• Fretakata

V cesku to mate este fajn. U nas su teraz pocas roznych sviatkov prenosy z omsi a puti v primetimoch.(5.7.2011)

• kaposlav

Keď už dávaju reláciu o organizácii čo za svoju existenciu v méne boha a vieri vyzabíjala milióny ludí a v dnešnej dobe sú to samé škandáli s pedofíliou tak to už môžu dávať aj relácie opevujúce fašizmus či kanibalizmus. Najbohatšia organizácia hovorí o skromnosti, solidarite, že sme všetci jedna velká rodina káže vodu a chleba a slope víno a híri luxusom. Ludom mudruje o rasovej znášanlivosti, tolerancii a od jakživa viedla vojny proti všetkému inému. Upalovať ludí za živa pre názor je božské. Myslím si, že 99% kresťanov nedodržuje ani tri z desiatich prikázani. Tak ako pápež požehnával Napoleonónovi, keď viedol vojnu proti celej európe, tak ako mala cirkev zmluvi s fašistickym Nemeckom, tak aj dnes kolaboruje a požehnáva tým čo dnes vyvolávaju vojny ako samotnému Bushovi a NATO. Keby otvorili bankové kontá a dali ludom tie majetky čo nahrabali tak by bolo po biede, chudobe a hladomore. Ako hovoril dedko je to banda buzerantov a pedofilov!!(5.4.2012)

• Katullka

Pro nevěřícího to je ještě větší odpad než pro křesťana. Nejlepší komentář: Petroff(14.9.2010)

• Marw

Jsem nevěřící a nemám rád církevní firmy, ale některé díly ujdou.(15.11.2009)

• Una111

Viděla jsem po dlouhé době jeden díl KM, který byl odvysílaný 18.10. 2015, a je mi z něj doslova a do písmene špatně! Tahle bezostyšná propagace sodomie a cilzoložství by si zasloužila jediné hodnocení a to Odpad! - - - http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1098528273-krestansky-magazin/215562215600010(22.10.2015)