poster

Velké podmořské dobrodružství 3D

 • Velká Británie

  OceanWorld 3D

 • Slovensko

  Svet oceánov 3D

Dokumentární

Velká Británie, 2009, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mickalle
  ****

  Nuda,ale nááádherná(18.10.2009)

 • Chen
  ****

  Konečně chytlavý dokument, který docela slušně využívá potenciálu 3D a nabízí kromě oslňujícího vizuálu i hodně povedenou hudbu. A komentář Zlaty Adamovské byl jen příjemnou třešinkou na dortu.(18.10.2009)

 • oLí
  ***

  Vyborny 3D a fantasticky podmorsky svet plny fascinujicich tvoru, ale ten pribeh to fakt kazi ( a sceny s lachtanama a tou hudbou je fakt wtf ) .. ale verim, ze pro mnoho deti se tohle muze stat zazitkem na celej zivot ( take diky nekolika takrka hororovym scenam ) - takovej ten film, na ktery nostalgicky vzpominame a nezapomeneme na nej... me by se k tem obrazkum hodil klasickej dokument, ale co uz. [6/10 říjen 2009](19.10.2009)

 • Kimon
  **

  Slabý průměr, snad dost dobrý pro menší děti. Komentář ubohý, jako by ho mluvilo dítě bez slušné zásoby slovních obratů. Se jménem Cousteau bych očekával podstatně lepší kvalitu verbálního sdělení. Aby snímek vyčníval nad průměr, je bezpodmínečně nutný obsahově hodnotný komentář, pokud možno s vybraným typem a zabarvením hlasu. A nemusí to být nutně vždy hlas mužský. Vždyť mnohé ženské hlasy jsou také přitažlivé, intonací výrazné a nezaměnitelné. Tak se ale v případě tohoto CZ dabingu nestalo. Bohužel "pouze" 3D obrazové ztvárnění nestačí k tomu, aby snímek splňoval vysokou dokumentární kvalitu, byť se jedná o pro nás suchozemce velmi atraktivní podmořské prostředí. Mám pocit, že dnešní divák bohužel dnes hodnotí hlavně 3D obrazovou "show" podívanou, ale skutečná obsahová (ne)hodnota 3D filmů mu uniká. Hm, ... možná obsahovou hodnotu už nikdo nežádá. Já ano ...(14.7.2010)

 • hrona
  ****

  Vzhledem k tomu, že mám doma malou dcerku předškolního věku, musím uznat, že společné sledování tohoto filmu mě dostalo. Nádherná barvitost, podmanivá při nebezpečí až hororová hudba, dává filmu grády. Je pravdou, koukat na to sám, asi bych to po pár minutách vypnul, ale děti to zaručeně pobaví, a pokud na to budete koukat s nimi, pobaví i vás. Nečekejte žádný naučný dokument, nýbrž spíše vizuální pohled pod mořskou hladinu (hrající si delfíny, lovící žraloky, velryby, kosatky atd. atd.)(23.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace