Vyrazit si na dovolenou na krásný ostrov v Tichomoří, to byl původní plán Jasona a Cynthie. Prožívají vážnou manželskou krizi a v letovisku Eden Resort poskytují prý skvělou terapii pro páry. Jenže to má háček. Pobyt je neskutečně drahý. A tak přemluví své přátele, ať jedou s nimi, protože pak dostanou skupinovou slevu. Dave se svojí ženou Ronnie jsou přesvědčeni, že manželskou terapii vůbec nepotřebují, přesto se nechají nalákat. Přemluví Lucy a Joeyho i Shanea s mladičkou přítelkyní Jennifer. Netuší však, že prázdninový Eden resort vede podivínský manželský poradce Marcel, který rozpozná, že i v těchto vztazích to dost skřípe. Všechny donutí, aby na svých vztazích začali pracovat. Z uvolněné dovolené se tak stává peklo na zemi. Jenže nic nespojí tak dobře jako společný nepřítel, v tomto případě Marcel a jeho lidé... (TV Nova)

Tunri

Bohužel se mi nepodařilo film dokoukat. Pokud hledáte nějaký ten film na podzimní večer, tak nedoporučuji. Pokud hledáte cokoli, protože jste vše už viděli pětkrát, tak tomu šanci můžete dát. Za mě je to jen další z mnoha romatických "komedií", která se liší pouze tím, že je nudnější. Vinc Vaughn tam hraje svoji klasiku, která je po několika snímcích už vyčpělá. Přitom při úvodní znělce Modern Love od Bowieho to vypadalo slibně, ale pak se tempo zpomalilo na nulu a... nevím, nekoukejte na to. ()

Morico

Tak tohle se vážně nepovedlo, nechápu tu hereckou účast ani důvod, proč to proboha nemohli natočit vážně někde u moře... v každej druhej outdoor scéně je nechutně poznat že jsou všichni někde ve studiu... a když jsem viděl ten pokus, tu pseudoanimaci žraloků, tak už mi to dorazilo. Tenhle film je opravdu PSYCHOterapie a ještě to má skoro dvě hodiny! Dvě hvězdy za občasný, fakt vtipný hlášky! ()

zelda82

Trable v raji=romantika v haji. Ta treti hvezdicka je za naprosto neuveritelneho ucitele jogy, jehoz postava, dikce a slovni zasoa ukazuji, ze je nejspis pornoherec z vychodni Ukrajiny:)) ()

mala_kea

Naprosto promařené herecké obsazení a krásné exiotické prostředí. Promarněnost tak velká, že samy ostrovy se určitě styděly za to, co na nich Billingsley předvádí. Něco na způsob amaterského divadla ve školce, ve kterém jsou něco starší a pohlednější dětičky. Obrovská škoda nijakéého obsazení Rena, který působí halucinogenním dojmem. Čekal jsem sračku, dostal jsem ještě větší. ()

DHDV

Nic podstatného k vidění, pár povedených humorných scén ale jinak už totálně vyčerpané náměty na tyto témata (a pořád dokola používané). Jediné kvůli čemu dávám hvězdu, je Kristen Bell. A to jsem si myslel že Vince V. nemůže až tak zklamat…. ()

sbl

Tolik potenciálu, tolik skvělých jmen v line-upu spláchnuto do záchodu stupidním scénářem a neobratnou režií. Palec dolů... ()

Olík

Čtyři dvojice vyráží na luxusní tropický ostrov jako společníci jedno z párů, pro který je tato dovolená terapií sloužící k zachránění rozpadajícího se vztahu. Několik mích oblíbených herců v hlavní roli, sexy herečky nepříliš oblečené (klobouk dolů před postavičkou čtyřiačtyřicetileté Kristin Davis), překrásné lokace - na tuto komedii jsem se těšil jako na ježíška - bohužel z toho vzešlo jedno velké zklamání. Především mě udivuje, jaké role v Hollywoodu poslední dobou bere pan herec Jean Reno. Jedna hvězda za Kristen Bell v plavkách a jedna za nádherné exotické záběry. ()

alambert

Kromě Kali Hawk, několika fekálních vtípků, pár trapných momentů a nepříliš výrazné pointy poměrně povedený film. Potěší například kvalitní herecké výkony ostatních hlavních aktérů, povětšinou vtipné dialogy a krásné prostředí. ()

aslavey

Kdybych jel na ostrov na v podstatě dovolenou, dostal za ni zaplaceno, užívám si moře, jídla, atd.. taky bych se asi vykašlal na to, jak je scénář stupidní a jak není potřeba umět hrát :) Sem tam vtip, který mi zvedl koutky, ale jinak.. vlastně ani nevím o co tam šlo.. ()

