Velké podmořské dobrodružství 3D

OceanWorld 3D

Svet oceánov 3D

Dokumentární

Velká Británie, 2009, 81 min

Vzhledem k tomu, že podmořské barvy jsou naprosto ideální pro stvoření 3D,tak celkově vizuálně to bylo samozřejmě krásný. Jinak jako samotný dokument to mohlo být kratší - taková hodinka čisté podívané by úplně stačilo(11.10.2009)

První snímek ve 3D, který využil naplno možnosti 3D technologie. Podmořský svět je nádherný, barevný, vzrušujicí, dramatický ... Jen škoda nudného stylu vypravění z pohledu želvy.(19.10.2009)

Nuda,ale nááádherná(18.10.2009)

Nádherný , místy audiovizuálně fantastický 3D zážitek ze života podmořských živočichů , který lehce sráží příliš dětsky pojatý komentář Zlaty Adamovské , absence příběhu a přílišná stopáž. Ale i tak vřele doporučuji! 82%(11.10.2009)

Vzhledem k tomu, že mám doma malou dcerku předškolního věku, musím uznat, že společné sledování tohoto filmu mě dostalo. Nádherná barvitost, podmanivá při nebezpečí až hororová hudba, dává filmu grády. Je pravdou, koukat na to sám, asi bych to po pár minutách vypnul, ale děti to zaručeně pobaví, a pokud na to budete koukat s nimi, pobaví i vás. Nečekejte žádný naučný dokument, nýbrž spíše vizuální pohled pod mořskou hladinu (hrající si delfíny, lovící žraloky, velryby, kosatky atd. atd.)(23.7.2010)