Panna nebo orel

Easy A

Ľahko ju zbaliť

Komedie / Romantický

USA, 2010, 89 min

Rozpočet $8miliónovTržby USA $58,401,464Tržby Celosvetovo $75,330,939Tržby za predaj DVD v USA $20,151,330 //počet predaných kusov 1,375,721║ ako nápad vôbec nie zlý, Emma Stone je veľmi príjemná herečka ale niečo mi tam chýbalo čo by ma skutočne odviazalo a mohol som si to užiť /55%/(16.1.2011)

Ale tak proč ne. Příjemný film se skvělou Stone. Dějově to mohlo být promakanější, ale tak nemůžu chtít úplně všechno...(17.12.2010)

A is for Awesome. A kameny se valí, aneb nezastavitelná Rolling (Emma) Stone(s) v (pro mě) bezkonkurenční komedie roku!!! Loni Zombieland, letos Easy A - mám pocit, že Emma Stone bude takový milý každoroční (před)Vánoční dárek :-)(22.11.2010)

Příjemná podívaná, leč totálně černobílá a zdaleka ne tak vtipná a chytrá, jak by chtěla být. Ale Emmě to odpustíte.(24.1.2011)

Dva krát jasne ukázaná (raz menovite) snaha nakrútiť modernú variáciu na klasické tínedžerské filmy Johna Hughesa vyšla trochu naprázdno. Nie je to ani z ďaleka také vtipné a už vôbec nie tak dojemné ako hughesovky. Chýba tomu silný soundtrack i kvalitný casting (kapitolou samou o sebe sú veľké mená Church/Kudrow/McDowell, ktorí nepredvádzajú NIČ). Napriek tomu dostatočne pozerateľné a ani na chvíľu nudné. A ako bonus sexy ohoz Emmy Stone s červeným "A"-čkom. PS: Šľapky si môžu pridať jednu hviezdičku.(1.1.2011)