Anděl s cigaretou, plechovkou piva a solidně pučícím panděrem? Přesně tak - a navíc s křídly! Archanděl Michael se v podobě obtloustlého hromotluka s velice zemitými způsoby vydal na Zemi, aby tu pomohl dvěma skeptickým duším najít ztracenou cestu - k sobě, ke smíchu a především k lásce. (oficiální text distributora)

mokrasek

Nechal jsem se nachytat na dobré obsazení s chutí nechat se oddat napospas sentimentu. Leč poněkud obskurní ksicht Johna Travolty se mi nějak na anděla nehodil, což byl asi důvod, proč jsem tentokrát při srdceryvné scéně s pejskem neuronil ani slzu. Pro mě ztráta času. Šedý průměr 40 % ať nežeru. ()

Dacsus

Veľmi príjemný film, jeden z tých ktorý preverí či patríte k jedincom ktorí dokážu byť šťastní, alebo či ste skôr cynickej povahy... ()

albiebennett

Tenhle film s okřídleným Travoltou je poměrně velká ptákovina. Nudný děj, nevýrazné vedlejší postavy. Jedna hvězda za zajímavé zobrazení Michaela a jeden za Sparkyho. ()

Tomulka

Kdyby nebyla Andie MacDowell tak krásná a John Travolta (mimochodem dosti vypasený, nesluší mu to) tak dobře nezahrál asi bych tento film nechal zmizet z mého filmového archívu, ale na jedné poličce v na posledních příčkách jsem pro něj místo jěště našel. Celkem mi film dal trochu více sebedůvěry v oslovování dívek kolem mně (v pubertálních letech). Protože jsem si uvědomil, že někdy máme pod nosem něco co nevidíme a protože se mi žádný Anděl nezhmotnil a nezjevil tak to zůstává na mně :)) ()

Cesarea

John Travolta v roli anděla naprosto zastínil ostatní herce, když jsem se na tenhle film začala dívat, netušila jsem co mě čeká! Byl to herecký koncert, díky kterému odpouštím Travoltovi všechny ty ubohé vypatlané "disco tanečníky", v tomhle filmu je naprosto dokonalý, takového anděla Michaela skutečně můžu :-) tahle kombinace fantasy, komedie, dramatu a v romantiky je přesně to co se mi líbí, dávám 90% ()

oregon.fox

Fantasticky se v této překvapivě kvalitní komedii předvede John Travolta, který vás během filmu několikrát přesvědčí, že lepšího herce by jste pro roli lehce obézního anděla hledali jen těžko... ()

Leletik

Paráda viděl jsem největší klubko z drátů, největší teflonovou pánev a v té době i největší budovu světa, to vše s archandělem Michaelem který kouří, chlastá a prohání ženský. John Travolta ukázal že umí zahrát cokoliv, sice v roli anděla s křídly jsem si ho nedokázal představit ale zahrál to velmi dobře. ()

goldvise

To je prostě moje srdeční záležitost. Něco co bych chtěl prožít. Huž máte ánunk, vodkaváď mám gesicht?! :-) ()

Zikfryd

Lehká komedie s andělem. John Travolta ukázal, že i v letech se úžasně pohybuje. Humorné scénky neuráží a nějaká hlubší myšlenka se najde. ()

CampaHD

Ten jeho tanec v bare ako aj kráčanie po schodoch na raňajky je proste nezabudnuteľné. Ani neviem prečo to mám rád. 75% ()