Malý Herkules

• Česko Herkules 3D (více)

Malý Herkules, který je polobohem, žije se svým otcem, Diem, nejvyšším z Bohů, a vychovává ho Sokrates. Herkules by se chtěl podívat na Zemi, chodit tam do opravdové školy a poznat život obyčejných dětí. A tak jednoho dne z Olympu uteče a dostane se do dnešní Californie. Potkává třináctiletého Curtise, který ho vezme k sobě domů. Herkulovi se splní jeho sen a začne chodit s Curtisem do opravdové školy. Na Zemi však mezitím dorazí i Marduk, věčný rival Dia, který chce Herkulovi zabránit v jeho návratu na Olymp. Marduk by chtěl, aby Zeus uznal, že Marduk je ze všech nejmocnejší a že jeho Babylon je pravým domovem všech Bohů. Zeus nakonec souhlasí s tím, že nechá Herkula zápasit s mladým Bohem Kintarem, aby Mardukovi ukázal, jakou sílu Herkules má. Chlapec tak bude muset opustit svoji novou rodinu a zachránit čest svého otce... (oficiální text distributora)

nignignigga

Tak tenhle těžce nadupanej film s Hulkem Hoganem by si zasloužil Oskara. Už podle fotek vidíte jak hlavní hrdina srší inteligencí a charismatem robustnýho zabijáka. Jeho "černý" přítel splnil svou úlohu na jedničku, tudíž naprostá spokojenost ve všech ohledech... více takových filmů! ()

Tristix odpad!

Některé filmy jsou špatné, ale přesto je dokoukám. Ale u tohohle filmu jsem vyloženě cítil, že s každou vteřinou můj IQ koeficient klesá. Tohle je strašný. Já ani nechápu, že ti herci na tohle přistoupí. Vždyť to nemá ani kvalitní scénář. Opad! ()

Slash_Flash odpad!

S radostní můžu říci, že tento film je ten nejhorší film, co kdy viděl. Vlastně jsem si z něho udělal seriál, protože jsem neměl nervy to zhlédnout najednou. Herecké výkony byly na bodu mrazu. CGI složené z green screen hovínek, které vyhrabali, bůh ví, z jaké prdele. Scénář stál za úplný hovno a samoúčelová hudba, která se do filmu nehodila. "Snaha se cení!", ale ne vždycky. ()

Plchavej odpad!

Když jsem si všiml, že tento film na CSFD propad, tak jsem se na něj musel kouknout a teď jen říkám proč jsem to udělal, sice jsem viděl jen půlku, ale bohatě mi to stačilo.. ()

dodo357

Nic horšího jak tady tohle snad neexistuje. Film nemá hlavu ani patu, horší CGI jsem snad neviděl, a už ani nemluvím a scénáři tohohle filmů. 0/5 hvězd (divil bych se kdyby někdo dal tady tomuhle víc) ()

pido73 odpad!

Môj bože čo to bolo ešte že existuje TV MARKÍZA inak by som sa k tomu nedostal možno nejakým deťom 9 - 12 r. by sa to mohlo páčiť ale skôr nie ()

Raichu.Cz odpad!

Už hned podle traileru jsem čekal největší slátaninu, hudba není povedená, mnoho chyb ve filmu, herecký výkon fakt k smíchu, dabing naprosto divný, grafika fakt směšná. Možná jsem se u některých scén zasmál ale to filmu nepomůže, za mě 2% ()

krovinorez

Na rok 2009, kdy vyšel taktéž roku film Avatar, je Herkules 3D hodně špatný. Hrozné efekty, příběh. 3D to fakt být nemuselo. 1* za Hulka Hogana. ()

Aichel

Pět hvězd. Ale jen proto, že to jsou z pohledu dítěte jasné dvě. Hodnocení šest procent si to ve srovnání s jinými braky opravdu nezaslouží. Takže dvě převlečené za pět. :) ()

Dark_Hark

Určite si pomýslite o mne že som trkvas a ešte aj niečo horšieho, ale mňa tento film brutálne bavil. Na svoj rok to ujde, som labužník fantasy štýlu a tento film si podľa mňa nezaslúži byť 1 najhorší film. Odporúčam Vám si tento film pozrieť. Uznávam že nie je najlepším ale mňa to držalo pri deje toho filmu a naplnilo to moju zásobu túh po fantasy. 5* ()

agamazx odpad!

su aj horsie filmy ako toto, ale to uz su vyslovene na vracanie, ktore skoro nikto nema odvahu pozerat a hodnotit. Stale sa jedna o film ktory je tak zle natoceny ze je to az vtipne, pribeh neexistujuci, hudba, struktura atd absolutne nulova, no je to ten typ filmu, ktory je tak zly ze je to az vtipne. ()

Sulrii odpad!

U tohoto filmu vlastně ani nevím, jakým problémem začít. Jediné pozitivum zde vidím v tom, že pokud si člověk šlehne, tak je to hodně dobrá komedie, ale pokud by to člověk měl brát seriozně, je to katastrofa. Efekty na strašné úrovni, nesmyslný příběh, divné postavy, hrozné herecké výkony a vlastně je zde hrozné snad vše. Filmu musím za tak otřesný výkon dát 0/5, ale pokud má člověk silný smysl pro humor a směje se všemu, za zkoušku by to stát mohlo. ()

Maysha

"Krást se nemá." "Je zraněný a kromě toho...polonahý" matka hovořící o školákovi svůdným hlasem. Film má tragický scénář, děj o hovnu, ale sorry, jestli tohle má být 1. nejhorší film, tak pak nevím, co jsou filmy z Bollywoodu nebo některé výtvory z českého prostředí. Existují mnohem horší filmy a 6 % si to nezaslouží. 1/5 ()

KritAIk odpad!

Musím říci, že film Herkules 3D (Little Hercules in 3-D) z roku 2009 je absolutním vrcholem špatnosti. Je to bezesporu nejhorší film, jaký jsem v životě viděl. Všechny prvky tohoto filmu, od hereckých výkonů až po speciální efekty, jsou naprosto příšerné. Hlavním problémem tohoto filmu je jeho scénář, který je naprosto zběsilý a chaotický. Film se snaží spojit mnoho různých myšlenek a příběhů do jednoho celku, ale výsledkem je pouze neúspěšný a matoucí film. Dialogy jsou neuvěřitelně špatné a nereálné, což vede k velkému ztrátě zájmu diváků. Herecké výkony jsou také velmi slabé. Většina herců vypadá, jako by nevěděla, co dělá, a jejich dialogy jsou očividně nacvičené. Zvláštní pozornost by měla být věnována výkonu hlavního herce, který se snaží hrát postavu Herkula, ale vypadá spíše jako mnohem menší a méně svalnatý řecký boh. Speciální efekty jsou také naprosto katastrofální. Zvláštní efekty jsou amatérsky provedené a vypadají, jako by byly vytvořeny v 90. letech minulého století. Bojové scény jsou také naprosto nereálné a nevěrohodné, což dává divákům dojem, že se dívají na amatérský studentský film. Celkově tedy musím říci, že film Herkules 3D (Little Hercules in 3-D) je nejhorší film, jaký jsem kdy viděl. Je to naprosto chaotický, neuvěřitelně špatně napsaný a špatně natočený film, který by se neměl nikdy dostat na velké plátno. Pokud chcete získat zdravý rozum, vyhněte se tomuto filmu za každou cenu. ()