poster

Panna nebo orel

 • USA

  Easy A

 • Slovensko

  Ľahko ju zbaliť

Komedie / Romantický

USA, 2010, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cival
  ***

  Do téhle uličky (slepé?) navedla teen zábavu Juno: Slaboučký příběh na zcela nevěrohodné zápletce, který má zachránit víra v charisma hlavní fešandy, co neustále něco drmolí, aby působila chytře a vtipně. Ne, to NENÍ správný recept na novou žánrovou klasiku hughesovských parametrů. Navíc se nosných vtípků a hlášek moc neurodilo... ještě že ta Emma Stone opravdu je supersweet & superhot.(28.11.2010)

 • T2
  ***

  Rozpočet $8miliónovTržby USA $58,401,464Tržby Celosvetovo $75,330,939Tržby za predaj DVD v USA $20,151,330 //počet predaných kusov 1,375,721║ ako nápad vôbec nie zlý, Emma Stone je veľmi príjemná herečka ale niečo mi tam chýbalo čo by ma skutočne odviazalo a mohol som si to užiť /55%/(16.1.2011)

 • Djoker
  ****

  Film, po kterém jsem se definitivně zamiloval do kukuče Emmy Stone a také začal více sledovat tvorbu Willa Glucka a to nejen proto, že stvořil nejsprávnější filmové rodiče vůbec. Zatím viděno dvakrát a rozhodně ne naposledy.(24.5.2015)

 • Shakers
  ****

  Will Gluck ma tento štýl v malíčku a ako býva zvykom, pri tomto žánri sa záver nikdy nevytiahne. No a nevytiahol sa ani tu. Ma to fajn nápady, hlašky, hudbu, sympatickú hlavnú postavu s xichtom Emmy Stoneovej, navyše film nikde nedrhne, ale ten záver ... 85% - 4*(26.5.2014)

 • Malarkey
  ****

  Nestává se každý den, abych se setkal s komedií originální, vtipnou, neotřelou a s naprosto fajnově vtipnou holkou v hlavní roli. Nebudu to zapírat. Emma Stone byla úžasná. Předvedla mi naprosto průměrnou studentku, naprosto průměrné školy, která se ale i přesto všecko naprosto dokonale vymyká stereotypům a ukazuje americký studentský život z té druhé stránky. Panna nebo orel mě nesmírně bavila, ani jednou jsem se nedočkal trapné chvilky, ani jednou jsem se nesetkal s nějakou ubohou postelovou scénou, který tyhle americký komedie shazuje. Film Panna nebo orel mi totiž ukázal, že to také může fungovat jinak a funguje to neskutečně dobře. Sakra, kam tvůrci na tyhle fajnový nápady chodí.(6.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace