Spiknutí: Echelon

Greg Marcks

Kevin Elders

Bobby Tahouri
  • sochoking

Tak, vládu nad svetom má v rukách Rus , ktorý ako bočný kšeft robí taxikára v Práglu , kde pre zmenu kasína vedú bývalí agenti FBI !(8.4.2010)

Ze zprvu docela dobře vypadajícího sci-fi thrilleru se stala ohraná a až skoro stupidní kravina, přitom já pokud je příběh zábavnej, tak snesu hodně a vadí mi máloco, ale tohle ke konci už překročilo i tu mojí míru a navíc to už ani nebylo moc zábavný a ten slušnej dojem, kterej si film dokázal vydobýt ze začátku při zasílání sms s budoucností, nakonec zničil hodně stupidní druhou půlkou a debilní pointou(27.5.2009)

Kravina místy hodně komická,na kterou se ale strašně dobře kouká :D(5.4.2009)

• - Po záběru na auto jedoucí přes Čechův most, kde vede rozhovor hlavní postava a agent, je možné si všimnout, že se prostředí za okýnky v pozadí mění. Rozhovor je zakončen pod Jiráskovým mostem u Rašínova nábřeží, takže dvojice skončila na opačné straně, než jakým směrem původně jela. (7ynek)

• - Na konci filmu, kde počítač hlásí, že se vypíná, je záběr na zhasínající se panely počítače. V dálším záběru však panely opět svítí. (7ynek)

• - Film se mimo jiné natáčel i v Praze. (Elwanelyn)