Taxík

(pořad)
Soutěžní / Rodinný
Česko, 2008, 28 min

Účinkují:

Aleš Háma (moderátor), Monika Absolonová (moderátor), Tomáš Matonoha (moderátor), Vojtěch Kotek, Tereza Kerndlová, Pavel Zuna

V pořadu Taxík nastoupí nic netušící lidé do zdánlivě obyčejného taxíku a najednou zjistí, že jsou v televizním pořadu! Při jízdě mají možnost odpovídat na moderátorovy otázky a vyhrávat hotové peníze. Jsou-li úspěšní, tak na závěr cesty dostanou svoji výhru. Pokud ale zodpoví špatně příliš mnoho otázek, jsou z taxíku vysazeni, a to kdekoliv! Taxík je prostě jediné taxi, které vám zaplatí! (Česká televize)

Lachtane

Nechápu, proč jsou ti lidé vždycky tak překvapeni, že do Taxíku nasedli, když předtím museli vyplnit na webu ČT přihlašovací formulář a ještě byli pozváni na konkurz.... ()

Víteček

No, před viděním Můžeme dál? bych dal asi jen dvě hvězdy, ale tenhle nový pořad, který Taxík nahradil, mi ukázal, jak byla tahle předstíraná mobilní soutěž úžasná a jak moc toužím, aby se zase vrátila. 55% ()

heavy66

Příjemný, zábavný pořad! Ani se nedivím, že moderátor je poněkud unylý, musí-li najednou poslouchat ve sluchátku pokyny režiséra, vnímat odpovědi cestujících a věnovat se řízení! Pěkný byl díl, kdy do taxíku nastoupí atraktivní blondýnka, která dává svoje oblečení jako fant. - dostupné na You Tube. ()

racing666

Velmi koukatelné, zábavné, záludné a prostě dobré. Až na některé otázky, na které nechápu, jak se vůbec můžou zeptat. ()

Trilobajt

Aleš Háma výborný, Monika Absolonová nic moc. Tomáše Matonohu jsem naštěstí dlouho v taxíku neviděl... Jinak dobrá vědomostní soutěž. Dle mého názoru spolu s AZ-kvízem nejlepší co je k vidění v TV. ()

Chlo0opek

Sympatický Aleš Háma tuto soutěž vyzdvyhuje o úroveň výš. Dobrý nápad dostat soutěž i do taxíku. Občas až člověk žasne, co se od takových soutěžicích člověk doví:) ()

Naby

celkem zajimavy napad. S takovym taxikem bych chtel taky jezdit. At uz za volantem, nebo jako zakaznik ;-). Celkem slusna zabava a kdyz ne, nenudi vas dlouho. 3* ()

pegtr

Pohodová podvečerní soutěž kterou provázejí sympatičtí moderátoři.Však při každodenním shledování začíná nuudit. ()

e-pilot

Nepletu-li se, tak při řízení motorového vozidla se má řidič, aspoň podle dopravní vyhlášky, plně věnovat zmíněné činnosti. Věřím, že ČT záběry se všemi přejetými chodci a sraženými cyklisty nejen vystříhala, ale taky zničila. Vozit Monice Absolonové pomeranče do vězení přes celou republiku se mi nechce. Jinak podprůměrná soutěž, ale s milými průvodci. ()

Fenk

Připoutejte se prosím a jestli nemáte IQ štiky, můžete se klidně dostat na konečnou zadara a ještě si k tomu něco přivydělat. Háma se konečně našel (když se kácí pes, tak lítaj řízky) a role taxikáře mu sedí jak uši na hrnec. Jen ten údiv nasednuvších, nad jejichž hlavami se rozžhne diskosvatozář je přirozený asi jako prsa Mesarošový. ()