Šokující pohled na život na předměstí,prolínají se sny se skutečností,nic není tabu.Výborný M.Mastroianni v roli věčně opilého otce,který neví kolik má vlastně dětí ani kde bydlí.(1.5.2003)
Když jsem tento film viděl,bylo mi asi 14 let a můžu říct,že jsem se styděl...anarchistické orgie u mladistvých ..Paní učitelka to neměla vůbec pod kontrolou..Zvláštní odvážný film(27.6.2011)
Zatím nejhorší film v režii Bertranda Bliera, který jsem viděl. Večně ožralej fotr, jeho vážně divná dcera, její slizká matka a nýmandi se zastydlou pubertou, to vše se odehrávající v celkově divným prostředí = paskvil (a na tom začátku jak hladově srka a mlaská ten rohlík namáčenej v kakau, jak kdyby tejden nedostala najíst – hrozný)(27.2.2009)
Tak to jsou filmařské, herecké, dialogové orgie. A to tam ve Francii nežiji, neznám "projekty", takže v podstatě polovinu filmu nemůžu reálně pochopit, ale ta druhá stačí. Marcello stále ve formě, Anouk kde ti je konec ?(30.10.2007)