Panika v městečku

• Belgie Panique au village (více)

Kôň má narodeniny. Jeho spolubývajúci, kovboj a indián doslova priťahujú problémy a katastrofy. Tentoraz sa rozhodnú darovať koňovi tehlový gril. Internetová objednávka tehál má však následky nečakaných rozmerov. A akoby toho nebolo dosť, počas noci začnú záhadne miznúť múry ich domu. Honba za zlodejmi z vodných hlbín ich zavedie do stredu zeme a do rúk dvoch šialených vedcov uprostred večného snehu a zimy... Podarí sa im získať svoj dom späť? Stihne kôň hodinu klavíra u svojej tajnej lásky, madam Longrée? Vo filme plnom absurdných a originálnych situácií autori rozhýbali klasické plastové postavičky z detských čias. Film vznikol na motívy rovnomenného seriálu. (maryam)

Indyi

Nejvtipnější animák, který jsem v životě viděl. Kam se hrabou nějaký Shrekové a spol. Indián a Kovboj jsou naprosto perfektní dvojka. ()

Milda003

Nevěřil jsem že Indián, Kovboj a pan Kůň ve velmi zvláštním animovaném provedení mohou takhle člověka nadchnout. Ano na pohled se zdá že je to nehorázná blbost, ale opak je pravdou. Příběhově sice žádná sláva ale jako nenáročná komedie přímo ideální. ()

Colchack

Nikdy by mi anilen v tom najuletenejšom sne nenapadlo, že sa dá niečo takéto vytvoriť :D. Bola to proste jedna veľká HALUZ s veľkým H. Kôň má narodky, kamoši mu omylom objednajú 50 mega tehál, no čo viac si ku šťastiu priať. Tvorcovia pekne povolili uzdu fantázie a vytvorili niečo nedefinovateľné :D ()

atlee

V "celovečeráku" sa postupom času trochu vytráca počiatočné čaro figúrok, trochu aj súvislosti, ale v porovnaní s podobnými pokusmi sú belgickí tvorcovia vysoký nadpriemer. ()

Elegnor

Nerad kazim místní velice kladný hodnocení, dokážu si představit, co k tomu lidi vede, ale bohužel tohle vážně není styl humoru, který mě dokáže pobavit.. Vydržel jsem u toho poměrně dlouho, zajímalo mě co se ještě bude dít, ale zábavný mi to vážně nepřišlo.. Každopádně velice originální zpracování.. ()

boombang

Parádní konina. Naštěstí to má stopáž tak akorát, protože po polovině už to začíná trochu unavovat. Ovšem vtpné to je, na několika místech to dokonce trhá bránici. Asi vyhrabu na půdě staré igráčky a něco pro ně vymyslím... :-) ()

Mr.Roman

Pre tých, ktorí sa nestretli s rovnomenným seriálom musí byť prvý kontakt úžasný. Znalých už celovečerná verzia toľko neohúri, keďže hlavným zdrojom zábavy je práve netrelá animácia. ()

Uninstall

Kam lidi chodí na tyhle nápady je mi záhadou, ale díky bohu za to. Už dlouho mě film nepřekvapil takovýmto způsobem. Pokud si všímáte i detailů, je těžké se vyhrabat zpod stolu :-) ()

LucTheGreat

Dementní! Absurdní! Brilantní! Geniální úchylárna v ještě geniálnějším provedení! Co dosud nesvedla žádná slečna, se povedlo tomuto dílku.. Konečně jsem dosáhl orgasmu!! Snil jsem o tom celý svůj bídný život, už jsem to chtěl vzdát a uchýlit se k onanii... Avšak ve chvíli, kdy se podivní podvodničtí vodníci zabarikádují v baráku farmáře Stevena a kůň s kovbojem, indiánem a farmářem Stevenem je počnou bombardovat krávami, jsem vrcholu a slasti s ním související dosáhl... A děkuji autorům za rozumnou stopáž. Snímek končí právě ve chvíli, kdy si začínáte říkat, že vás začíná srát... 90% ()

lluckyn

První polovinu jsem se nepřestával smát, výborné postavy a neuvěřitelně vtipné nápady. Bavila mě i animace a celý způsob jakým to bylo udělaný. Druhá polovina už byla malinko horší, ale pořád hodně dobrý. p.s. - nejlepší postava je Kůň:) ()

Numerobis

Huhů, děti. To není surrealismus, jak tady dokola píšete, to je něco jako dadaismus. Dyž už musíte všecko mermomocí škatulkovat... ()