Spiknutí: Echelon

Sprisahanie

Akční / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 105 min

• kleopetra

Raději se koukněte na Oko dravce - bude se vám líbit víc...(2.10.2009)

Docela slušný film, ze kterého se zas tolik vytřískat nedalo a hlavní hrdina byl trošičku dement. Ale vesměs se na to dalo koukat pěkně a mělo to takovej ten klasickej dobrej konec, ze kterých mám v poslední době docela radost, protože takovejch klasickejch filmů se už tolik nevidí, na druhou stranu zas tak kvalitní nikdy nebyly, ale aspoň se na ně dobře koukalo. Ta myšlenka totiž není zlá, ale výsledek je docela okoukanej a ke konci už je to trošku dementní, ale mě to stejnak bavilo jako na začátku tak na konci, i to docela dobře uběhlo. Nic velkýho to není, ale rád jsem se na to kouknul.(16.7.2009)

Dost dobrá odreagovačka, ze začátku super, ke konci se to ale zbytečně zamotává a něco by asi chtělo ještě více doladit. Přesto takových 70% bych dal(20.5.2013)

• sochoking

Tak, vládu nad svetom má v rukách Rus , ktorý ako bočný kšeft robí taxikára v Práglu , kde pre zmenu kasína vedú bývalí agenti FBI !(8.4.2010)

• LIVINGDEAD

S filmem "OKO DRAVCE" tato hovadina nemá nic společného!!! Oko Dravce byl trhák a tohle je béčkový nudný odpad.ˇFilmových triků jako šafránů, akčních scén je možné napočítat na jedné ruce a ke všemu hlavní roli obsadili prasečím rypáčkem - Shanem Westem. Naprosto nudný a zbytečný film!!!! Brrrrrrrrrrrrrrrr(24.5.2009)

• - Film se mimo jiné natáčel i v Praze. (Elwanelyn)

• - Po záběru na auto jedoucí přes Čechův most, kde vede rozhovor hlavní postava a agent, je možné si všimnout, že se prostředí za okýnky v pozadí mění. Rozhovor je zakončen pod Jiráskovým mostem u Rašínova nábřeží, takže dvojice skončila na opačné straně, než jakým směrem původně jela. (7ynek)

• - Jednou z chýb vo filme je aj scéna, v ktorej Edward Burns cúva s autom Renault Kangoo, pričom sa pozerá dozadu cez plece. V nasledujúcom prestrihu však môžme vidieť, že auto má zamaľované zadné okná. (genetique)