Říká se, že když se v domě stane něco strašlivého, něco ďábelského, duše obětí v něm zůstávají. Nejsou schopny odejít a snaží se proniknout k živým, aby tak dosáhly spravedlnosti za hrůzy, které musely vytrpět... Francesca a Pedro jsou novopečení rodiče, kteří doufají, že dítě pomůže zlepšit jejich napjatý vztah. Francescu ale stále tíží tragédie z minulosti a těžce doléhá na její křehký duševní stav. Dvojice hledá klid a mír a odstěhuje se proto do odlehlého venkovského domu, od nějž si slibuje samotu a pokoj. Vybrali si ale špatně...velmi špatně. (oficiální text distributora)

lennyd

Mladí manželé se nastěhují do nového domu, aby mohli začít nový život a zapomenout na tragédii, která je potkala. V domě se ale před mnoha lety stalo něco hrozného, něco, co nemůže ani po letech najít klidu ... Tramtadadá, opuštěný strašidelný dům po stopadesátéprvní, a opět ze Španělska. Je mi jasné, že Španělé mají na hororové filmu takřka monopol, hlavně na ty říznuté náboženskými fanatiky, ale tentokrát to dle mého byl krok vedle. Po většinu času jsem zíval nudou, i když duchařské filmy mám jinak rád, ale zde bylo na můj vkus až příliš náboženského zaměření a navíc ani to odhalení není to pravé. Tak třeba zas příště.. Adiós amigos.. ()

MM_Ramone

"No-Do" piče to teda bola nuda. Horko ťažko som to zvládol dopozerať až do konca. Španieli vedia natočiť veľmi kvalitné horrorové filmy, ale v tomto prípade im to moc nevyšlo. Príbeh o mladej rodinke, čo sa v rámci upevnenia svojho naštrbeného vzťahu presťahuje do starého strašidelného domu ma vôbec nezaujal, ničím neprekvapil a ani trocha nevydesil. Navyše mi hrozne vadila šeredná predstaviteľka hlavnej ženskej postavy. Mizerná herečka s odpornou bradavicou rovno na hube. Silne podpriemerný duchársky horror. ** ()

Astaroth12

Veľmi slabučký duchársky film, kde nuda a nezáživnosť sa predbehujú, kto skôr uspí diváka. U španielov som zvyknutý na celkom iný druh ducharčin, toto ako keby oni ani nenatočili. Niekto si asi myslí, že keď príbeh postaví na tom, že rodinka sa presťahuje do domu z temnou minulosťou a ešte majú za sebou nejakú tragédiu, tak, že hned bude z toho trhák. Ale tak to vo filme nefunguje, to viem aj ja. Zaujala kamera, naozaj bolo to solídne natočene i tie čiernobiele snímky. Čo nezaujalo, bola hlavná ženská postava, tá sa sem nehodila. Žiadne napätie, atmosféra ani aspoň zaujímavý príbeh, pre mna strata času. ()

Zombiepod

Až také zlé to zasa nebolo, no bohužial to nebola ani žiadna sláva. Atmosféra celkom slušne vybudovaná, ale pripadlo mi to ako strašná vykrádačka všetkých možných hororov čo som doteraz videl, nehovoriac o tom že tej hutnej atmosféry tam bolo žalostne málo. Nudný a nezaujímavý dej ktorý bol na moje prekvapenie obohatený aspoň jedným dobrým maličkým zvratom, bol korunovaný dosť klišovitým a tupým záverom. Musím však uznať, že španielsku produkciu poznáme na prvý pohľad, kvalita sa pozná vždy, len nie vždy sa ju podarí schopne zrealizovať. ()

Pitryx

Dobrá kamera, zajímavý střih, skvělý příběh s postupným odhalováním. Také hezká hudba /Alfons Conde/. Velmi dobrý horor, kde je jedinou vadou na kráse jakási "laxnost" herců. Efekty zde nehrají roli, ale pokud se občas objeví, jsou vyrobeny precizně. Takhle jsem si po zhlédnutí říkal, co Vatikán skutečně tají?? protože tento horor vypadal až příliš realisticky. Naprosto klidně může konkurovat velkovýrobě USA. A dokonce mnohé horory z této továrny předčí. CI 89049407. ()

• Natáčení probíhalo ve Španělsku na Kanárských ostrovech. (Terva)