Zeke a Luther

• USA Zeke and Luther
Komedie / Rodinný / Sportovní
USA, (2009–2012), 27 h 59 min (Minutáž: 23–46 min)

Hutch Dano, Adam Hicks, Daniel Curtis Lee, Ryan Whitney Angel, Nate Hartley, David Ury, Marianne Muellerleile, David Gore, Abigail Mavity, Lawrence Mandley (více)

Série(3) / Epizody(72)

Zeke a Luther si přejí ze všeho nejvíc stát se světoznámými skateboarďáky. Spolu se svými přáteli, závodními soupeři a rodinou se Zeke a Luther pokaždé zapletou do nějaké lumpárny. (oficiální text distributora)

Ydrosten odpad!

Viděl jsem náhodně asi 6 dílů. To se tak občas stane že čumím i na takové kraviny. K tomu je potřeba hlídat pár menších dětí, které se na to chtějí dívat. Trpěl jsem jak zvíře - nejotravnější postava je ta malá sestra jednoho z těch kluků ( jméno fakt netuším ) ()

BloodyJane odpad!

Po shlédnutí tohoto ,,vtipného ´´ seriálu se mi na několik dlouhých chvil zvedl žaludek. Nechápu dost dobře co tím chtěl básník říct. Celkově mi to příjde zmatené, nechutné a..... slova, která by byla schopna vystihnout pocity spojené s tímto pořadem snad nejsou ani ve slovnících ! ()

Čiban

Některé díly jsou fakt dobrou a některé stojí za prd.Nic moc docela nudný :dva kluci jezdí na skatech a sem tam se něco stane=nuda. ()

LadyPig

Já myslím, že je to takhle tupý schválně, takže s tim nemám problém. Nekoukám pravidelně, ale když to na to zrovna přepnu, tak se i nasměju. Ono to prostě docela vystihuje ty pubertální kluky dneska :D ()

Axela odpad!

Celkom dobrý príklad, ako to ide s Disney dole vodou. Prečo proste stále musia vymýšľať niečo nové a hlavne tak primitívne? Viem, má to byť pre deti, ale toto je vymývanie mozgov. ()

L3G1ON4R odpad!

Tak u tohohle nechápu, že to vůbec někdo vymyslel, zrežíroval, produkoval a vůbec vypustil do světa v dnešní době! ()

mai

Sice kravina, ale místy pobaví. Navíc, když porovnáte ostatní seriály s tímto, dojdete k názoru, že si aspoň ony 3* zaslouží...;) ()

Zaara

Seriál nič moc. Disney Channel vyrobil seriál, ktorý za veľa nestojí...(ako i ďaľšie...), Mám pocit, že je to stále o jednom a tom istom. Monotónne diela naozaj nemám rada. ()

Holusacek

Nápad by to nebyl špatný,bohužel příhody nevtipné jako s lutherovým chlupem v podpaží (to byla krávovina!).A také některé trapné postavy byli v seriálu také: nějaký týpke kterému smdí nohy,kluk se sádrou s mravenci,machr černoch a další.Když se příhoda podaří dobře natočit ,je to snad zázrak!=30%. A 63% na IMDb- to už je snad vtip?! ()

unclejack odpad!

Zo začiatku sa seriál vyvíjal celkom dobrým smerom. Lenže potom sa všetko pokazilo. Postavy sa zasekli na svojich piestoch, neschopné vydať iného hereckého prejavu ako ten naučený, tisíckrát obohraný. Pre prvoplánovosť a neznesiteľnú plytkosť scenára je to odpad. ()

peta.golias

"Na tomhle prkně je s 65 kily můůůj kluk Zeeeeke! A na tomhle prkně s hm hm 300 kily John Cívka Rucker!" "Waffelsi, víš ty vůbec jak vypadá 300 kilo? Máš vůbec nějaký pojem o číslech? Jak si mohl udělat ten test?" "Dinosaurus!" ()

Apeiron71 odpad!

Další hloupý nekvalitní seiál z produkce Disney Channel.Dva nesympatičtí kamarádi skejťáci a jejich trapné a neuvěřitelně stupidní příhody.Často jsou tam situace které se ani v reálu stát nemohou.Americký výplach mozku pro puberťáky.Fuj... ()