Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

zero_zelo

trapnost scénáře nezachraní ani rádoby vtipný, leč dávno okoukaný Carrey. i když respekt jeho uměni, todle je prostě sračka ()

serpencia

Místy lepší, místy "horší", místy vtipné! Celkově ale film nestojí za více shlédnutí a pokud patříte mezi náročnejší diváky, rozhodně se bez tohoto kousku obejdete... 50% ()

panMiroslav

Nevím, co proti tomuhle filmu máte, já jsem se nadprůměrně bavil. Ale to možná bude mým trochu posunutým smyslem pro humor. ()

mine.slayer

Naprosto mi uniká to, že tady má tenhle film jen 63%. Já se u toho bohovsky bavil. Vlastně neexistuje snad trapnější komedie s Jimem Carreym a pro mě si i Renée Zellwger touhle rolí vysloužila oblibu. ()

Baroque

trocha zábavy, kopa nudy... jim hral už aj v lepších filmoch, našťastie ich bola väčšina. nuž, sem-tam natrafíte aj na falzifikáty. ale za tie dve hodinky to snáď stojí. škoda, že tej srandy nebolo viac. všetko sa ksichtíkmi zachrániť nedá. i keď niektoré vtípky boli fakt o.k. aj tak, zbytočne dlhé. renée je rozhodne milá. ()

Yokto

Naprosto skvělá komedie o rozdvojené osobnosti, kterou ztvárnil kdo jiný než mistr všech mistrů Jim Carrey. Snímek popisuje prakticky velice komediálně život schizofrenního jedince, který nemusí každému sednout, ale dějově a zejména výkony Charllieho či Hanka jsou ohromné (například "výskok" z vlaku, či "vystoupeníů z auta). Když se zaměříte na celý děj a budete film opravdu sledovat, zaručuji Vám perfektní zábavu. Já dávám 4!!! ()

Richard333

Jim Carrey opět boduje, neni to ani jeho hláškama to může říct každý, ale tím jeho stylem hrání, ty jeho obličeje :-D a ty pohyby, no prostě vynikající. Když je jako jiná osoba tak tomu opravdu veříte! ()

zeromen

Prvotřídní komedie, se skvělým Jimem Carreyem. Další skvělá komedie od bratrů Farrellyových. Humor ve filmu a hlavně tři černoušci nemají chybu.:-) ()

Charvicek

Nechápu to hodnocení. Je to komedie, která mě nenechá chvíli vydechnout. Tady mám opravdu ty stavy, kdy se směju, nemůžu přestat a nemůžu se nadechnout. Je pravda, že je film plný vulgarit, ale co, bavil jsem se od začátku do konce. Některé scény mě dohánějí až ke smíchoslzám viz lubrikant v hotelovém pokoji a příchod Ireny nebo vyschlé hrdlo po požití prášků na policejní stanici - to prostě nemá chybu!! Je to úchylárna, ale zábavná jak prase. ()

StanleyVanH

Ty co dali této super komedii, kterou jsem viděl více než desetkrát odpad nebo jednu hvězdu, bych je poslal do řiti.... Jedna z nejlepších komedií s Jimem Carreym, je vidět, že český národ nemá až zase takoví sysel pro tumor. Od začátku do konce se můžu podělat smíchy. Za pět. ()

Mahalo

Film se mi líbil, až na pár scén, jediné co mě však na filmu neskutečně sralo byl Český dabing .. hlas Dejdara se prostě k chování Jima Carreyho nehodí, a ještě 3 jeho nevlastní synové .... pokaždé co promluvili, v hlavě mi blikala žárovka s textem "Co to kur..". Ve filmu se mi asi nejvíce líbila ta chvilka kdy už toho na Charlieho bylo moc, a objevil se Hank .... v tu chvíli jsem se neskutečně smál. Na filmu se mi také líbí to, že je originální, neznám žádný (tedy zatím neznám, možná je) film jehož hlavním tématem je problém s rozdvojenou osobností. No a tak na závěr, Jim Carrey dle mého názoru odehrál roli Charlieho a Hanka na jedničku, a proto dávám filmu 80% ..... (pro retardy, jsou to 4 hvězdy) ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster