Panna nebo orel

Easy A

Ľahko ju zbaliť

Komedie / Romantický

USA, 2010, 89 min

Na hughesovky to nemá (srdce ani vtip) a Emma Stone by si zasloužila lepší film, ale žádnej průšvih.(26.12.2010)

Velmi sympatický zábavný film - především díky Emmě Stone a jejím rodičům v podání Stanleyho Tucciho a Patricie Clarkson. Rozumná stopáž, zajímavý děj, žádné velké drama... Na odpočinek přímo ideální snímek, jenž má s Juno (navzdory všem srovnáváním) společnou asi jen vyřídilku hlavní hrdinky a animace v menu DVD.(1.11.2015)

Nebyla to špatná komedie, první půl hodinku svižná záležitost, která právě poté první půlhodince začíná být tuctově předvídatelná, ale nepřestává být zábavná. Sice jsem si i párkrát zívla, ale zase oceňuji absenci fekálního humoru, který je pro tento žánr poslední dobou typickým doplňkem. Herecká esa v menších rolích pobavila, nebo alespoň potěšila a taťka Stanleyho Tucciho byl prostě k sežrání. A souhlasím s Červeňákem, kdyby nic jiného, hlášku o Bibli hned vedle Stmívání si budu pamatovat.(23.1.2011)

• dobytek

Tato týnejdžrovská komedie postrádá všechno, co bych od týnejdžrovský komedie očekával. Žádný divoký mejdany a život podle hesla sex, drogy a drum'n'bass. Místo toho většinu filmu posloucháte nějaký mentorování 17-letý holky. Dávám jednu hvězdu za občasný záblesky humoru a druhou hvězdu za několik herců ve vedlejších rolích. Jako celek mě to ale vůbec nebavilo.(4.3.2012)

Když je klasická americká komedie ze střední tak trochu jinačí, chytřejší, táhne ji Emma Stone a herecký support nezaostává, nepotřebuju ani ty bradavky a nadrženej vulgární humor aby se mi to líbilo.(2.6.2014)

• - Snímek byl do kin distribuován pod krycím názvem Major Cities. (Mr.Hudson)

• - Socialistická strana v zastupitelstvu města Valladolid požadovala odstranění některých nevhodných scén a plakátů, které jsou urážlivé vůči ženám. (Džejkop)

• - Když Olive přesvědčuje Evana, aby řekl pravdu a Evan odmítne, rozdrtí Olive kornout od zmrzliny. V dalším záběru tam kornout pořád je. (Elbarto08)