Poměrně známý zahraniční pořad dorazil v době krize i k nám. Budete svědky snahy mnoha podnikatelů získat peníze na své originální projekty. Investory se tentokrát stali již finančně zabezpečení podnikatelé. Pan Tomio Okamura ještě před pár lety prodával popcorn a colu v Tokiu, nyní k nám vozí japonské zákazníky. Dalším příkladem je paní Dana Bérová, která se starala o majetek šlechtice Schwarzenberga. Každý se může přihlásit a pokusit se získat peníze na nové projekty, a televizní divák je svědkem, jak se bude žadatelům dařit. (RadimFišer)

maxxxim

Konečne niečo z TV produkcie čo nesie prvky reality a je zábavné aj bez podpory obscénnosti, krvilačnosti, či stupidity. Invencie uchádzačov o investičnú podporu kontra neoblomní investori, to je to, o čo tu beží. Výsledok je buď neľútostné vysmiatie , alebo trenice medzi investormi, ktorí prejavia záujem. Za originálny nápad, pohodovo strávených 42 minút, niekedy aj vtipné vyústenia udeľujem plný počet. Komerčné televízie by si mali zobrať príklad, ako sa robí zábavný a pritom reálny formát. ()

Ydrosten

Výbornej pořad , kterej si málokdy nechám ujít. Ty nápady jsou kolikrát dokonale idiotský , ale jinak mají super plány a nápady a možnost vyzkoušet si to naostro je bezva šance pro všechny kdo to mají v hlavě srovnaný a ví co chtěj. Super - doufám že to hned tak nepohřbí a budou se zlepšovat ( držím palce ) ()

mudvayner

Naprostá kopie anglického originálu Dragon's Den, který BBC vysílá již osmou sezónu. Pořad se v různých obměnách vysílá asi ve 20 zemích po celém světě, tudíž je to formát celkem známý a bylo jen otázkou času, kdy se odhodlá některá z našich televizí. Zhostila se toho překvapivě ČT a nenechala nic náhodě - zkopírovala pořad do posledního detailu. Prostředí, složení investorů, scénář, kamera, střih, moderátor, hudba - to vše jako přes kopírák. Ale určitě to není na škodu, Den D je především o investorech a ty ČT vybrala velmi dobře. Co tam chodí za lidi je spíše nastavené zrcadlo národu, jako v každé reality show. Ale nebojte, jinde to není lepší. Začátkem letošního roku se ČT pustila do třetí série a určitě to byl dobrý tah. Pořad je zábavný, má spád a je vidět, že když britský model funguje, není třeba na něm cokoli měnit. ()

Havala

Jde spíš o to dostat se do televize, o skutečné investování rozhodně ne. Myslí te si, že by takové esa jak tam sedí hledali investice v tak bizardních a nejistých projektech? Je to pro ně myslím také nutné minimum co udělají pro chudáčky začínající podnikatele. Dnes frčí Burza, forex, komodity a ne ty ptákoviny co tam předvádějí. ()

SeBig

Tenhle pořad mě baví né proto, že tam chodí nýmandi, co si myslí, že udělají díru do světa svými cetkami, bez kterých by se obešel uplně každej, ale proto, že je s těmi cetkami odpálkuje solidně a upřímně ta porota. To mě na tom baví nejvíc. Navíc tohle má jenom jednu, defakto dvě série proč? 100krát zajímavější, než ostatní pořady, který dávaj 20 let do dnes např. ČR má talent, ČR má superstar, ČR umí tancovat.. tyhle hovna si strčte zpátky do prdele. Já chci pokračování tohoto pořadu prosím, Děkuji. ()

• Diváci mohli vidět ve 3. sérii celkem 51 projektů. (skrblik007)
  • První úspěšná investice padla již v prvním díle první série, kdy napůl zainvestovali Ondřej Bartoš a Marta Nováková projekt rehabilitační matrace ve výši 1 200 000 Kč, který investorům přijel představit pan Břetislav Suška. (DexMASTER094)
  • Ve 3. sérii navštívila doupě VIP osobnost - Petr Novotný, jehož hlavním zaměstnáním je, jak sám říká, podnikání. Požadoval tři miliony korun za 15 % podíl. Peníze nezískal. (skrblik007)