Mrtvej brouk

Komedie / Drama / Romantický

Česko / Slovensko, 1998, 97 min

• Tommassi3

"Tobě se líbí Markéta, viď ?!" - "Hmm, je zajímavá, moc !!" - "A já se ti nelíbim ??" - "Vy jste tu všichni, zajímaví !!"(3.4.2014)

Nho tak určitě je potřeba to brát jako altrnative dnes už underground snímek. Určitě bych vyměnil hlavní postavu za jiného herce, za to hvězdičky dolů. Jinak to neni špatný, když se na to člověk dívá z tohodle pohledu. Takovejch filmů je málo a musim říct, že v první polovině filmu sem se dusil smíchy. :-)(17.9.2011)

film se mi líbil a nenudil !!!!! .Hlavně herecký výkon Macháčka je supr, tak ho určítě neznáte. :)(10.8.2009)

"Jednou vlastností elektromagnetickýho pole je, že tomu vůbec nerozumim."                                                               Zdárný pokus vytvořit originální autorský snímek. Zachycení postav i doby na vysoké úrovni, dobrý výběr herců, pěkné neomšelé fórečky. Zajímavé komentáře: Endyis(14.2.2015)

Mrtvej brouk mi lehce připomněl snímek Šeptej Davida Ondříčka a troufl bych si říct, že ho Pavel Marek určitě viděl. :) Jeho kvalit však zdaleka nedosahuje a nezachrání to ani Jiří Macháček v malé vedlejší roli.(9.2.2010)