Django se vrací

• Česko Django znovu útočí (více)
všechny plakáty

Legendární hrdina Django, kterého všichni považují za mrtvého, žije pod jménem bratr Ignatius v klášteře Santo Domingo. Sám sobě přísahal, že již nikdy nevezme zbraň do ruky. Jednoho dne ho ale vyhledá krásná černě oděná žena, která jej úpěnlivě žádá, aby se postaral o její dceru, až ona zemře. Django zjistí, že žena kdysi bývala jeho milenkou. Navíc se dozví, že dívka, o kterou se má postarat, je jeho dcerou. O několik dní později Django opouští klášter, aby obě vyhledal. Jenže žena mezitím zemře a její dceru unese na svou loď obchodník s otroky a děvčaty Orlowski, jemuž nikdo neřekne jinak než Ďábel. Django se pokusí na loď dostat, ale je zajat otrokářovými muži a jako otrok dopraven do dolu na stříbro. Zde se setkává se Skotem Gunnem, sběratelem hmyzu, jenž pro Orlowského kdysi chytal vzácné motýly. Ten Djangovi vypráví o všech krutostech a zločinech, které Orlowsky napáchal. Když bývalý pistolník zjistí, co všechno má Orlowski na svědomí, poruší přísahu a naposledy vezme do ruky zbraň, aby osvobodil nejen otroky, ale i dceru a ostatní dívky, jež Ďábel drží ve svém nevěstinci... (oficiální text distributora)

sadlokan

To se Italům tak občas přihodí,že velkolepé a dekadentní se změní ve velikášské a přiblblé.Nástupci říše římské si to tak jako prostě můžou asi občas dovolit..Jo,a taky dokážou,že,až na hlavního hrdinu, jsou všechny postavy ve všech směrech ošklivý až odporný! ()

drankeryth

Django vstal z popola a zenie ho tuzba za pomstou ku nespravodlivosti voci obycajnym ludom . Znova vykopal svojho milacika z hrobu a ako prvych uz postrielal banditov na cintorine. Django znova po dlhej dobe oprasil svoj gulomet a teraz sa moze vybrat skoncovat s lotrom z parnika. Hlavny zloduch je pekna svina, hlavne ked skusal strelbu na melony umiestnene v clne. Melony neboli pre neho uz atraktivne a tak zastrelil cloveka do hlavy, ktory bol tiez v tom clne. Django v tomto filme pouziva ako dopravny prostriedok pohrebny voz z ktoreho gulometom likviduje bez vycitiek svedomia kazdeho banditu ktoreho stretne na ceste. Dobra scenka bola v kostole, kde kosou odsekol hlavy vojakom a posledneho ktory chcel utiect trafil velkym svietnikom do chrbta. Je vidiet ze sa s nimi django nemazne:) Konecny masaker v tabore zloducha prepuklo ohnive peklo od Djanga. Bez mensich problemov rozsieval smrt do banditov a trocha mi pripominal toho Ramba vo Vietname. Dobre sa mi na tento film pozeralo aj po dlhych rokoch, ked som ho videl kedysi. Do filmu bolo aj vlozene trosku komedie, ked tomu skotovi padol dynamit za koselu,,he he ()

DEMON odpad!

Odhliadnuc od supernudneho deja, su nam este servirovane superdebilne diagoly podciarknute superudesnym ceskym dabingom, v ktorom dabingovi herci neprejavili ani stipku osobnosti a zaujmu vdychnut slovam aj nejake emocie a vsetku tu hrozu dotvara superstrasna hudba, ktora ma iritovala natolko, ze som sa len tazko vzdaval potreby hodit nieco po mojej telke. Neodporucam nikomu, kto ma aspon trosku zdravy filmovy vkus. ()

pebe73

Tento film postrádá tu správnou syrovost prvního Djanga. Franco Nero tu v podstatí pózuje s kulometem, který byl v 0-tých letech ve spaghetti nutností, ale tady už působí spíš komicky. ()

BORKLASER

Popravdě sice je to oficialní pokračování ale s Djangem krom jména a ...ehm strojní pušky? To nemá nic moc společného....vlastně přemýšlím jestli se tomu dá vůbec říkat western...tohle je prostě Rambo z wishe.. ()

moorks

Western bych to nepojmenoval,ale dobrodružný film ano. Tři hvězdičky za originální zpracování si to určitě zaslouží! ()

VMa

Leč původní Django pokračování nepotřeboval, je pokračování lepší než v případě jiných filmů, kterým se dostalo pokračování - a to o hodně. Je jen málo filmů "na pokračování", kde volné pokračování udrželo kvalitu původního filmu. Neříkám, že "Django se vrací" je jedním z nich, ale rozhodně patří k těm lepším. ()

bax

Neviem, ale mňa Talianska verzia Ramba alebo Chucka Norrisa zas tak nevadilo. Príjemné spestrenie večera. ()

HectorHagman

Django ví že na velikosti záleží proto místo pušky tahá kulomet a místo pistole má rovnou luparu:-) asi to neni žádnej vrchol kinematografie ale já se bavil ()