Spiknutí: Echelon

Gift, The

Sprisahanie

Akční / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 105 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $666,009Tržby Celosvetovo $4,380,000(18.3.2009)

• LIVINGDEAD

S filmem "OKO DRAVCE" tato hovadina nemá nic společného!!! Oko Dravce byl trhák a tohle je béčkový nudný odpad.ˇFilmových triků jako šafránů, akčních scén je možné napočítat na jedné ruce a ke všemu hlavní roli obsadili prasečím rypáčkem - Shanem Westem. Naprosto nudný a zbytečný film!!!! Brrrrrrrrrrrrrrrr(24.5.2009)

• Anderton

Echelon je ten typ filmu, ktorý sa hodí na večernú párty v byte, kde ho spoločne sledujete jedným očkom a zabávate sa na jeho záporoch. Napríklad že Burns, Rhames alebo Sheen už hrajú v každom béčku, že jeden ruský taxikár je šikovnejší hacker ako tisícky júes geekov v júes tajných službách a keď sa len tak prechádzate po Moskve, tak jedine na Červenom námestí. Aby sa zorientoval aj jednoduchý divák. A tak ďalej a tak podobne. Prípadne prečo tu potom nie je aj Kinsley. Bohužiaľ som film videl sám a tento pôžitok mi bol odoprený.(25.8.2016)

Každého hned napadne, že tohle už někde přece jen viděl. Ano, podobnost s Eagle Eye je někde mezi 80 - 90 procenty, alespoň co se námětu týče, ale jako pohodová oddychovka na sobotní odpoledne neurazí. 65%(25.7.2009)

• moviesfan

Asi jsem očekával něco jiného, ale to co jsem viděl mě šíleně nudilo. Nelíbil se mi děj, laciné výkony herců a dialogy. Díky alespoň za Prahu, ale jinak není za co děkovat.(23.6.2009)

• - Film se mimo jiné natáčel i v Praze. (Elwanelyn)

• - Po záběru na auto jedoucí přes Čechův most, kde vede rozhovor hlavní postava a agent, je možné si všimnout, že se prostředí za okýnky v pozadí mění. Rozhovor je zakončen pod Jiráskovým mostem u Rašínova nábřeží, takže dvojice skončila na opačné straně, než jakým směrem původně jela. (7ynek)

• - Na konci filmu, kde počítač hlásí, že se vypíná, je záběr na zhasínající se panely počítače. V dálším záběru však panely opět svítí. (7ynek)