Anděl s cigaretou, plechovkou piva a solidně pučícím panděrem? Přesně tak - a navíc s křídly! Archanděl Michael se v podobě obtloustlého hromotluka s velice zemitými způsoby vydal na Zemi, aby tu pomohl dvěma skeptickým duším najít ztracenou cestu - k sobě, ke smíchu a především k lásce. (oficiální text distributora)

MixlevPixle

Nesnáším Travoltu! Je to špatný herec, nemá žádný výraz, respektive stále ten samý a filmy s ním obvykle rovnou přepínám/vypínám. Jediná výjimka je Michael. Krásný, odpočinkový film, který ukazuje, že i andělé mohou mít lidské slabosti (cukru není nikdy dost) . Mám pocit, že kdyby takhle andělé dopravdy vypadali, snad by nebe mohlo být o kousek snesitelnější, než jak se běžně prezentuje. A u scény s pejskem prostě nejde nebrečet! ()

BStone

Vkusná komedie s fajn soundtrackem a výborným hereckým obsazením. Travoltovi role anděla neskutečně sedla a film má i nějaký ten přesah k zamyšlení. Dílko, na které se dá kouknout vícekrát a vždycky potěší. Ideální je dát si ho každé Vánoce. 75% ()