Screamers: Hon na člověka

• USA Screamers: The Hunting (více)

Trinásť rokov po tom, čo Screamers – nevyspytateľné vraždiace roboty – doslova vyhladili všetku ľudskú populáciu na planéte Sirius 6B. O to prekvapivejšie je, keď z tohto Bohom zabudnutého miesta, ktoré odvtedy všetci považujú za opustené, ktosi vyšle núdzový signál! Povinnosť káže pomôcť tým, čo sa ocitli v núdzi, a tak netrvá dlho a k Siriu 6B sa vydá záchranný tím, ktorého úlohou je preveriť, či na ňom skutočne existuje kolónia ľudských preživších. Krátko po pristátí skutočne natrafia na zúboženú skupinku, ktorá v otrasných podmienkach živorí v troskách starej vojenskej základne – no oveľa desivejšie a podstatnejšie je, že zistia, že Screamers medzičasom predstavujú ešte šialenejšiu a vražednejšiu hrozbu, pretože sú dnes schopní oveľa výraznejšie meniť svoju podobu, čo v preklade znamená, že... Vyzerajú ako ľudia! O to ťažšie je odhaliť ich a zabrániť im v opustení Siria 6B, aby nemohli splniť svoj plán, ktorým je... Kompletné vyhubenie ľudskej rasy! (oficiální text distributora)

padlar

Velmi nepovedené sci-fi. Ale to jsem víceméně čekal - co jiného by v televizi od jedné hodiny ranní mohli taky dávat. Spíš mi vadila strašná předvídatelnost děje a hodně nepovedený zavěr. Kdo přežije bylo jasné tak po půl hodině a člověk tak mohl jen přemýšlet, který člen záchraného týmu zemře jako další a na základě jaké stupidity. ()

Lvísrdce

Děj slabý, nelogický, předvídatelný, konec očekávatelný. Triky na sci-fi slabé, soustředěné hlavně na krvavé masakrování. Akce není moc dynamická. Celkově - zbytečný film. Jediné, na co se dalo koukat, byla Gina Holden. ()

Hansolo35

Celkem slušné béčko. Dá se na to koukat, dokonce to má i překvapující rozuzlení i když tvůrci nevyužili veškerý potenciál prolínání člověka a stroje. Rozhodně lepší pokračování, než například Hvězdná pěchota. Nenudil jsem se. Největší mínus je "béčkový" název filmu a stupidní plakát. Vždyť tenhle "Vřískoun" se ve filmu naštěstí jenom mihne. ()

Dexies

Zklamání :( ... nelogičnost postav, jejich hloupé chování, mno co dodat :( ... Lance hraje jen štěk, a ještě dopadne cca po pěti minutách dost tragicky :( ... velí kapitán nebo ta příšerná ženská ? ... mno kdo nechce přemýšlet u tohoto filmu na dějem, či jeho smyslem, a jen tak zabí 95 minut, klidně si ho může pustit ... ale nečekat od toho více než nic ... mění nahodnocení na jednu hvězdičku ... ()

Jeff_Geiger odpad!

Mobilem bych to s partou kamarádů u nás za barákem natočil líp. Dialogy by 100% nebyly taková stupidní sračka a i herecké výkony by byly o poznání míň kokotoidní. Kdo tu partu pseudoherců vybral a na základě čeho? Mezi požadavky bylo vypadat hnusně, být slizkej až na půdu a úplně bez talentu? ()

TylerD.

To, co tam občas matně vyčnívá jako dobré je atmosféra, místy napětí a možná i předloha. Vše ostatní je na facku. Především debilní chování a rozhodování postav (já stále nechápu, proč tohle Tvůrci dělají, vždyť to diváky akorát sere), dialogy, scénář, nehodící se hudba, nesmyslný závěr. Vždyť to mělo skončit odpálením lodi, na které tam byla jasná příprava ale ne, tvůrci se na poslední chvíli rozhodnou udělat konec s nápisem Začátek přes celou obrazovku. Jako vážně? Radši už nic, ať už jsem od tohohle skvostu pryč. Jo a ten malý spoiler byl schválně neoznačený v naději, že to někoho odradí si tuhle kravinu pustit. 25 % ()