Dinoo

Skvelá romantická komédia ,Cameron Diaz sa mi veľmi hodí do takýchto komédií. Scéna s "gélom" na vlasoch v reštaurácií hovorí za všetko :) ()

Ywec

Americké komedie jsou především od toho, aby bavily. Tahle to splňuje beze zbytku. Netradiční Love story se spoustou drsných fórků. ()

viktoria00

Ben Stiller- zarucuje zabavu....ci uz menej kvalitnu--Zavisť ,alebo viac kvalitnu--Svokor je lotor...V tejto komedii spolu s Cameron Diaz ma pobavili...V celku dobra komedia. ()

marocco

Humor je miestami nechutný, napriek tomu je to pre mňa nadpriemerná komédia s výborným Mattom Dillonom, slušným Benom Stillerom a symptickou Cameron Diaz. Romantiky bolo menej než som očakával, čo ma rozhodne potešilo. Spolu s Blbým a blbším sú tieto dva snímky to najlepšie, čo Farelly Bros. zrerížovali. ()

Dejna2

Na tenhle film jsme šli omylem, ale nebýt toho, že jsem se blbě podívala do programu, nikdy bych nevěděla, jak se čistí trubky, co s přiskříplým pytlíkem a jaké je nejlepší tužidlo na vlasy :-))). Jo a resuscitace psa......to taky nemá chybu ()

JARDAHONDA

Zábavná letní komedie, kterou jsem si moc oblíbil.. Příběh vypráví o touze tří můžů po jedné ženě zvané Mary. Vtipně sváděný souboj, kde si nenechá nikdo nic líbit, někdy se soupeří i tvrdším způsobem. Ovšem jen jeden získá její přízeń a srdce :) Jedna z nejlepších rolí Cameron Diaz. 85% ()

EP2012

Tento film zařazuji do tzv. nové vlny exkrementální komedie, která přešla z videofilmů do kin. Ve výsledku je to totálně blbá trapárna, ale co hůř, blbům se to líbilo a vznikly další podobné sračky... ()

Profík

Rozjezd je naprostý nářez, pak už bohužel nic tak skvělého nepřijde, i když oživování pejska je taky fajn, ale přesto celý film nad průměrem a ohromně zábavný. Ale ten konec možná mohl být víc ve stylu Blbý a blbější. Kdyby střelili Bena Stillera, možná bych ještě hvězdu za odvahu přidal. 85%. ()

Ariano

Ne, opravdu se mi to nelíbilo. Opravdu mi to nepřišlo ani vtipný, ropzotmilý, romantický a rozhodně bych to nikdy nechtěla vidět znovu! Cameron Diay v roli hloupé holky, která neví co chce... ale všichni jí prostě milují! Jo - úchylové, kteří ji sledují a jeden si kvůli ní nechá zlomit i páteř? To vážně nevím. Víc, jak stupidita celého scénaře mě zaráží naprosto ubéhý výběr herců a dementní dialogy v celém filmu! ()

Tom333

U komedie při které se mi spouští slzné kanálky i po x-tém shlédnutí a po x-letech -> nemůžu jinak než 5x *. Jedna z nejlepších komedií bratří Farrelyových s nezapomenutelnými "hláškami"..."Čekám 7 minut", "Škoda, že už se netočí takové klasické filmy jako Karate Kid" :-) ()

LiSaiFun

Je zajímavé, jak ostře kontrastuje tahle komedie s jinými typu Méďa. Je zde taky humor "na hraně", ale přitom není hrubý, není vulgární. ()

andydufrsn

Solidní komedie s krásnou ženskou a traidčně suprově ulítlým Stillerem. Děj splňuje všechno co lze od správné trhlé romantické komedie očekávát. ()

Další remake od Farrellyů

Další remake od Farrellyů