Erotická tragikomedie o stárnoucí ženě, která chce vrátit čas.  55 letá Tamara má už dost mužů své generace, které vidí jako neustále rozumující, zatrpklé a zbavené všech ideálů. Podává si inzerát: Zralá, mírně zvrhlá žena, hledá chlapce od 18ti do 24 let. Přihlásilo se jí 650 chlapců….Od té doby nic jiného nedělá, než třídí inzeráty, vybírá si chlapce a setkává se s nimi. Záhy zjistí, že jim nahrazuje matku, učitelku sexu, léčitelku duše. Dokumentární film o babičce, která se musí vyrovnat nejen se stárnutím… (oficiální text distributora)

merissa

Jediná zajímavá místa v Babičca jsou ta, kde se Archlebová nesnaží hrát. Bohužel jich není mnoho a dost kontrastují s jasně inscenovanými scénami, na které by ale bylo lepší najmout profesionální herce, když už ve filmu, který se tváří jako dokumentární, musí být. Navíc jsem ze slečny Piussi měla dojem, jako by ji některé dotazy obecenstva dost otravovaly, byť nebyly nijak hloupé (LFŠ 2009). ()

corax8

Dlouho jsem přemýšlel kolik hvězd dát. Nakonec to jsou tři. Jestli to je opravdu dokument, tak je dost neuvěřitelný jaký lidi mezi námi žijí. Je pravda, že film je trochu zvrhlí, ale určitě ne v tom, že se starší žena rozhodne chovat jako prostitutka. Nejzvrhlejší, je že se lidi, kteří zde vystupují nechají natočit v situacích v kterých jsou zachyceni. Ač je film ve svém celku hodně smutný (hlavní hrdinka je vnitře hodně zraněna osobnost), jsem se neudržel a nad trapností některých scén jsem se z plna hrdla zasmál. Tři hvězdy dávám proto, že nevím co chtěla Z. Piussi sdělit a měl jsem pocit, že film byl trochu odfláknutý. Až den po tom co jsem to napsal jsem se dozvěděl, že vlastně nede o dokument ale o hraný dokument. Tak to teď chápu ještě méně. A ty tři hvězdy jsou možná moc. ()

mfanta

65% - Celkove to byl zajimavy pohled na jednu starnouci zenu a jeji az na jednu vyjimku mlade muzske"napadniky". Za eroticky bych ho vubec nepovazoval, spise za smutny dokument o stavu muzske populace nebo spise (doufam) jeji vybrane casti. Hned si rikam, ze nakonec na tom nejsem tak spatne :-) Bavil jsem se, ale obcas mi moc do smichu nebylo. ()

chodlik

no popravde povedane pozrel som si to len koli tomu ze jednym z babickinych napadnikov je moj dobry kamarat :) ...ale nakoniec som bol celkom aj rad ze som do toho kina isiel. smiech sa striedal s prekvapenim aki ludia ziju medzi nami. zo zaciatku velmi pomale ale ku koncu som si hovoril ze nieco mi tento film urcite dal.. a to novy pohlad na ludi navonok uplne normalnych s roznymi uchylkami ktore v sebe schovavaju.. ()