Když jste v něčem opravdu dobří, těžko se vám od toho odchází. Hvězda pornoprůmyslu Elektra Luxx byla na vrcholu, fanoušci filmů pro dospělé ji milovali, teenageři o ní mokře snili, osamělí muži nad jejími filmy… ale nechme toho! Ted už těhotná Elektra jen učí vzdychat domácí puťky na ženských kurzech s názvem „Jak se stát v posteli pornohvězdou“ a hříšnou minulost by ráda zakonzervovala pouze do svých vzpomínek. Člověk ovšem míní, a zvláště pokud je slavný, ostatní mění. Zdánlivě nevinný plán letušky Cory nechat ostřílenou Elektru svést svého snoubence, kterému před tím sama zahnula, strhává lavinu náhod a nabaluje na unavenou sexhvězdu další postavy a události z minulosti. (dopitak)

Jerris008 odpad!

Do třičtvrtě filmu se vůbec nic nestalo, takže jsem nenašla důvod, proč dokoukat zbytek. Nehledě na to, že film je titulovaný jako komedie a já se nezasmála ani jednou ()

jafuska

Jediný co jde za zmínku je velmi sympatická hlavní aktérka ve filmu, ale to je tak všechno, je to jedna velká nuda, mluví se vlastně o ničem, jen aby řeč nestála, ne toto by se nemělo ani dostat do kin, velká bída rychle pryč s tím ()

Igis_001

Tematika pornoprůmyslu se v posledních letech na filmových plátnech objevuje poměrně často (za zmínku jistě stojí Gutierrezův předchozí film Ženy v nesnázích, na nějž Elektra Luxx volně navazuje a který má takřka stejné herecké obsazení, Sexbomba od vedle, Zack a Miri točí porno nebo výborný Middle Men), většinou ale v mnohem lákavějším balení. Předně, Elektra Luxx postrádá kvalitní scénář, film tak nemůže zachránit ani herci, kteří jsou ale velmi přesvědčiví a Gugino jako vždy sexy. Nechápu, proč je film označován jako komedie, alespoň jednu opravdu vtipnou scénu totiž postrádá. Naopak mile mně překvapil závěr a drobný koupelnový štěk Julianne Moore... ()

black8

O dosť nudnejšie ako predchodca (Women in Trouble). Téma je absolútne vyčerpaná, takže na prípadné ďalšie pokračovanie nezostalo nič. Dávam po jednej hviezdičke predstaviteľkám Elektry (Carla Gugino), Holly (Adrianne Palicki) a Bambi (Emmanuelle Chriqui). ()

bbbmarekbbb

Women in Trouble me mile prekvapily a proto, kdyz mi pod ruku prisla Elektra Luxx, cekal jsem neco podobneho. Elektra me ale bavila o kousicek vic. Vyborne obsazeni a celkove moc vtipny a mily film. ()

celnarova

Skvělé pokračování filmu ženy v nesnázích, které rozvíjí děj pouze jedné postavy. Nevím proč vzniklo pokračování pouze o Elektře Luxx ale určitě se to povedlo i když opět mohlo být lepší filmové zpracování. ()

Nepl

Komedie? Ani omylem.... Pokud to ale není komedie, co to tedy je? Ačkoliv jsem se opravdu snažil, odpověď na tuto otázku jsem až do konce filmu nenašel... Neskutečný nesmysl, nuda, bez myšlenky...takže odpad... Nebo nakonec ne, mužské oko bylo spokojeno s výběrem hereček...takže díky nízkým pudům dávám jednu hvězdu...i když si to ten film nezaslouží... ()