Malý Herkules

• Česko Herkules 3D (více)

Malý Herkules, který je polobohem, žije se svým otcem, Diem, nejvyšším z Bohů, a vychovává ho Sokrates. Herkules by se chtěl podívat na Zemi, chodit tam do opravdové školy a poznat život obyčejných dětí. A tak jednoho dne z Olympu uteče a dostane se do dnešní Californie. Potkává třináctiletého Curtise, který ho vezme k sobě domů. Herkulovi se splní jeho sen a začne chodit s Curtisem do opravdové školy. Na Zemi však mezitím dorazí i Marduk, věčný rival Dia, který chce Herkulovi zabránit v jeho návratu na Olymp. Marduk by chtěl, aby Zeus uznal, že Marduk je ze všech nejmocnejší a že jeho Babylon je pravým domovem všech Bohů. Zeus nakonec souhlasí s tím, že nechá Herkula zápasit s mladým Bohem Kintarem, aby Mardukovi ukázal, jakou sílu Herkules má. Chlapec tak bude muset opustit svoji novou rodinu a zachránit čest svého otce... (oficiální text distributora)

StanislachKo odpad!

Hrdo som capol odpad!. Ten však má v sebe niesť pozitívnu konotáciu... Niečo ako podsta filmu, v ktorom je všetko (ale do bodky VŠETKO!) robené úplne nesprávne. A to svojím zvráteným spôsobom čaruje úsmev na perách. Svojím spôsobom tomu filmu fandím a moje hodnotenie má prispieť k upevneniu prvenstva najväčšej sračky v dejinách. :) ()

Estrellita

Upřímně nechápu, na co si tu všichni stěžujete. Hercules je nízkorozpočtové béčko s extrémně vtipnými (nebo možná spíš směšnými) efekty, debilním scénářem, hroznou kamerou i exteriéry a vůbec celé je to dost na h..houby. Zároveň je to ale sice nechtěná, přesto geniální parodie na všechny ty americké "rodinné" kraviny s děsivě otravnými dětmi v hlavních rolích, kterým dvě třetiny z vás odpad nedají, protože nejsou první v žebříčku nejhorších filmů. V originálním znění Hercules má i pár relativně silných momentů, bavila jsem se dobře a vzhledem ke všem těm odpadům tady mám chuť i nadhodnotit. ()

DivX

Mám na starosti řešit závažnější věci než sledovat tyhle Céčkové filmy. Například řešení problematiky zemědělství v Jihoafrické republice za posledních 30 let nebo jestli jsme ve vesmíru sami! Dávám jednu hvězdu za přehnaný nápad. 10% (DĚJ* AKCE* VTIP* HERCI*) IMDb: 2,4/10 ()

danco123 odpad!

Hogan mal asi zlý deň, keď sa rozhodol, že príjme ponuku hrať v takomto "nepodarku". Neviem či tvorcovia a scenáristi filmu verili, že nadviažu na úspech seriálu Herkules, ale asi boli moc optimistický, pretože toto je asi najväčší odpad na ČSFD. Radšej by som sa šiel umývať riady, ako vidieť toto znova. ()

oveckaoa odpad!

Tak tohle je už je moc i na mě největší kokotina v dějinách filmů děj nulový herecké výkony nulový triky by zvládlo i 3 leté dítě na pc. To se musí vidět počkám si na dabing a pokud to dojde k nám do kin tak jdu určitě to si nesmím nechat ujít P.s. Pro uživatele Dessu no odpad to není je to daleko horší ()

eugeene

Věřil jsem, že tomu po shlídnutí dám třeba jednu * Spletl jsem se. Děs Běs. Připravte se na jízdu v bahně kravin, zalitým hnusnem z trapasu, posypaným cukrem z demence a to vše na talíři idiocie. ()

anli

V cem vsem se to Hulk Hogan neobjevi!Komedie o bozich pro deti,detsky napsana a detsky servirovana,ptotoze to vypada,jako kdyz scenar psal nekdo okolo 8 let a nekdo okolo 12 let mu to reziroval.Nutno spravedlive rict,ze par dobrych momentu se tu najde-za to jedna cista hvezda-a i se clovek zasmeje,ale to je vicemene tvurci nahoda.Jinak skutecne tenhle filmek nic nenabizi a hned na nej zapomenete.Bozskych 10%. ()

Jaro.Krafcik

Nebude to najhorší film čo som videl, hlavne vďaka Hulku Hoganovi, ktorého pozná asi každý. Ide o to že efekt 3D tu je a ťažko sa film pozerá, asi preto aj tie odpady. No určite herecké výkony nestali za veľa. Ani film. Ale odpad to dnes nebude. 1* ()

utri

Vskutku klenot. Ale na odpad to není, už jen ta uvodní bitka na olympu je natolik brilantní, takhle jsem se dlouho nezasmál. Mohamed Khashoggi je ďábel a nemůžu se dočkat s čím nás překvapí příště :-) ()