Televizní pořad České Televize, kterým provází Petr Svoboda. V každém díle nám představí Petr Svoboda českou rodinu, které dá úkol, který jakmile provedou správně a bez chyb, vyhrávají vysněné ceny, které si sami určili. (rozbris)

WolfR

Když už nápady docházely, úkoly byly už moc podobné a rutinní. Ale Petr Svoboda je skvělý moderátor! 3 hvězdy. ()

otík

Pořady tohoto typu moc nemusím a Hodina pravdy není výjimkou. Svoboda je sice slušný moderátor, ale ani to nestačí k tomu, aby mě tento pořad zaujal. Sem tam jsem to zkouknul, pravidelně ale určitě ne. ()

andriy

Svobodovo "Naschle, mějte se" (v každém díle opakované) musí hnout žlučí každému, komu záleží na používání češtiny ve veřejnoprávním médiu. ()

Sfinkter

Občas úkoly obtížnější, občas lehčí. Tréma účinkujících na mě působí a pořad mě baví, i přes teatrální Svobodovy řeči. ()

sskrblik

Palec pro ty, kteří dostanou některý ty úlohy a zvládnou je. Jinak nápady o dost zajímavější než jiné soutěže a jako výhru co si kdo vymyslí do nějaké částky? Myslím, že ve finále je hezčí něco hmotnýho dostat než cár masaryků... ()

sheldonka.

Vždy jsem víc nervózní než soutěžící. Akorát ty úkoly dávají víc a víc těžší .. ano, šetřit se musí opravdu všude. ()

J.Lajner

Ve své době celkem neokoukaný formát, jehož kvalitu, respektive míru zábavy, silně ovlivňovala skladba jednotlivých úkolů pro soutěžící rodiny. Občas sranda, jindy zklamání a někdy i nefalšovaná nuda. „Princ“ Petr Svoboda v roli moderátora ucházející, hystericky uvřeštěné publikum rušivé a domácí videa mapující přípravy téměř vždy zábavná. ()

ghatos

Rodinný pořad uváděný starším seladónem Petrem Svobodou? Ne, děkuji! Ti divní soutěžící! Ta odpuzující cirkusácká kulisa! Ten falešný moderátor! Ta vtipná domácí videa! Fuj! 27%. ()

Kosmik 1

Hodně nadprůměrná TV zábava. Celá rodina fandila sympatickým soutěžícím. Některé úkoly byly opravdu dost těžké a nedaly se za těch pár dní naučit. Některé zase byly příliš jednoduché, kdy jsme si říkali, že soutěžící vyhráli moc jednoduše. Ale celkově šlo hlavně o zábavu a to účel splnilo vždycky. 70% ()

Wbcko

Ale tak, dívat se na to dalo. Akorát úkoly byly občas dost nevyvážené viz. cokoli co se stačilo naučit zpaměti (vlajky, zvuky ptáků, cokoli), na což by stačilo průměrnému studentovi den až dva přípravy, na druhé straně dovednostní vylomeniny, kde si i po několika letech tréninku nemůžete být jistí, že to zrovna "na vaši hodinu pravdy" vyjde. A homevideo z týdenního tréninku bych často taky nemusel, pro jeho trapnost, vidět. ()

giovanni3

Občas zajímavý pořad se zajímavými úkoly co se mnohdy zdají jako snadné, ale opak je pravdou. Dle mne to na 2z5 je hodně to sráží snaha o ty rodinné děsně zajímavé záběry a vše je ve studiu takové strojené... 2z5 ()

Casablanca

Pamatuji si díl, u kterého jsem snědla krabici Cini Minis... Ale myslím, že to nebude kvůli pořadu, ale tomu, že mi bylo zle! ()

Zemi11 odpad!

Takhle v televizi na oko to vypadá jako príma soutěž, ale je to fraška. Známí z Jihlavy soutěžili a vyhráli, ale celé to byl jeden velký klam. Jestli dokázali splnit úkol musela potvrdit až po dlouhém dumání kamera s opakovaným záznamem a direktoriát soutěže. Pak režisér přišel a řekl divákům "Heleďte se, potřebujeme vás teď natočit, jak se radujete. Pak to sestříháme a nebude vidět, že se na rozhodnutí čekalo dvacet minut." Takže zatímco už na pódiu kmitala uklízečka, Svoboda už byl na kafíčku, publikum jásalo falšovanou radostí. Střih sem, střih tam, divák nic nepoznal. ()

skinny

Ze začátku to bylo ještě celkem dobré ale s čím dál tím těžšími (a někdy až nesmyslnými) úkoly kvalita tohoto pořadu upadá. ()

Zagros

Jedna z méně tradičních televizních soutěží na veřejnoprávní České televizi. Zpočátku mě to zaujalo, bylo to originální a moderování Petra Svobody mi k tomu sedlo. S chutí jsem viděl několik dílů a představoval si, co bych si přál a co bych za to byl ochotný ještě udělat. Pokud se trefila sympatická rodina a měla zdařile vybrané úkoly, dokázala soutěž pobavit. Bohužel se mi celý originální koncept rychle přejedl a na poněkolikáté už to nebylo tak napínavé. Zvlášť s méně sympatickou rodinou, nebo s hloupými úkoly. ()