Fujara777

ÁNO: Zábavička, ktorej sa netreba brániť (to nie je ozajstný záchod). Žiadne prdenie, grganie ani fekálie. Miestami prvky absurdného humoru (Topím sa, som zmätený. Chcem zmrzlinu.). NIE: Ak však niekto čaká komédiu par excellence (čiže sa tejto komédii bráni), Jean Reno hrá aj v lepších komédiách, ktorým sa brániť nemožno. ()

MickeyStuma

Skřípe vám to v manželství? Jeďte na teraupeutické sezení na tropický ostrov. Nebudete tam sami. Takových párů bude přítomno víc. Ale pozor, partner si musí myslet, že se jede jen tak na dovolenou do luxusního letoviska. No, a co se příběhu týče, jak už to v životě bývá, musel by v tom být čert, aby se to tam jednoho dne nezvrtlo. Jon Favreau a Vince Vaughn se již objevily v komedii ´Proutníci´ (1996) a později ve snímku ´Ranaři´ (2001), takže do třetice všeho dobrého? Snímek začíná dobře. Plno komediální etud, humoru a bláznivin. Nejeden si řekne, jo, konečně něco zábavného. Jenže ouha. Čím víc je celý koncept příběhu delší, tím více vtípků se vytrácí a vše nahrazuje omšelost. Zkrátka, čím déle je člověk na takovém ostrově, tím větší nuda z toho odeznívá. Každopádně se jedná o tradiční letní komedii určenou spíše pro dámskou část diváků. Ano, může za to klasická feministická rozvaha, i když v tomto případě se tento koncept přeci jen poněkud vyčůraně obchází. Ne, nejde tu o to, že bude muž dobývat ženské srdce tím, že bude vykonávat většinu práce, zatímco žena pasivně čeká na to, že jí muž ledasco vynahradí, ale jde o to, že se muži svou aktivitou sami lépe rozvíjejí k obrazu svému. Zkrátka jde o to, že si muži sami uvědomí, že by měli více myslet na přání své partnerky, zatímco ony stále myslí jen na přání své. Pro muže skutečně těžký kalibr. Humor tradičně pramení ze vzniklých nedorozumnění a bizarních vedlejších postav. Vince Vaugh vystupuje ve své roli tak, jak je povětšinou znám, takže jeho fanoušci si mohou očekávaně přijít na své. Snímek totiž jinak láká svou atmosférickou letní svěžestí a odpočinkovým dojmem z filmového zážitku. Snímek není špatný, jak by mohlo vyznít, ale přeci jen tomu jakoby něco chybělo. Rozhodně to bude především kratší stopáž zabraňující pocitu, že tomu každou další minutou čím dál více dochází dech. ()

Hapretor

no ... tak tohle byla ztráta času ... vtipné minimálně ... rafinované uý vůbec ne ... Rena byla škoda ... hezký ženský taky ojediněle ... za zmínku snad jen Malin Akerman a to ještě z nouze cnost ... ()

guri

Tak nevtipnu "komediu" som veru uz davno nevidel. V slede trapnych a nudnych scenok mi ako jediny naznak usmevu vycaril ucitel jogy, no na takmer dvojhodinovy (!!!) film to je uboho malo. Celkom zaujimave obsadenie, nanestastie, predstavovalo iba akesi bezduche a hlupe babky v rukach scenaristov (zdravim trio Vince Vaughn, Jon Favreau a Dana Fox (ma "na svedomi" aj What Happened In Vegas...). PS: Vazne tam musel hrat Jean Reno? Potrebuje sa takto zhovadovat v hlupych kvazikomediach??? ()