• Marw

Jsem nevěřící a nemám rád církevní firmy, ale některé díly ujdou.(15.11.2009)

• Mariin

Bohužel, Křesťanský magazín už 25 let prohlubuje církevní krizi hlásáním modernismu, synkretismu, relativismu, irenismu, plurality atd. Ty střípky, které jsou tu dobré, jsou katolické. Ale bohužel jsou namíchány v ekumenické maltové směsi, která po prvním mrazíku odpadá. Katolíci i lidé hledající pravdu jsou tu mateni stejně jako jsou mateni oficiálním periodikem, zvaným Katolický týdeník či rozhlasovým vysíláním "Proglas". To vše se děje nikoliv v době nesvobody, ale v době kdy všechny biskupské stolce jsou obsazeny. Tedy za souhlasu našich biskupů! Některé pasáže jsou vysloveně hanebné, např. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1098528273-krestansky-magazin/215562215600010(22.10.2015)

Nehodnoťme náboženství samotné, o tom nechť si každý myslí své. Kvalita pořadu je koukatelná, má za úkol především vzdělávat. A tak je ze svého principu výjimečným počinem na naší domácí scéně.(29.5.2011)

• kulyk

JÁ TOMU NEROZUMÍM!!! Nerozumím lidem, co tomu rozumí. Bylo by však nehezké nevysílat na veřejnoprávce i pořad pro dogmatické vytřeštěnce. Mozek stranou, hvězda za samotnou existenci. Ať se kudlanky ukojí vědomím, že postižených je povícero. My ostatní se budeme holt dál muset řídit pouze morálkou a zákony, bez slastného vědomí, že když něco posereme, bude nám za desátek a drmolení říkanky odpuštěno.(15.5.2012)

• kaposlav

Keď už dávaju reláciu o organizácii čo za svoju existenciu v méne boha a vieri vyzabíjala milióny ludí a v dnešnej dobe sú to samé škandáli s pedofíliou tak to už môžu dávať aj relácie opevujúce fašizmus či kanibalizmus. Najbohatšia organizácia hovorí o skromnosti, solidarite, že sme všetci jedna velká rodina káže vodu a chleba a slope víno a híri luxusom. Ludom mudruje o rasovej znášanlivosti, tolerancii a od jakživa viedla vojny proti všetkému inému. Upalovať ludí za živa pre názor je božské. Myslím si, že 99% kresťanov nedodržuje ani tri z desiatich prikázani. Tak ako pápež požehnával Napoleonónovi, keď viedol vojnu proti celej európe, tak ako mala cirkev zmluvi s fašistickym Nemeckom, tak aj dnes kolaboruje a požehnáva tým čo dnes vyvolávaju vojny ako samotnému Bushovi a NATO. Keby otvorili bankové kontá a dali ludom tie majetky čo nahrabali tak by bolo po biede, chudobe a hladomore. Ako hovoril dedko je to banda buzerantov a pedofilov!!(5.4.2012)