Mrtvej brouk

Komedie / Drama / Romantický

Česko / Slovensko, 1998, 97 min

• Tommassi3

"Tobě se líbí Markéta, viď ?!" - "Hmm, je zajímavá, moc !!" - "A já se ti nelíbim ??" - "Vy jste tu všichni, zajímaví !!"(3.4.2014)

Nho tak určitě je potřeba to brát jako altrnative dnes už underground snímek. Určitě bych vyměnil hlavní postavu za jiného herce, za to hvězdičky dolů. Jinak to neni špatný, když se na to člověk dívá z tohodle pohledu. Takovejch filmů je málo a musim říct, že v první polovině filmu sem se dusil smíchy. :-)(17.9.2011)

• Houdini

Český Lev 1 nominace: Střih(7.9.2004)

"Jednou vlastností elektromagnetickýho pole je, že tomu vůbec nerozumim."                                                               Zdárný pokus vytvořit originální autorský snímek. Zachycení postav i doby na vysoké úrovni, dobrý výběr herců, pěkné neomšelé fórečky. Zajímavé komentáře: Endyis(14.2.2015)

Teoreticky parádní, prakticky špatní herci, jedině Macháček výborný. Zajímavý projekt i scénář (který vydali knižně), ale tohle zpracování mi moc nesedlo. Ale hudba je skvělá. A František taky. Tak doplavat, dosrat a jdem!(20.5.2011)

• - Pôvodný názov filmu bol Smutek malé hlavy. (Raccoon.city)