Televizní pořad České Televize, kterým provází Petr Svoboda. V každém díle nám představí Petr Svoboda českou rodinu, které dá úkol, který jakmile provedou správně a bez chyb, vyhrávají vysněné ceny, které si sami určili. (rozbris)

Paity

Velmi výjimečně skutečně dobré blbinky, jako soutěžní disciplíny. Problémem je velmi veliká kolísavost jejich obtížnosti. ()

orkadimenza

Když jsem byl malý, tak jsem si vždycky vysněně představoval, jak jsem v soutěži a plním nějaké matematické nebo logické úkoly. Největší problém mi dělalo vymyslet, co bychom si každý z rodiny zvolili jako cenu. Auto, motorku, dovolenou? Bylo to dilema. Stejně nás ty svině nikdy nevybraly. Nyní už vím, že bychom se museli do soutěže nejprve přihlásit, a i tak, výhry jsou limitovány do 450 000,-. Pro mě za mala vcelku záživný pořad, ale jak už všichni víme, každá karta má svou odvrácenou stranu v zákulisí. ()

Vejrrr

Těžko hledat zápory, protože tahle soutěž je opravdu dobrá. A dobře se na ní dívá... Lidi se u svýho Home videa dokonale ztrapní, ale stojí jim to za to.. :) ()

Emzet

Někdy to jsou opravdu nervy, ale většinou to je spíš nuda a nahrávky sedmidenního "nacvičování" jsou opravdu nesnesitelné... ()

hellequine

Zajímavý nápad. Na tomhle pořadu mi vadí jediná věc. Rozdílná obtížnost úkolů. Někdo má zkrátka ceny "zadarmo" a někdo nemá od začátku šanci. Dávám slabší 2*. ()

Skarface

V celku dobrý pořad ale nelíbí se mi nespravedlnost pri rozdělování ukolů ! některé se opravdu nedají natrenovat za tak krátkou dobu ()

Herman

Celkem jsem si zvykl na to, že na sobotní večer nám televize servírují "zábavné" estrády, známe osobnosti křepčící na tanečním parketě nebo premiérový film, který už viděli všichni co mají průkazku do nějaké té blízké videopůjčovny. A tak je pro mě tenhle soutěží pořad příjemným osvěžením. ()

frolish

Ako mensi som to pozeraval :) Samotna chvila pravdy v studiu je celkom zaujimava a napinava, ale tie nudne domace videa a nemenej nudny moderator to zosuvaju na 2*. ()

Brusíček

Hodina pravdy je zábavný, rodinný pořad o úkolech, na které se má daná rodina připravit. Na to má týden, a potom ve velkém televizním finále předvede před kamerami jak kvalitní příprava byla...ale je tu jeden háček, a to je obtížnost jednotlivých úkolů. Některé jsou hodně těžké a jiné snadné, a to mi přijde dost nefér. 70%. ()

Stíba

Pár měsíců sem tenhle soutěžní pořad poměrně pravidelně sledoval a myslím si, že patřil (nevím jak dnes) určitě k tomu lepšímu na našich obrazovkách. ()

Drom odpad!

Hodina? Co HODINA? To sem nikdy nedal. Mě stačí úvodní uspávací kecy pana Svobody. Proč to povídá? Vy opravdu chcete, aby povídal takový věci? Vtipný to není, chytrý taky ne... Ale přejděme k našim (očividně, kdysi) souložícím, dvěma místním nýmandům-co-chtěj-do-telky a jejich třeskutě chytrým potratům. Inteligence rodinky výborně koresponduje s úvodním rozhovorem. Fuuj, ty maj ale hnusnej byt. A jak sou vošklivý. Ale zas za to dostali balík peněz, pravděpodobně. ...ééé... Dobře, zpět do studia. Důchodci v publiku snaživě plácají a jásají, přesně dle instrukcí z režie. A už tu máme naše hrdiny, Pitomovi. Tak co, taťko Pitomo, jak se pitomí? Jáásně, to je fakt zajmavý. Tak se podíváme, co natočil náš štáb u vás doma, konec konců, už jsme se tam asi 5 minut nepodívali. Béézva. Mamka, taťka, mladý pitomčata. Jak se pěkně pitomí. Tak ještě nějaký vtípek pro kameru a hurá zas do studia. Dokážem to opravit? Ne, počkat, to je z jinýho seriálu. Tak to asi bylo jiný trapný týmbildingový heslo nahraný pro kameru. To není podstatný. Vono taky co v tomhle pořadu je. Kromě prachů. Tak bacha, už jdou na to.... Jupí, hurá, sláva.... --- Ani po odstranění těla s otvorem po průstřelu v lebce a důkladném očištění stolu od krve a zbytků mozku se nepodařilo nalézt zbývající text. Důvod sebevraždy mladého, krásného a inteligentního autora zůstává neznámý. Pro Šestou televizi Lukáš Mathé v dědečkově svetru. ()