Doktor Vaseegaran (Rajinikanth) trávi všetky svoje dni a noci snahou skonštruovať ľudského androida. Po mnohých zlyhaniach sa mu podarí vytvoriť jedného na svoj vlastný obraz. Jeho priateľka Sana (Aishwarya Rai Bachchan) ho pomenuje Chitti a čoskoro sa jej veľmi zapáči odvaha, s ktorou Chitti pristupuje k akýmkoľvek situáciám. Vaseegaran je Chittiho schopnosťou zachraňovať ľudí takisto ochromený, a preto sa rozhodne darovať mu viac ľudskosti tým, že mu umožní prežívať emócie. To však nemal robiť, pretože Chitti sa v okamihu zamiluje do Sany, a chce prekaziť jej vzťah s Vaseegaranom. Ten sa rozhodne androida vypnúť, avšak doktor Bohra (Danny Denzongpa), ktorý v projekte vidí zdroj obrovského bohatstva, ho rekonštruuje s odlišným čipom. Čip z Chittiho robí nepriateľa ľudstva schopného replikovať sa a nielen prenasledovať Sanu, kamkoľvek sa pohne, ale aj osídliť Zem novým druhom „robo-sapiens". (Incantator)

maverick10

Bollywood v plne sve krase pratele. Terminator, Red dwarf (Rimmerworld), Dr. Dolittle (dojemny pribeh komara), Bicentennial Man, Ironman, Superman a kdovi jeste jakej man, No proste kazdy si najde ten svuj film, v gulasi, ktery dokazi uvarit snad jen v Indii. Tam totiz jsou schopni sestavit dokonaloi UI za deset let, ale polidstit ho staci uz behem mesice. V Indii jsou jedini, kteri dokazi osedlat fyziku a donutit ji, aby fungovala dle jejich pravidel. V jednech scenach jsou prakticky na technicke spicce, aby ve scence druhe totalne propadli a dostali se na uroven Atari. Maji vsak jednu vyhodu a to dost velkou, tou neni nikdo jiny nez Aishwarya Rai... ()

Andrea1717

Nemôžem si pomôcť, ale tento film ma ale vôbec nechytil. Nesúrodá dvojica hlavných predstaviteľov, Rajnikanth a Aish, ako deduško s vnučkou a čím viac filmov s ňou vidím tým mám viac pocit, že sa dívam stále na ten istý. Je krásna, ale .... Dej nezáživný, žiadny objavný nápad, námet, piesne taký slabý priemer, skôr horšie. Pozerala som to na tri krát, vždy som od nudy zaspala. Jediné čo ma na záver vytrhlo zo stavu 5 minút pred smrťou, boli scény keď sa roboti spojili a transformovali do rôznych tvarov a bojovali, faaakt dobré, to sa mi páčilo. Keby bol celý film v takom duchu... to by bola iní šálka kávy... ()

vendysek

Indové vytvořili vlastní styl lidové komedie. "Robo" je paskvil/parodie s otřelým příběhem, natahovanou stopáží a nudným poučením, ale s nevídanou trikovou fantazií, zábavnými písničkovými čísly a dech beroucí humorností naivity pro masy. ()

JamesSi

První můj indický film. Prostě jsem tam musel to vysoké hodnocení hodit, do toho robota! Naprostý masomix žánrů od muzikálu po brutální akční film po emocionální drama po komedii. Jak se asi od Bollywoodu čeká (pozn.: tohle tedy není doslova Bollywood, je to film Tamilský). Musím říct, že jsem se snad nejvíce smál ve scénách, kdy jsem asi neměl, kvůli naprosté bizarnosti díla. Dojde na scénu, kdy robot je porodním asistentem. Část se odehrává na Machu Picchu. Je zde zlý německý překupník zbraní. Pokud někomu rozbijete rádio, tak vás znásilní. A pokud jste nahý, zajede vás autobus. Bullet-time má víc kulek a času než Metrix. Má to víc terminování než Terminátor. A pár soubojů se světelnými meči ako Star Wars, pro vás pro nerdy. Objeví se i robotičtí tygři. A je tu i domov pro ženy, kterým muže sebrala válka. Kurňa je tu všechno. Čemu jsem se však smál jen z nervozity bylo párování padesátiletého vědce s max. dvaceti-pětiletou studentkou porodnictví. To bylo trochu divné, skoro jak z filmu s Bartoškou. Ale pak je tam obří had tvořený jen z robota jménem Chitty (pojmenovala ho matka hlavního hrdiny) a všechny zločiny na lidskosti se vynulují. PS.: Poprvé jsem úryvek z filmu viděl někdy kolem roku 2012, kdy se honička na dálnici stala virální PPS.: Existuje spousta verzí filmu a na české titulky sedí jen jedna. A to ještě musíte jednou za čas přetáčet o cca 2 sekundy. Trvalo mi strašně dlouho než jsem našel sedící verzi. ()

