Poměrně známý zahraniční pořad dorazil v době krize i k nám. Budete svědky snahy mnoha podnikatelů získat peníze na své originální projekty. Investory se tentokrát stali již finančně zabezpečení podnikatelé. Pan Tomio Okamura ještě před pár lety prodával popcorn a colu v Tokiu, nyní k nám vozí japonské zákazníky. Dalším příkladem je paní Dana Bérová, která se starala o majetek šlechtice Schwarzenberga. Každý se může přihlásit a pokusit se získat peníze na nové projekty, a televizní divák je svědkem, jak se bude žadatelům dařit. (RadimFišer)

Lukoboss

Nápad si zaslouží vcelku vysoké hodnocení.. Uvidíme, jak to bude probíhat i nadále, ale u těch čtyř hvězdiček by to zůstat mohlo. Zatím jsem viděl zhruba půlku jednoho dílu, jelikož jsem náhodou přepl na jiný kanál, takže je na hodnocení celkem brzo. EDIT: Už jsem viděl několik dílů a musím říct, že se mně to fakt líbí. Je zajímavé sledovat všechny ty (i když někdy hloupé) nápady a po té uvažování všech zúčastněných. ()

Sonnery

Koukám až čučím a nestačím se divit: Je to sice reality show, ale nikde žádnej Mareš, ani ta, co už hodně dětí porodila. Žádné sms hlasování, žádná vila a ani Vladko. Nevidím milionáře, co hledá manželku z řad utajených pornohvězd. Nikdo tu nehledá tátu ani mámu a ani kmen tu nepromluví a nezhasí pochodeň. Nikde tu neběhá 42 centimetrový Paklíč a i Takeshiho hrad zůstane nedobyt. Den D všechno uvedené nemá a přesto je nejzábavnější. A nejlepší na tom je, že ho vysílá ČT - alespoň na něco mi jdou ty koncesionářské poplatky ()

ab.dul

Je jasné, že si investoři na nic nehrají. Nechodí kolem horké kaše, chtejí fakta. Z očí jim srší touha po dalších milionech, které jim mohou nově začínající podnikatelé přinést. Lidé, co jdou do této reality show, mají nelehký úkol přesvědčit a svým nápadem nadchnout třeba i jednoho investora. Co je na některých investorech nepříjemné a velmi nesympatické? Arogance, která stoupá s přibývajícím kontem, ale tím nechci osočovat všechny. Já vím, jde přece o jejich peníze, hodlají je poskytnout. Investoři poznají člověka tápajícího v tom či onom a my můžeme sledovat plný ranec reakcí, gradující s každou další otázkou. Pustí se do už tak nervózního, finančně nepřipraveného "vynálezce" a udělají z něj prostě a jednoduše blbce. Možná i to je jeden z úspěchů pořadu, kdy diváci čekají, do koho se zrovna v daném díle pustí a nenechají ho vydechnout, zahltí ho záludnými otázkami a ne každý dokáže rychle a správně reagovat. ()

MM_Ramone

Táto súťažná relácia Českej televízie ma pomerne dosť zaujala. Pred tým som nevidel nič podobné. Úlohou odvážneho, začínajúceho podnikateľa je presvedčiť niekoho zo štvorice investorov, o tom, že jeho projekt bude ziskový a oplatí sa do neho vložiť kapitál. V pozícii investorov sa ocitli skúsení veľkopodnikatelia či draví finanční žraloci. Profesionáli, čo majú nos na peniaze a nedajú sa oblafnúť kdejakou sprostosťou. Originálna reality-show. *** ()

Havala

Jde spíš o to dostat se do televize, o skutečné investování rozhodně ne. Myslí te si, že by takové esa jak tam sedí hledali investice v tak bizardních a nejistých projektech? Je to pro ně myslím také nutné minimum co udělají pro chudáčky začínající podnikatele. Dnes frčí Burza, forex, komodity a ne ty ptákoviny co tam předvádějí. ()

• Největší zásah do sestavy investorů proběhl ve 4. sérii, kdy z předešlé sestavy zbyl jen Michael Rostock a přibyli Margareta Křížová, Petra Rychnovská, John Vanhara a Michal Hanus. (DexMASTER094)
  • Ve 3. sérii navštívila doupě VIP osobnost - Petr Novotný, jehož hlavním zaměstnáním je, jak sám říká, podnikání. Požadoval tři miliony korun za 15 % podíl. Peníze nezískal. (skrblik007)
  • Jen jeden z investorů odešel a znovu se objevil v další řadě. Řeč je o Ivanu Pilném, který po první sérii odešel a vrátil se zpět až ve třetí, která byla i jeho poslední. Ve Dni D se ovšem objevil ještě jednou, ale v opačné roli, kdy ve IV. řadě prezentoval svůj vlastní projekt. (DexMASTER094)