Olive je úplně obyčejná holka, není nijak zvlášť oblíbená a někdy má pocit, že je dokonce neviditelná. Přátelí se pouze se spolužačkou Rhiannon, která se ji snaží vytáhnout o víkendu kempovat. Olive nemá náladu, a tak si vymyslí, že má rande s vysokoškolákem Georgem. Po víkendu kamarádka hoří nedočkavostí a chce z Olive dostat nejmenší podrobnosti o jejím rande. Ta popustí uzdu své fantazii a vytvoří romantickou ságu o tom, jak s ním přišla o panenství. Olivino líčení fiktivního milostného zážitku ovšem zaslechla náboženská fanatička Marianne. Během chvíle to ví celá škola. Dívce nejprve vadí, že ji všichni odsuzují a probírají její sexuální život, nakonec si ale začne na svou popularitu zvykat. To všechno se ale brzy změní... (TV Nova)

QuietRioT odpad!

Je mi zle keď takto morálne prehnitý film niekto označí za romantický a to pritom nepatrím k svetuškárom. Ani sa mi nechce rozpisovať čo všetko som nemohol zniesť, ale spomeniem aspoň Emmu Stone, ktorá pôsoby veľmi nepríjemne so svojou dvojitou tvárou. ()

PinkButterfl

Priemerná romantická komédia zo študentského prostredia, niektoré scénky ma fakt pobavili, ako napr. predstieranie sexu s kamarátom - homosexuálom, alebo scénka s hracou pohľadnicou, s piesňou Pocketful Of Sunshine :-) Inak zápletka nič moc, dosť nevyužitý potenciál "strednej školy" ... ()

T.Ma

Důkaz, že američtí náctiletí jsou fakt divní. U nás by se tahle pomluva nerozšířila, neboť by to bylo skoro každému jedno. Ale fajn oddechovka - největší plus praštění rodiče a charismatická Emma. ()

JARDAHONDA

Emma Stone se představuje v hlavní roli okouzlujícího a kritiky kladně přijatého filmu : o fámách a dobré pověsti. I když je snímek místy přitažený za vlasy a děj působí upovídaně, tak v jednoduchosti je krása. Tak bych ve stručnosti definoval tento rozporuplný příběh. U mě spokojenost 85% ()

Wafs

ta čo už, celkom v pohode komédia s neprirodzeným zmyslom pre humor hlavnej hrdinky ale dobré na pozretie ()

pavlina.soch

Další teenegerovská komedie točící se kolem sexu a života na střední škole, kterých už bylo natočeno tucty. Přesto si myslím, že za tímhle filmem se schovává mnohem víc. Ukazuje, jak stačí vypustit jednu lživou informaci a může vám to život obrátit vzhůru nohama. A nejen vám, ale i blízkým lidem okolo. Nechci tady říkat, že se snad jedná o nějaký intlektuální film, ale je to fajn změna, že za obyčejnou komedii se najde nějaká myšlenka. Další plus filmu je Emma Stone v hlavní postavě :) ()

geilast

Skvělá Emma Stone v roli, která jí naprosto sedí! Chytrá, vtipná a nevšední komedie o tom, jak vám jedna malá lež může pěkně "zkazit" reputaci. Myslím, že si zaslouží vyšší hodnocení, protože vlastně nakousává problémy nás - dnešní mládeže: předsudky, pomluvy, první sex, lži.... Mám na to prostě věk no, tak mě nesuďte. Pozn.: Rodiče Olive jsou tak správně praštění! Bože, já je chci domů! ()

BettyAki

Na první pohled jedna z typických "komedií", které baví jenom náctileté. Na druhý pohled zjistíte, že máte vlastně pravdu, ale musíte s opravit a říct si "Tak na tomhle je něco jinýho". Emma Stone to uhrála! Nedalo by s říct, že jsem fanynkou, ale že bych se nudila by se též říct nedalo. A ikdyž má příběh ve směs otřesně klišé linii, je na něm něco navíc, což z něj dělá něco pitomýho v koukatelný podobě. ()

Kat_u_lik

Tenhle styl komedií mám prostě ráda. Nebylo to přitažené za vlasy, žádné trapné scény. Taková originální pubertální komedie s reálným podkladem :) ()

Hurin

Dobře napsaná role skvělé Emmě Stone udělala z téhle lehce ( lehce) nadprůměrně teen komedie skvělou podívanou.. ()

Monika95

No dost hrůza teda! Miluju Emu, tak jsem na to mrkla, nevím, možná kdybych to viděla před patnácti lety, líbilo by se mi to. :) ()

Sejkorka

S přehledem 3* , 65% sedí, dal bych i 3,5*. Můžu citovat níže z Civala (taky 3*) : ...Slaboučký příběh na zcela nevěrohodné zápletce ....ještě že ta Emma Stone opravdu je supersweet & superhot. .. Ano, dějově opravdu nic moc, a, i když je tu řádka známých herců/hereček. ..charisma hlavní fešandy, co neustále něco drmolí, aby působila chytře a vtipně.... ční nad ostatními. Z nich nejslabší je Lisa Kudrow. Jakmile se objevila na scéně (její postava a ještě k tomu špatně zahraná), byl jsem na pochybách. ()

Dámské posily...

Dámské posily...