Velké podmořské dobrodružství 3D

OceanWorld 3D

Svet oceánov 3D

Dokumentární

Velká Británie, 2009, 81 min

Kamera - Gavin McKinney. Hudba - Christophe Jacquelin. CITÁT - Náš pohled na oceány se musí radikálně změnit............ Žraloci si jídlo velmi vybíraj a nepozřou vše. Například lidi. Nádherné podmořské záběry a velmi povedená hudba. Želva, průvodce světem žraloků je dobrý nápad. Seznámí nás hned z několika druhy těchto mořských zvířat. CITÁT - Prosím zachraňte žraloky!!!!!.....(9.4.2013)

Vyborny 3D a fantasticky podmorsky svet plny fascinujicich tvoru, ale ten pribeh to fakt kazi ( a sceny s lachtanama a tou hudbou je fakt wtf ) .. ale verim, ze pro mnoho deti se tohle muze stat zazitkem na celej zivot ( take diky nekolika takrka hororovym scenam ) - takovej ten film, na ktery nostalgicky vzpominame a nezapomeneme na nej... me by se k tem obrazkum hodil klasickej dokument, ale co uz. [6/10 říjen 2009](19.10.2009)

Vynikající dokument o životě v moři s překvapivě hlubokým 3D zpracováním. Zvolené formě o cestování mořské želvy přes jednotlivé oceány bohužel odpovídá i příliš dětsky napsaný komentář. To je ale opravdu jen drobná výtka, kterou bohatě vyvažují fantastické záběry rozmanitých, převážně větších mořských živočichů.(11.10.2009)

Jakožto hater 3D jsem si zašel na tento dokument, a co se nestalo byl jsem mile překvapen, ale zároveň jsem se utvrdil v názoru, že 3D jedině v dokumentech. Tam to má jakž takž smysl. Ale i tam se to časem zajídá a hodina a půl na dokument je strááášně moc. Takže neurazilo.(12.10.2012)

Rozpočet $8miliónovTržby Celosvetovo $11,130,000(28.1.2011)