Epizody(4)
-
Abgeschirmt (S04E01)
-
Tödliche Erkenntnis (S04E02)
-
Tod eines Schülers (S04E03)
-
Lass die Toten ruhen (S04E04)
Hrají
Kristin Hunold
Nejlepší seriály:
Skylines (2019) (seriál)
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Die Eifelpraxis (2016) (seriál)
Dennis Prinz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Post Mortem (2007) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Alexandra Seefisch
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Verliebt in Berlin (2005) (seriál)
Rainer Hunold
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Marcus Mittermeier
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Fiona Coors
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Donna Leonová (2000) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Radost Bokel
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Tajemství Sahary (1988) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hotel snů (2004) (seriál)
Franz Dinda
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Susanne Hoss
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Lars Wellings
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Luc Feit
Lucembursko
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Osm dní (2019) (seriál)
Michael Bittinger
Nejlepší seriály:
Případ pro dva (1981) (seriál)
Kriminálka Kolín (1999) (seriál)
Dietrich Mattausch
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Sebastian Münster
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Das iTeam - Die Jungs an der Maus (2007) (seriál)
Antje Schmidt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Dirc Simpson
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Kirsten Block
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Dreileben (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Jasmin Tabatabai
Írán
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Jan Henrik Stahlberg
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Arnd Klawitter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)