Malý Herkules

• Česko Herkules 3D (více)

Malý Herkules, který je polobohem, žije se svým otcem, Diem, nejvyšším z Bohů, a vychovává ho Sokrates. Herkules by se chtěl podívat na Zemi, chodit tam do opravdové školy a poznat život obyčejných dětí. A tak jednoho dne z Olympu uteče a dostane se do dnešní Californie. Potkává třináctiletého Curtise, který ho vezme k sobě domů. Herkulovi se splní jeho sen a začne chodit s Curtisem do opravdové školy. Na Zemi však mezitím dorazí i Marduk, věčný rival Dia, který chce Herkulovi zabránit v jeho návratu na Olymp. Marduk by chtěl, aby Zeus uznal, že Marduk je ze všech nejmocnejší a že jeho Babylon je pravým domovem všech Bohů. Zeus nakonec souhlasí s tím, že nechá Herkula zápasit s mladým Bohem Kintarem, aby Mardukovi ukázal, jakou sílu Herkules má. Chlapec tak bude muset opustit svoji novou rodinu a zachránit čest svého otce... (oficiální text distributora)

Peddro

Mrzí mě, že jsou tu lidé, kteří hodnocení neberou vážně a dávají jen tak ze srandy pět hvězdiček nesmyslům a odpad dobrým filmům, jen jako ,,protest hlas" hlasují opačně, než si myslí. Při registraci jsem doufal, že se tu povede konstruktivní kritika. Nehodnotím, protože jsem neviděl a ani nemám v plánu mít to potěšení... ()

D1705

Nemyslím si, že tento film si zaslúži takúto ohavnú priečku. Sú oveľa horšie filmy. No ja sa za ostatných nevyjadrujem. ()

Jansuper

No jako upřímně nevím proč se tento film umístil už asi navždy na první příčku jako nejhorší film všech dob nevím čím si to přesně zasloužil. Já sem to docela svěží na pohodu dokoukal a párkrát sem se i zasmál i když nepopírám že ty efekty a ten trapnej děj je úplně za hovno a ty postavy ani nemluvím ()

LukasTron odpad!

U tohohle filmu snad ani nemusím psát proč je špatný. Snad vám bude stačit to že po zkouknutí tohohle filmu se mým novým domovem stala psychiatrická nemocnice Bohnice.FINÁLNÍ RECENZE: -235435743663574368526/10 ()

jay.jay.13 odpad!

Nejhorší film, jaký se kdy dostal do kin. Tečka. I když označení film je u tohohle veledíla možná přehnaný. Těžko se tu kritizují jednotlivé aspekty, protože NAPROSTO VŠECHNO je tady strašný! Pan režisér Mohamed Khashoggi asi v životě neviděl film nebo je mentálně postiženej nebo fakt nevim. Jen namátkou: Režie - neexistuje (protagonysté ve spoustě scén očividně vůbec netuší co maj dělat). Kamera - už jsem viděl vizuálně povedenější home video v Neváhej a toč, pan kameraman měl zřejmě přístroj poprvé v ruce. Střih - amatérský peklo, střihaný snad ve windousáckym movie makeru. Hudba - syntezátorová hrůza jak u videohry z 80tych let. Scénář - pokud tohle napsal člověk (i to je diskutabilní) starší jak 10 let, měl by uvažovat o zbavení svéprávnosti. Triky - haha, tomuhle by se smály i v dobách prvních pokusů o počítačovou animaci! Herci - žádný tu nejsou, jenom vysloužilí wrestleři a nesnesitelný děti (herecké výkony všech jsou tak na úrovni průměrnýho porna). Stejně tak tu neni jediná scéna nebo záběr, který by nepůsobil směšně a amatérsky. Pana režiséra by za tenhle zločin proti kinematografii měli zavřít, nízkej rozpočet neni omluva. I strejdovo video z dovolený u moře je hodnotnější filmový zážitek než tohle. Jaký pako mohlo Herkula 3D poslat do kin? Verdikt je tedy jasný: Doporučuji! Něco takhle špatnýho možná už nikdy neuvidíte:-) PS: pokud na to nemáte nervy, puste si trailer, pro představu uplně stačí: http://www.youtube.com/watch?v=UtNTYWfXEBM ()

Sireth

Pro mě druhý nejhorší film jaký snad existuje. Šokovaně sedíte a křečovitě se smějete. Absolutně neuvěřitelné! Efekty snad dělané ve flashi (voda v záchodové míse, blesky, ohnivé koule...). Navíc ultraantipatický hlavní hrdina (mimochodem mi připomíná jednoho podobného kluka často zobrazovaném v českém bulvárním tisku), který byl snad opravdu pro tento snímek hledán. Naprostá bomba byla Hera s ruským přízvukem u které jsem prostě musel vždy vybuchnout hysterickým smíchem. Řeknu vám, že když jsem nervózní koušu si nehty, ale u tohohle jsem málem přišel o první články. Čiře doporučuju, je to matroš :-D ()

bakda odpad!

Neeee můj bože moje oči!!! Asi takhle sem reagoval po shlédnutí jediný co tam bylo poživatelný je muj oblíbenec Hulk Hogan ale ani ten nestačil na hvězdičku. ()

KharDemon odpad!

Koukal jsem na to 15 minut a normálně mi ruply nervy a chěl jsem vyhodit televizi z okna Všechny ty co se na tom podílely bych poslal na sibiř a nechal je tam chcípnout hladem a zimou !!! Toto je nekoukatelná hovadina s přílohou demence a porcí nevkusu navíc... ! ()

JARDAHONDA odpad!

Herkula mám rád, ale co se podařilo tvůrcům této maškarády, tak to nemohlo zachránit ani 3D a ani Hulk Hogan, kterého celkem uznávám.. ()

AdamDM odpad!

...nechápem. Nechcel som uveriť že môže byť nejaký film na poslednom mieste, tak som si ho pozrel. Musím uznať, všetky tie odpady sú právom. S mobilom by som natočil a zostrihal lepší film. Odpad. ()