Malý Herkules

• Česko Herkules 3D (více)

Malý Herkules, který je polobohem, žije se svým otcem, Diem, nejvyšším z Bohů, a vychovává ho Sokrates. Herkules by se chtěl podívat na Zemi, chodit tam do opravdové školy a poznat život obyčejných dětí. A tak jednoho dne z Olympu uteče a dostane se do dnešní Californie. Potkává třináctiletého Curtise, který ho vezme k sobě domů. Herkulovi se splní jeho sen a začne chodit s Curtisem do opravdové školy. Na Zemi však mezitím dorazí i Marduk, věčný rival Dia, který chce Herkulovi zabránit v jeho návratu na Olymp. Marduk by chtěl, aby Zeus uznal, že Marduk je ze všech nejmocnejší a že jeho Babylon je pravým domovem všech Bohů. Zeus nakonec souhlasí s tím, že nechá Herkula zápasit s mladým Bohem Kintarem, aby Mardukovi ukázal, jakou sílu Herkules má. Chlapec tak bude muset opustit svoji novou rodinu a zachránit čest svého otce... (oficiální text distributora)

Vojtas12 odpad!

Dávám ČSFD za pravdu, horší film jsem snad v životě neviděl. I když bych tomu radši neříkal film, ale mozek devastující sekvence obrázků, které je větší nuda sledovat, než nedělat absolutně nic. Paradoxně, pro osvětové účely vynikající. Sám se přiznám, že jsem film vypl po půlhodině, další sledování by už hraničilo se sebepoškozováním. Takže doporučuji masochistům (obzvlášť 3D verze bez 3D brýlí je dokonalý zážitek) a naopak důrazně nedoporučuji sebevrahům. A jestli to někdo viděl až do konce, milerád zatleskám tomu, co z něj zbylo. ()

zzzzzjjjjj

Tohle má být nejhorší film na světě. No to mě pos*r. Když jsem viděl hodnocení, tak jsem čekal, že to do 10 minut vypnu. Film nebyl vůbec žádný zázrak, o tom žádná, ale 35% dávám. Chci jen říct, že jsem viděl i větší kinematografické ztroskotání. Komedie to úplně nebyla, spíše rodinný sportovní film. Ale opravdu maximálně na jedno shlédnutí... ()

Nikitoss95

Tento film pro děti je sice hodně špatnej co se týče scénáře, ale rozhodně to není nejhorší věc všech dob, co jsem kdy viděl, napadají mě horší věci jako třeba séroš Zeke&Luther nebo The Room s Tomem Wiseau :) ()

redalert21 odpad!

Nekoukatelný rypák, Malý synacek seslany od samotneho paka Hulka hogena ze sebe dela ve skola idiota, s xichtem opiči pracky mate chut si pustit plyn a radostne umřít...ostatní "herci" predvadeji opravdu paradní vykony Gould a Hogan na "nebesích" a jejich obličejové grimasy neznají mezí. K deji ani nemam co rict zadný tam není, končí to vypatlaně a do kina bych na to nesel ani kdyby mi zaplatili....end of story, ODPAD (hral sem u toho fm 2010) jo sorry PS Hulk tam ma par oblicejových mimik ze vypada jak kdyby ho pod zaberem kamery kourila nejaka bába... ()

Charlie.Harper odpad!

Ani neviem ako mám začať je toho toľko. Rozhodol som sa že si to pozriem pretože fakt že tam hra Hulk Hogan Gréckeho pána bohov bol pre mňa mocný argument. Zavolal som kamarátov pripravil jedlo a pitie ako na najväčší trhák a na to všetko som si to pustil na nových reprákoch.. nech to ma šmrnc. A teraz k filmu PO ZASIAHNUTÍ VYPLÁCHNITE OČI ČISTOU VODOU... aneb pohľad na Hulka Hogana v záchode vo mne zanechal silný dojem do konca života. Tie únavné rozhovory boli zaujímavejšie ako "akčné" scény. Pohyby hercov počas bitiek a vizuálne efekty.. nad tým sa mi rozum pozastavuje že či to vôbec mysleli vážne. A zvlášť teraz mi je ešte viac do smiechu keď si všímam tie rozdiely medzi Zeusom s tohto filmu a Zeusom zo Súboja Titanov čo sa teraz natáča.. zo Zeusa čo hra Liam Neeson mi už len čo som videl z traileru padajú sánky zatiaľ čo Hulk Hogan tam iba praktizoval svoje wrestlerské úchylky. Ešte keď som išiel večer na záchod tak som sa bal či na mňa nevyskočí Hulk Hogan s olivovým vencom na hlave a nespláchne ma. Tento film ma dostal do úplne inej dimenzie.. pretože som si myslel, že už som videl všetko a oni prídu s niečím takýmto čo totálne valcuje ľudské hranice chápania. Po technickej stránke je toto najhorší film aký som kedy videl. Na zaver už len stačí dodať, nech nás režisér uchráni od natáčania Little Hercules in 3-D 2: Späť v akcii. ()

popo666 odpad!

Od srdca odpad :D Takto to dopadne, ked hviezda Hulk Hogan pomaly zhasina a chce sa silou mocou este raz presadit vo svete filmu a dostane nejaky ten dolarik do rozpoctu. Hladam jeden plus, ale tazko tazko... Hulk Hogan so sminkami, alias Zeus? Bleh ()

brasek odpad!

Naozaj nerozumiem ako sa niekomu môže páčiť Hulk Hogan až tak veľmi, že dáva hviezdičky (z irónie?) aj keď ide o filmovú frašku a jeho herecké umenie začína a končí medzi špagátikmi zápasníckeho ringu. ()

Xpat odpad!

Nechápu, proč se točí takovéhle trapné filmy. Škoda, že tu není horší hodnocení, než odpad!, protože to bych právě dal a nyní lituji, že jsem kolikrát dal Odpad! u lepších filmů. ()

Trinculo odpad!

Normální dětský televizní film o malém Herkulovi. Si pamatuju, že jak jsem byl malý, tak v Polské televizi v neděli po kreslených diesneyovkách, vždycky běžela hraná, v níž nás krmili nečím této úrovně. Hodně často to bylo o zvířátkách. Dohromady by to nebylo nic zajímavého a uražlivého, kdyby tu neexistovala záhada zařazení do kinodistribuce a 3D zpracování. Holt jsou na světě věci, nad kterými zůstává rozum stát. ()

Agamo odpad!

Jestli jako já kdysi, nevěříte, že je to tak strašné.. tak věřte! Jestli se chcete někomu pomstít, tento film je tou pravou volbou.. ()