poster

Zlaté ruce: Příběh Bena Carsona (TV film)

 • USA

  Gifted Hands: The Ben Carson Story

 • Slovensko

  Zázračný lekár: Príbeh Bena Carsona

Drama / Životopisný

USA, 2009, 86 min

 • sochoking
  ****

  Je to veľmi krásny a hlavne inšpirujúci film, ale pokiaľ máte 35 a viac a ste alkoholikom v pokročilom štádiu rozkladu, tak už nemáte chuť, ale hlavne silu, púšťať sa do nejakej big ekšn .(1.4.2010)

 • Chrustyn
  ****

  Výborný a neskutečně poutavý biografický snímek o chudém chlapci, který se přes řadu životních překážek, vypracoval na světoznámého neurochirurga. Výborný Cuba Gooding Jr. a životní příběh, který je opravdu hoden filmového zpracování.(16.3.2014)

 • kareen
  ****

  Pohádkový příběh chudého chlapce, který se díky své píli stane významným lékařem zachrańujícím malé děti sice zcela postrádá originalitu a uvěřitelnost, ale příjemně se na to kouká a člověk se u něj tak nějak hřejivě dojme. Ty čtyři hvězdičky jsou trochu nadhodnocené, ale co už...(22.4.2013)

 • KrestanFilms
  *****

  Příběh skoro jako pohádka... Ateistům bude následující věta znít urážlivě, ale... Myslím že v životě tohoto muže je vidět Boží požehnání, přesto že to ve filmu nebylo zdůrazněno dostatečně. Tento film mne opravdu zaujal... Ne pro samostatný zákrok oddělení siamských dvojčat, ale jako celek. Vývoj člověka, který se zprvu zdál být neschopný až do osoby, k níž vzhlížejí naděje mnohých... Některé oblasti sice zůstaly jakoby otevřený, nedokončeny... ale i tak film "pohladil" po duši. Drobné mínus - omezil bych účast na operacích... TIPseznam dalších křesťanských filmů.(2.8.2012)

 • Kryšpín
  *****

  Nádherný a dojemný příběh u kterého máte slzy v očích, i když je všechno v naprostém pořádku. Většina filmů je ve stylu "Jak Honza ke štěstí přišel", ale tady štěstí nemá co dělat. Všechno je to vypracovaný tvrdou pílí a podporou osoby, na které vám nejvíce záleží. Určitě jste slyšeli - uč se a někam to dotáhneš. Nevěřili jste tomu, co? Ale i touto cestou se můžete dostat na vrchol. Pokud jste tedy opravdu vyjimečným... A nebo v sobě máte něco vyjimečného. Jako má Ben Carson vyjimečné ruce.(8.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace