Charlie Baileygates dělá už 17 let u policie. Je to dobrácký, tvrdě pracující chlapík vždy ochotný pomoci a také milující otec tří synů. Bohužel trpí poruchou rozdvojené osobnosti. Když přeruší léčbu, Hank jeho druhé já udeří. Je agresivní, pije jako duha a rád se pere. Charlie a Hank zkrátka nemají vůbec nic společného, kromě jedné maličkosti oba se zakoukali do Ireny Waters, půvabné ženy na útěku. Teď spolu budou muset Charlie a Hank svést boj o její přízeň. A jak tohle dopadne? (Bonton Home Entertainment)

Mr.Jackass

Bohužel jsem film viděl s Dejdarovým dabingem a tím je ovlivněno možná i výsledné hodnocení...Chvilkami to sice nebylo nic moc, ale scény s "dětma" mě dostávaly...a poté samozřejmě i Hank... :) mimické schopnosti Carreyho jsou snad nekonečné.. ()

lskala

"Jak se má tvoje stará?" "Moje stará???" "Jo, tvoje stará! Jestli jí klátíš, tak jak mrdáš policejní práci, tak se jí hrůzou musí ježit chlupy i na díře" ... 90% - 5***** ()

The Viper

Skvělá komedie u které se odreagujete. Jim dokáže po humorné stránce zahrát opravdu cokoliv a více než ňoumovi co si nechá vše líbit a se kterým každej vejebe, se mi více zamlouval nabroušenej týpek, který jde na věc a jenž se pere jako opice z cirkusu. ()

BMAJTZ

Přesvědčil jsem se o tom, že na tahovéhle filmy se prostě podruhé koukat nedá. Jednotlivé gagy si stojí v pohodě, zbytek je ale blbost. ()

kenkaku

Celkem specifická, morbidní a brutální podívaná. Nejhorší je že jsem na ní byl i v kině a dokonce se i bavil... jsem tedy asi zvrhlík nebo na mě působila davová psychóza (i ostatní se smáli fakt!) a stydím se za to. ()

Firebug

Pro mě nejlepší komedie dua Farrelly brothers zastihující mého oblíbence Jima v nejlepší formě a Renée, když ještě byla sexy. Je to zcela pochopitelně strašně sprosté, vulgární a nepřístojné mnoha dalšími možnými i nemožnými způsoby, ale je to fakt strašná prdel od začátku do konce. Asi to bude takové moje guilty pleasure :-) ()

herr_carter

"Mast proti svědění.Tak Vagiclean.Copak je to zlato?Potřebuješ ji trochu vymastit?Co prosím?Nemusíš prosit!Chybí tu cenovka...Chybí cena Vagicleanu kasa 5.Opakuji zjistit cenu Vagicleanu kasa 5 .Jde o Vagiclean.Madam potřebuje vyplísnit vaginální plíseň.Šoupla do trouby pecen a nebyl vymaštěnej", ".................... moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Lukoboss

Už jenom za tu skvělou scénu a větu "chybí cena vagicleanu, kasa pět..." to hodnocení prostě musí být slušný! :-D viděl jsem to několikrát a vždycky jsem se u toho hodně bavil, přestože je to neskutečně trhlý, takže i to je důvod, proč dávám čtyři hvězdy. J. Carreymu tyhle praštěný role vždycky seděly. ()

uzzi

Nechutné, trapné a ubohé. Ale mě se to líbilo a nepujdu s proudem špatných hodnocení. I když uznávám že scéna jak Carrey po prosouložené noci močí všude po pokoji a pomůže jen "zabalení" do sprchového koutu, není pro každého. Celkově je to stupidně osvěžující blbost. ()

hudryhudry

Jsem plný rozpoluplných pocitů, tu a tam mi přišly gagy Jima ftipné, někdy zas až moc trapné. Carrey má dar úžasné mimiky, dokáže dělat neuvěřitelné držky, ale to je to jediné, na čem své herectví zakládá. Proto mi přijde, že každý jeho komediálně laděný film je vlastně stejný, navíc tenhle nebyl tak povedený jako např. Maska. No nic, je to za 2 a 1/2*, ale na tři nemam odvahu. ()

NICOX

Náhodou já sem se docela dost bavila. Našlo se tam hodně dobrejch momentů a mě samotnou překvapilo, že se na to dá dívat i víckrát a pořád to pobaví. Carrey je prostě jinej a ne každýmu se líbí jeho humor, ale mě jo. Tu schízu hrál bravurně. 70 % ()

Kanibal

Na čtvrtý pokus to není tak špatné... už to, že jsem ten děsivý film viděl tolikrát ukazuje, že to není taková hrůza :) ()

casioa....

"A co tam teda kurva delá ten pojebanej elektrón?....ahoj hoši, copak to tu máte za snem? Jen školní píčoviny....ten je tak vylízanej, že si myslí, že Cosínus byl rímskej císar....a Ty si zase myslíš, že bordel je francúzka vinarská oblasť..." :) A teda, film o znovu získaní asertivity, angry managemente (hoc aj cestou evil Hanka "druhého Ja"....a Ireny, samozrejme :) Boha, Jim--to boli jeby...to ako topil tú malú vo fontáne, "chybí cenovka VagiClean", ako sa nakojil u tej blonďatej maminky, a ešte s mliečkom na perách nabúral Dickovým autom do holičstva, boha...to bol nárez :D--"Ty jseš fakt extra ženská...Jo? Díky....Polykáš?" :DDD boha, Carey je kujebák...."Will You marry me, bitch?" :) PS:Ten CZ dabing sa náhodou dal.... ()

rozbris

Škoda, že to dostalo tak malé hodnocení. Jim to ztvárnil dokonale, rozdvojení dvou bytostí v jednom těle. Ale nakonec se dal dokupy a jednoho v sobě zabil:-) Snad jen chudák kráva....nesmrtelná kráva:-) ()

Han22

Bavil jsem se a bavil jsem se královsky. Narozdíl od mnoha intošů tady nemám problém vypnout mozek a bavit se, pokud je čím a tady bylo. Hlavně u trojice negrů a jejich vybraného jazyku - podobně jadrné debaty máme občas s chlapama v hospodě, takže jsem to bral jako dialogy ze života :-) ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster