• Dragoni

Pro zasvěcené jistě přínosný pořad a každý ať si věří v co uzná za vhodné. Odsuzovat ani vychvalovat mi nenáleží.(22.4.2012)

• Katullka

Pro nevěřícího to je ještě větší odpad než pro křesťana. Nejlepší komentář: Petroff(14.9.2010)

• SOLOM.

Tak u podobných náboženských vyblitků se mi chce vždycky zvracet. Jsem nevěřící a vůbec se za to nestydím. Stačí mi sledovat v televizi , jak faráři znásilňují, kradou,atd…(8.2.2012)

K pořadu - sleduji to nepravidelně, ale jako věřícímu se mi vcelku líbí. Jeden z mála křesťanských pořadů a vážím si ČT, že ho vysílá. K některým primitivům zde na csfd - vidím, že někteří uživatelé mají inteligenci některých diskutujících na Novinkách.cz. Tzn., že téměř nulovou. Je strašně lehké odsoudit křesťanství a napsat, že to je zlo, ovšem pardon, to může napsat jen mentální ementál. Kdo tady z těch mistrů světa, co uráží, vůbec mají zkušenost s lidmi z církve a s církví jako takovou? Kde berou tu drzost urážet? Já to prostředí znám a křesťanství je lék pro dnešní svět. 18% je hodně málo, je vidět, že to hodnotí ateisté (ale ta nenávistná, nepřející sorta, co si léčí své mindráky), kterým pořad není vůbec určen, viděli max. 5minut jednoho dílu a hned tu sází mizerný hodnocení, tohle je padlé na hlavu. MALARKEY: Církvi jde jen o peníze? Skoro jsem na monitor vyprsknul smíchy džus. Ano, toto většinou tvrdí fousatí komunisti s pivním mozolem třímající půllitr, když v nedaleké hospůdce probírají témata od politiky přes víru (slýchávám je skoro denně). Toto lakonické, nevědomostí zbarvené sdelění o myšlenkovém náboji nedospělého puberťáka mě fascinuje. Vůbec mě fascinuje tvůj patent na rozum, když se označuješ za normálně uvažujícího a věřící za hromaditele majetku :-D A přirovnání k muslimům je úplně, ale úplně mimo, to by nenapadlo ani ty fousaté komunisty nad zlatavým mokem :-D Ty že znáš církev??? A odkud čerpáš své rozsáhlé vědomosti? Je mi to jasné - z Blesku, Aha, Šípu, zpráv na TV Nova a apod.? Lžeš, když tvrdíš, že církev znáš, jinak bys nevypustil takovou kravinu. Takže jak káže páně Malarkey, co kněz - to sex. úchyl, co biskup - to zloděj majetku, co věřící člověk - to fundamentalista, církev - zlodějové s.r.o. Gratuluji, víš o církvi skutečně vše :-D(22.11.2009)

• Marw

Jsem nevěřící a nemám rád církevní firmy, ale některé díly ujdou.(15.11.2009)