Yangus

ze začátku nic moc, balancoval jsem u vypnutí a odpadu, ale zachraňovala to krásná Aishwarya Rai Bachchan, a zajímaví porod. Potom se to rozjelo takže jsem dokoukal, ty robotí Transformace byli zajímavé. Indickou hudbu jsem nikdy neposlouchal a přitom je tak nádherná, to bylo jedno z mála co mě zaujalo u Ašóky. Nejvíce se mi líbila ta když chytil komára a dostal polibek. nakonec balancuji mezi 3 - 4 mi. ()

seth82 odpad!

Ani s prižmúreným jedným okom som tomu nemohol dať ani len jednu hviezdičku. Strašná blbosť, napriek tomu, že som sa na to snažil dívať s poriadnou rezervou, neviem - tento film mysleli vážne, alebo ani veľmi nie? V popise sa píše, že vraj komédia, ja som sa nejako nerehotal, iba som sa chytal za hlavu pri niektorých (dosť početných) scénach. Jediné, čo tam stálo za to, je Aishwarya...Vrchol nevkusu a gýču v troch hodinách. ()

Remini

Najlepším špeciálnym efektom bol Rajiniho makeup :D Bizarný film, ale zábavný. Kto by nechcel robota, ktorý by varil, upratoval, zmasakroval celý regiment a potom našepkával pri skúškach? Megalomanský Chitti nemal chybu. Hudba sa mi časom poriadne zaryla do uší. Milujem, ako zrazu prešli na Kilimanjaro klip :) Mala som voči Rajinimu určitú averziu, ale teraz by som možno zvládla aj Shankarov predošlý film s toutou superhviezdou - Shivaji. ()

fr3ak

Tohle je hodně vděčný film, protože i na indické poměry je pro běžného diváka mnohem přístupnější, než jiné kousky z této země. Těžko ten film někomu (ne)doporučit, protože ne každý ho i s přihlédnutím k oné přístupnosti rozdýchá :) ()

šarka odpad!

TO BYLA ALE NUDA! Těšila jsem se na spoustu ulítlé akce, hloupých zápletek, barev, trapných bojových scén...no i se zavřenýma učima a povzbuzena notnou dávkou alkoholu jsem nenašla nic než nudu...zdlouhavou otravnou upištěnou nudu... ani hudební vsuvky to nezachránily. Za mě ohromné zklamání. ()

darkreider

Už sa Vám niekedy stalo, že pri pozeraní infantilného sci-fi ste mali pocity: "Bože keby tak niekto zobral kvér a všetkých postrieľal", "Tá ženská je dobrá, keby tak viac krútila zadkom v obtiahnutých handrách", "Tento ma se*e, už by mu mohol niekto utrhnúť hlavu", "To je taká blbosť, že čakám kedy začnú tancovať a spievať", "Mal som sa radšej dívať na Transformers.", "Alebo terminátora.", "To chce tanky a tisícovú armádu!", "Keby tak všetci zdochli!". Mne sa to dnes všetko splnilo. Keby to nemalo niekoľko hluchých miest, tak dám 5 ani nemrknem. PS: a tá ženská je luxusná, až mám chuť pridať ešte jednu hviezdu. ()

bararich8

Konečně film, který má koule a nebojí se ukázat to, nad čím s ní každej malej kluk (no dobře, ne všichni) a jde mu to skvěle - vynechám tu omáčku okolo jménem "dějová linie" a ty rádoby kulturní vložky. Těším se na pokračování. ()

Wacki

Viděl jsem asi desetiminutový sestřih toho "nejlepšího" a docela sem se u toho bavil. Ale jít se na to podívat jako na celovečerní film? Možná tak po deseti pivech, ale střízlivej nikdy! :D ()

zipacna

Někdo si splnil svůj sen, a vyrobil tento film. I když jsem v youtube ukázkách žasl nad záběry skládající se kobry a podobě, film samotný už mě tak moc nepotěšil. Za prvé je extrémně dlouhý a za druhé mi tady přišli hudební scény tak nějak zbytečné. Kdyby se film sestříhal na běžných 90 minut mohl z toho být zábavný film. ()

elimS

60% - komentář 20ti slovy: Příběhově výborné, efekty zábavné, mentalita indů zvláštní, "stačí" přežít 100 minut keců a tančení a dostanete bizardní, akční transformers / terminátor nářez. ()