno jsem zhlédla díl, kde se manžel snažil z manželky udělat lesbu. Do toho házela zcela nerelevantní a hloupé poznámky dáma s velkým D. S párovým tetováním Queen/King…, trička a papuče Guess samozřejmě nechyběla. Výkvěty společnosti jsou opravdu rozmanité a o společenskou smetánku tu není nouze. Mám utvořenou svoji sociální bublinu, a tak nestačím zírat, jak vlastně vypadají rodiny a jejich zázemí mimo mé obzory. ()

Zevon odpad!

Lidská bída v plné parádě, bažná po penězích, schopna riskovat opovržení, ztrátu důvěry svých bližních i obětovat city svých dětí. Pokřivené charaktery lidí mohou sledovat podrobně jen jim podobní, nejedná se totiž o žádnou zábavu, ale stupidně naaranžovaný děj - škoda, že si nenechávali za příplatek třebas natírat prdele na zeleno a neběhali po náměstí. Recese to také rozhodně není. Všem zúčastněným bych okamžitě nařídil kastraci bez odvolání a odebral jejich děti na převýchovu. Fialový hnus, ostuda všech, co se na této aktivitě podíleli. ()

Jeanecek

Podle mého názoru jedna z nejméně etických, ale nejzajímavějších reality show so far. Neuvěřitelné příběhy, povedená dramaturgie... ()

FireTight odpad!

Co může dva normální a naprosto cizí chlapy donutit vyměnit si na týden své manželky? Zřejmě nic, tedy pokud jsou vážně normální a mají v sobě nějakou tu špetku sebeúcty. Jenže když vypustíme slůvko "normální", už to začíná být jasnější - vyhlídka na nějaký ty prachy, možnost se před celým národem ztrapnit, pořádně ublížit svým dětem (hlavně pokud jsou mladší, samozřejmě nechápou, že je to jen dočasně a může to být pro ně pořádný šok, což může způsobit...? Kdo ví?) a ještě spousta dalších věcí, které je normálním lidem (a mně) naprosto nepochopitelná. A tak mi nezbývá než doufat, že tuhle sračku Nova nikdy nevytáhne. Tenhle pořad byl totiž i pod její úroveň a to už je co říct. I takový Kameňák byl lepší (a to je SAKRA co říct!). ()

Claude Speed odpad!

Toto je fakt hnus. Místo toho, aby dala nova kvlitní film na večer, tak tam dá tenhle nudný hnus. Vážně, odpad na plné čáře. 5%. ()

RajAthen

Každý národ si zaslouží takovou reality show, jaký je sám. Z většinou velmi pokleslého lze tento vzít jako vcelku reálnou sondu toho, s čím se můžete za zavřenými dveřmi leckdy setkat (přičemž řada lidí seká takříkajíc dobrotu...). Jakkoli motivace řady účinkujících je prazvláštní, v souhrnu lze typicky české, ne-li univerzální charaktery nalézt. Od zlých tchýní, megeroidních manželek a povalečských manželů ... někdy vše pohromadě obalené vrstvou ignorantství. Nechť však soudí první ten, kdo první hodí kamenem.... ()

junglewar odpad!

Do prdele! Gazogazo naprosto skvostný komentář, který jednou vytesám na hrob samotného Krále všech zmíněných ještěřích lidí... Miloše Zamanoviče. ()

Oonika

Jako je to hrozný, to rozhodně, ale mě to prostě fascinuje. Jednak z hlediska toho, že se najdou lidi, kteří se toho chtějí účastnit, pak proto, že jim to možná vyřeší i nějaké jejich problémy, a pak čistě ze zajímavosti, jak jsou někteří lidé schopni žít. A na Novu prostě dobrý. ()

boni

Panoptikum národa českého každou středu prostřednictvím televizních obrazovek promlouvá k těm, kteří jsou dostatečně hloupí, aby sledovali tento odpad televizní tvorby, ale zase ne tak hloupí, aby se ho aktivně účastnili. Jeden z důkazů naprosté dekadence moderní společnosti. A to se obvykle snažím nesoudit nikoho dle toho, co sleduje, neb taky občas koukám na nesmysly, ale tohle už je vážně moc.__ Feat. „Mačkáš mi hada, debile.“ A to je ten důvod, proč dám jednu hvězdu. ()

renegrido

Dívala jsem se na to jako na odstrašující případ toho, jak nechci dopadnout. Když jsem viděla ty lidi, co tam byli... Ale bavila jsem se. Podle mě je to jediná reality show, která za něco stojí, a může rodinám dát i něco pozitivního. ()

Alojs

Některé díly byly vskutku "guilty pleasure". Přesto mám pocit, že si Nova mohla leccos odpustit (odvysílat počůrávající se dítě - to je vražda lidské osobnosti v soudobé společnosti). V rámci televizních reality to "lepší". ()

Judy24 odpad!

Já tenhle pořad nechápu a nesnáším. Co je to proboha za nápad, vyměnit si s někým domácnost? Proč?! Jak někoho vůbec mohlo napadnout, že to odbourá vztahový stereotyp (OK, asi jo, ale pochybuju, že k lepšímu)? Jak je možné, že je dneska lidská rasa tak strašně pitomá, že kvůli patnácti minutám slávy vezme celý svůj život a nechá nejsledovanější českou televizi, aby ho vzala a hodila půlce národa do obýváku? Nevidím na téhle reality show ani nic zajímavého, ani poučného, vidím jenom hromadu sr°°°k, kterou si Nova mastí kapsy. ()

Petus

Jako sociologická sonda do hlubin české duše je to naprosto excelentní. Ovšem bez záruky za líbivost nastaveného zrcadla. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů