Interiérová architektka Jackie Laurensová se nedávno rozvedla a sama vychovává dvě děti. Snaží se znovu postavit na vlastní nohy a ke čtyřicátým narozeninám si dá jako dárek dovolenou na Havaji. Chce ji strávit sama a nemá v úmyslu se s někým seznamovat. Jenže navzdory předsevzetí, že se s nikým nezaplete, se během výletu seznámí s místním atraktivním učitelem surfingu, o mnoho let mladším Kylem Hamiltonem. Ačkoli má mladík blíž ke dvaceti letům než ke třiceti, přeroste prázdninové dobrodružství v něco mnohem vážnějšího. Když se pak Jackie vrátí domů, nedokáže na něj zapomenout a každou volnou chvíli se na Havaj vrací, přestože si začíná uvědomovat věkový rozdíl, který je dělí. Na každém kroku jí to připomínají přátelé, děti i bývalý manžel. Její novou známostí nejsou nadšení a vytrvale ji nutí, aby se s Kylem rozešla. Jackie se ocitá před obtížnou volbou. Má se držet zažitých společenských konvencí a pod tlakem udělat to, co jí všichni radí, nebo má dát šanci nové lásce? (TV Nova)

DadysGirl

A proč ne?! Upřímně doufám, že pokud se po čtyřicítce octnu sama s dětma a všechno mě bude srát, odletím na Havaj a potkám takového rozkošného zajíčka, který mě vrátí do života (i kdyby pak šel zas dál)... ()

Daginka

Takový klasický, naprosto nereálný a vybájený porno pro ženský. Baba s čtyřma křížkama potká na Havaii sexy opálenýho, vysokýho a svalnatýho surfaře, kterej se do ní samozřejmě automaticky totálně a nezvladatelně zblázní. Nakonec se na chvíli rozejdou kvůli vzdálenosti, ženská zvedne telefon, aby zavolala surfaři a zvedne to sexy kočka, z které se nakonec vyklube (jak jinak!) sestra. Pak spolu žijou šťastně až do smrti. Bože. Film jsem stáhla omylem, původně jsem chtěla stáhnout tohle, ale řekla jsem si, že když už, tak už. V reálu by to vypadalo asi tak, že by si ji týpek-surfař fakt vzal. A pak oškubal o všechny prachy, který by utratil za holky jeho věku, chlast a ve ''vztahu'' s blonďatou megerou by si taky nezřízeně užíval se sexy pětadvacítkama. Pak by následoval ten rozchod, prozření a baba by pak jen mohla koukat na další podobný zblitky jako je tenhle počin. Fuj. Hvězdičku dávám jen za Hawaii, protože je to úžasný prostředí. 10% ()

Mr.nachos

Budu hodná, jsou i horší filmy. Upřímně řečeno, tohle je ukázkový příklad toho, proč nemám ráda romantické komedie. Vtip žádný, infantilní romantiky tolik, kolik jen je americký průmysl schopný vyprodukovat a příběh tak nudný a nezáživný, že kdybych u toho nedělala spoustu jiných věcí, tak to nedám. Všechna čest Heather, krásná ženská, která je zatraceně sexy a umí to prodat nenásilně a vkusně. Ale co do obsahu filmu........ne ne ne ne a ne. Jako televizní film o délce maximálně hodinu by to ještě šlo, ale na víc to je moc obyčejné. Jasně, láska kvete v každém věku a na rozdílech nezáleží, ale je to tak americké, až to bolí. ()

Havala

Letošní vánoce byly bohužel poznamenány mnoha no name filmy naprosto o ničem. Tato romantická kravina je přesně ten případ. ()

l.enik.c

Moje hodnocení nejspíš plyne jen z mého aktuálního rozpoložení. Léto, moře, láska, hezcí lidé, klid, pohoda, naděje... a ne, nemám zdaleka čtyřicítku na krku a ne, nejsem osamělá, ba právě naopak se za pár týdnů vdávám. Kdo nezažil bláznivé romantické vzplanutí, ač třeba jen v místní hospodě a ne na Havaji, tak asi nemůže docenit. Mně to přišlo přirozené, relativně reálné, nepřeslazené a ne moc velké klišé. Ráda se podívám znovu. ()

Xpojntman

Čtyřicítka na krku 2008 a 2012 jsou oba filmy o tom jak starné asi je mi o něco sympatičtejší verze s Heather Locklear. Je ztrátka sexy. I když film je asi lepší 2012. ()

Pimpy

Máma od děcek chytne druhou mízu a nechá se sbalit mladým serfařem. Nuda a nuda. Debilní dialogy. Když sem ve filmu viděl vážný rozhovor s mámou a její sotva desetiletou dcerou o vztahu se serfařem, tak se mi otvírala kudla v kapse. ()

Knightey

No moc jako komedie mi to rozhodne neprijde. A uplne romanticke taky moc ne. Takove nemastne, neslane. Idelane opravdu jen do hnusneho pocasi, kdyz v TV nic nedavaji a clovek chce jen tak koukat, pojidat ci popijet neco a bezmyslenkovite koukat na neco v TV s drahou polovickou. :) ()

Ala007

Romantické filmy mám ráda, ale Heather Locklear, která ve svých padesáti letetech hraje čtyřicátnici vypadající na třicet, to je moc už i na mě. ()

Mrenka

neurazí nenadchne, jen je srandovní, jak je ten gender pořád hluboko v nás... Chlap si najde mladší, tak to má být, žena mladší a už tu něco smrdí...:-))) ()

JFlower

Váhám mezi 2 a 3 - ale trojka to vyhrává právě pro ten námět a co z něj plyne - věk vůbec nic neznamená a kdy jindy si užít štěstí, než když k vám přichází ;-) ()

DJMaroko

Dnes viděno již potřetí aniž bych chtěl a tak i krátký koment. Film je typická trojka, ale i tak musím přidat. Heather to hraje skvěle. ()

ladanda

Oddychový romantický film, který nepřináší nic nového. Dialogy pod průměrem, ale jinak lze říct, že je to film dobře koukatelný. ()

R.E.M.

Čistá esence pohodové a příjemné romantiky. Heather Locklear vypadá úžasně, Robert Buckley je pohledný sympaťák a společně vypadali jako skutečný pár, byli uvěřitelní. K tomu půvabné záběry přírody. Pár vtipných vět a črtů vedlejších postav. Exmanžel i kamarádky přejí Jackie štěstí a když se náhle cítí šťastná, tak jsou zaskočeni a zasypávají ji pochybnostmi a výčitkami. Jako v životě. Bezvadný film jak pro milý letní večer tak pro deštivý den. ()

lapatata

Televizní produkce. Tak je potřeba se na to dívat a za těchto okolností to ohodnotit, dejme tomu, dvěmi hvězdičkami. V konkurenci "opravdových filmů" a třeba i romantických komedií by to ale neobstálo. ()