poster

Velké podmořské dobrodružství 3D

 • Velká Británie

  OceanWorld 3D

 • Slovensko

  Svet oceánov 3D

Dokumentární

Velká Británie, 2009, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $8miliónovTržby Celosvetovo $11,130,000(28.1.2011)

 • buldock
  ****

  Nádherný , místy audiovizuálně fantastický 3D zážitek ze života podmořských živočichů , který lehce sráží příliš dětsky pojatý komentář Zlaty Adamovské , absence příběhu a přílišná stopáž. Ale i tak vřele doporučuji! 82%(11.10.2009)

 • Maty85
  ****

  Vzhledem k tomu, že podmořské barvy jsou naprosto ideální pro stvoření 3D,tak celkově vizuálně to bylo samozřejmě krásný. Jinak jako samotný dokument to mohlo být kratší - taková hodinka čisté podívané by úplně stačilo(11.10.2009)

 • M-arta
  *****

  Přiznám se bez mučení - už první záběry mě tak překvapily a dostaly, že jsem pomalu zamáčkla slzu v oku. K potápění jsem se nedostala pěkně dlouho a najednou byl celý ten magický svět pod hladinou zase všude kolem, v plné kráse a k pocitu absolutní realističnosti chyběl snad už jenom nějaký ten tlak v uších a slano v puse :-))) Moje nadšení a velký zážitek pak nezkalilo ani to, že samotný film ani celá 3D animace vlastně nejsou až tak superdokonalí. Některé trojrozměrné záběry člověku třeba dost rozhodí odhad skutečné velikosti objektů a to mě místy trochu mátlo ( přišlo mi to patrné zvlášť u velryb). Ale to jsou vlastně méně podstatné věci - jako největší slabinu Velkého podmořského dobrodružství vnímám lehký rozpor, který vznikl nejspíš tak, že si tvůrci moc neujasnili, komu chtějí film přizpůsobit: na jednu stranu to působilo jako rodinný film pro nejmenší, kde pro jistotu nesmí být žádným predátorem zkřivena ani ploutvička a vypravěčku musíte brát trochu s rezervou... a na druhou ta šílená délka snímku a občasné méně příjemné prostoje, které by žádné normální dítě nemělo šanci vydržet. Nebýt této "kosmetické" vady, byla bych snad věřila, že se kinematografie posunula někam za hranici sci -fi a nadšením bych se nejspíš vyvznášela ze sálu :-) ale i tak: stejně jsem k tomu neměla daleko - super zážitek!(15.11.2009)

 • Mickalle
  ****

  Nuda,ale nááádherná(18.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace