Spiknutí: Echelon

Sprisahanie

Akční / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 105 min

• m@rz

Těžká parodie na Oko dravce. Příběh vcelku ujde, až na tu béčkovost a občas až trapné scény.(10.12.2010)

Tohle mě poměrně zaujalo, ale vadila mi nevýraznost jednotlivých charakterů, které byli jaksi bez náboje. Na thriller v tom nebylo žádné napětí, ale jinak z toho mam pozitivní dojmy. Scény z Prahy jsem prohlížel spíše ohledně exteriérů než přímé dění ve filmu. Je fakt, že toto téma už bylo různě pojmuto a věřím že v počítačové době bude ještě mnohokrát využito všemožnými způsoby. Tohle bude patřit k tomu lepšímu průměru a doufám, že ty další budou mít hutnější atmosféru. Zde to mělo potenciál, který nebyl využit.(20.10.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $666,009Tržby Celosvetovo $4,380,000(18.3.2009)

• tufr

slátanina...chvilku dobrý na tři,chvilku na odpad... pár scén dobrejch... např na rohu kaprovy ulice :-) . West je docela zajímavej, horší je to s mym oblíbencem Martinem Shenem, kterej tenhle film nudně prožvaní. Hlavně velmi, nebo skoro vlastně celý podobný oku dravce se Shiou LaBeoufem.(3.11.2010)

Obstojný akčňák na jedno zkouknutí. Nic převratného, ale zručně natočený a solidně zahraný špionážní thriller s lehce mystery námětem, ale tak trochu tuctovým vyústěním. Příběh filmu mi tak trochu připomněl parádní adventuru The Moment of Silence, která se rovněž motá okolo projektu Echelon.(1.6.2013)