Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Perfektný rozprávkový film. Hudba 10, efekty 10. Naozaj to nemalo chybu. Nakoniec tie rozprávky sú ovela lepšie ako väčšina filmov.

Spiknutí: Echelon (2009)

Film ktorý je aspoň trošku lepší ako ostatné filmy tejto doby. Chýba tu trochu už len dotiahnuť koniec a dá sa hovoriť o zaujímavom filme. Porovnať ho s inými filmami (napr. Oko dravca, Bourneovo ultimátum ) je ľachké. Ostatné filmi sú ovela lepšie. Ale to mu neuberá na kráse. Bere si s každého niečo. Je tu aj pekná výprava. Film sa odohráva v troch krajinách: Rusko, Thaisko, Česko. Herci pekne zvládli úlohy a nič film nekazí. Teraz ale poďme ku kritike. Chýba ako som už písal dotiahnuť koniec, lebo je dosť nejasný. Tak isto niektoré myšlienky vo filme nedávajú zmysel alebo sú nápadne nezmyselné. Ale odporúčam si ho pozrieť.

Valkýra (2008)

Niečo do seba malo. I keď oproti filmu Pád 3 ríše je to len slabší odvar. Ale zasa oproti terajšej tvorbe firmou z Hollywoodu je to super film.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Dlhá nuda. Keby aspoň trošku tej múdrosti v tom bolo. Nedá sa povedať, že som videl niečo extra. Zbytočne dlhé a nudné úplne stačilo 45 minút a bol by s toho super film. Jedným slovom mrhanie mojím časom aj filmovým pásom.

Poslední noc (2009) odpad!

No tak máte sa na čo tešiť. Seagal je proste totálny sráč. Tie spomalené bojové sekvencie ktoré sa naučí aj Kája Gott, sú trápne posledných 5 filmov ktoré Seagal natočil ale teraz to úplne posral. Je mi ľúto chudákov fanúšikov ktorý pozerajú každú pičovinu čo natočí a hľadajú aspoň niečo dobré na tých sračkách. Kinematografia a lá Seagal už mala isť dávno do prdele. Ale keď mu nič iné ani neponúknu čo má chudák robiť keď je kurva lenivý si zabehať po pláži aby vyzeral kus k svetu. Teraz trochu k filmu: Je to úplný BullShit ktorý vám ukáže ako sa dá zničiť 90 minúť filmového pásu. Asi krajší film by vznikol keby sa diváci pozerali ako ten kotúč horí!

Bathory (2000) odpad!

O čom to vôbec je?? O Batoričke asi ťažko...

Austrálie (2008)

Totálne úbohý film. Pozeral som to s manželkou (že jej spravím radosť) lebo tam hrali jej obľúbený herci ako Hug a Nicole a ďalší a predsa je to romantika nie? Ale aby som pravdu povedal po hodine sme išli spať. Druhý deň sme tomu dali šancu ale na jej prosbu sme to po 10 minútach vypli. Viac asi nieje čo dodať. Tú hviezdičku dávam len za snahu vôbec niečo natočiť. Proste tie počítačové "triky" od začiatku až do konca.... (toho nášho) A dej úplne o ničom s Číňanom a cukríkovým Brandonom Waltersom ešte ako rozprávačom príbehu tak to bola fakt sila. Jediná ozajstná postava bol asi ten šaman. O ňom mali radšej natočiť film. A tie rozprávkové západy slnka.... no proste hrôza. Tento film sa prepadne rýchlo do zabudnutia.

Černý čtvrtek (1998)

Podla mňa jeden super špica film. Vrele odporúčam.Zábava aká má byť, žiadne zbytočnosti žiadne slzi...

Sedm životů (2008)

Pekný film na tému čo urobím zo sebou ked ma už nebaví život. Will si vybral seba rozdanie na orgány. Pekné aj ked sa s toho dalo asi vyťažiť viac. Hlavne rozviesť viac psychológiu hlavnej postavy.

Zrcadla (2008)

Nie je to až tak zlý film, ale nemá ani cenu zlata (5*). Skôr sa radí do dobre spracovaného viackrát videného námetu. Pre milovníkov hororu celkom zaujímaví adventúrno-detektívny príbeh.