Vanishing on 7th Street

• Slovensko Zmiznutie na 7. ulici (festivalový název)

Nacházíme se na počátku konce lidské rasy. Celá Země byla zahalena do tajemného zatmění, které způsobilo zmizení většiny populace. Hrstka přeživších nyní bloudí po opuštěných ulicích měst a strach z jejich budoucnosti se stále stupňuje. (PetriK12)

gemi

Mno, tak toto je teda slabší. Když už se film odehrává prakticky na místě a nemá ŽÁDNOU pointu, tak by se alespoň postavy nemusely chovat úplně pitomě. ()

Shanen29

Velký potenciál tohoto filmu skosil na kolena samotný scénář a Andersonovo zaspání ve vícero momentech natáčecích scén. ()

Solverino

Tak musím říct, že to až tak špatné jak jsem podle ostatních hodnocení čekal... docela dobrý nápad s bohužel slabším zpracováním. Chvílema jsem byl i dost napnutej. Christensen občas umí i hrát... :) Filmu bych se nebál, celkem to šlo. Kdyby se toho chopil někdo schopnější, možná by to bylo i za 5 hvězd. ()

driftm

Film byl celkem svižný a dokonce i trochu napínavý,jediné co mě obvzlášť na tomhle filmu štvalo to neznámo,nějaké duše,temnota kdo to udělal,proč nebo jaký to má vlastně význam to tam nebylo pořádně vysvětleno.Nebo proč to zase skončilo v kostele!Tohle prostě dokážou jenom amíci!Ale film se mi líbil 3* ()

Dslike

*SPOILER* Tak dobry napad, tak zle spraveny ,vsetko by som prekusol ale ta nelogickost postav ma az vytahovala zo stolicky, 100 bateriek na sebe, ani jedna nefunguje, ide von nema baterku, teda ma jednu a ta nejde ! nikdy ziadna baterka nesla ked mala! cakam v bare a cakam kym chcipne generator ale cakam co najdalej od zdroja svetla a cakam kym bude tma aby to bolo napinave a v poslednej chvili sa objavi svetlo ...cely film toto iste dookola, byt v tej situacii vsetkych prefackam a bez baterky by som sa ani nepohol ,uplne ma nasralo jak môze niekto nieco takto stupidne absurdne natocit a naservirovat nam to ,co si asi mysli, ze sme uz uplne tupy? Jednu hviezdicku za ten napad, pripomenulo mi to film THE HAPPENING ktory sa mi velmi pacil a za to male dievca, toho som sa bal asi najviac *KONIEC SPOILERU* ()

Pitryx odpad!

Nesnáším filmy, kde se furt jen kecá a kecá. Tady v tomto je to skoro nekonečné. Přitom start je výborný, jenže pak to spadne do tmy a zůstane až do konce. Doktorka, která se diví záložnímu zdroji, jako kdyby v nemocnici nebyl, černošský spratek, který naschvál neposlouchá, co se mu říká, hrdina který netuší, že mu jukebox žere proud, to je tedy sestava skutečně na mrtvici. Do toho všeho přímo odporná hudba v pozadí, mimochodem právě z již zmíněného jukeboxu. Prostě skvělý nápad je zazděn pitomým scénářem. Škoda. 201408188532/9110 ()

MaxForValue

Zlý film. Zlý s ohľadom na to, ako mohol byť dobrý. Schytiť látku Trier, Haneke, ktokoľvek zručnejší, než Anderson a Jaswinski, mohol to byť ukážkový film o konci sveta. Tak, ako svet vznikol zo svetla (veľký tresk), mohol zaniknúť v tme. Tento film zaniká akurát tak v tme mojich spomienok. Solídne premrhaný námet, ktorý dopláca na scenáristickú rozpoltenosť a neschopnosť dramatickej výstavby. ()

gutino odpad!

Zmiznutie na 7. ulici bol jeden s najhorších zážitkov mojej filmovej kinematografie. 92 minút trápenia v kine kde sa na konci kino smialo. Vydržal som do konca aby som sa dozvedel ako to dopadne ale vedel som toho tolko ako na začiatku. Začiatok začínal byť napätý od hororových prvkov cez dramatické prvky som sa dostal na koniec filmu s komediálnymi prvkami ( záber na dve deti ktoré idú na koni so zažatou baterkou, s toho jedno bolo vo filme asi 3 krát na zábere).Hlavný hrdina umre, uplne bezdôvodne nikoho tým nezachránil a umre tým pred čím celý film utekal. Skrátka tomuto sa nič iné ako odpad dať ani nedá. ()

Avicii

Tak tenhle film jsem zřejmě asi moc nepochopil. Příjde tma, zhasnou všechna světla a najednou všichni zmizí a za celý film jsem se vlastně nedozvěděl kam všichni mizí a nebo kdo ty lidi vlastně unáší, vždy se objeví jen nějaké stíny a zbyde po všech jen oblečení... ()

djbarrel

Pozoruhodný film, který se, ale nebude líbit každému. Příběh o vraždících stínech může někoho rozesmát a někomu způsobí příjemné mrazení po zádech. Já jsem patřil do druhé skupiny a film jsem si užil. Jeden z mála nekrvavých hororů. 75 % ()

VanBradley89

Zase tak zlý to neni. Má to skvělý nápad. Několik povedeně, tajemných scén. Nebojím se říct, že do půlky je to dobrý film. Jenže v baru se to zasekne. Z hlavní čtyřky je jedinej trochu sympaťák Leguizamo a celý to pošle do kytek debilní závěr. Takže nakonec zůstane, několik otázek a nahořklá pachuť z nevyužitého námětu. ()

WeeLass

Vzhledem k roku vydání velmi originální apokalyptický thriller, který zaujme už od první scény, Těžko říct, zdali se tvůrci Leftovers inspirovali právě tímto filmem, ale zápletka "vypaření se do prázdna" je naprosto totožná. Film baví, stopáž není přepísklá, ale herecké výkony nic moc, až téměř nepřesvědčivé. Příběh je ale zajímavý, takže stojí za shlédnutí. ()

MrFarmer odpad!

Tak tohle byla megasračka. Lidi co se vypařej když je pohltí stín ? ok. Baterky co svítěj sotva 5min a pak tam bliká hospoda bez energie skoro celej film? ok. Naprosto nelogický chování postav a vrcholem úplně nesmyslnej závěr...oo jaká tohle byla ztráta času. ()

bezprezdivky

Za tenhle film by si jeho autoři zasloužili zmizet stejně jako to udělali ve filmu lidstvu. Žádný děj, žádné vysvětlení katastrofy, a ten konec - děti zachránivší se v kostele odjíždějící na koni (kde se tam proboha vzal a jak přežil a jak se na něm děti naučili jezdit ....) směrem k Chicagu, to je opravdu na zastřelení před nastoupenou jendotkou. ()

Zelko odpad!

Film som videl na Artfilme 2011 a to je asi jediný dôvod, prečo som to trápenie vydržal až do konca. Množstvo nelogických a hlúpych vecí, nevysvetlený pôvod miznutia ľudí a ďalšia rada chýb tento film zmenila skôr na komédiu, hlavne ku koncu, keď si to deti namierili na koníkovi do Chicaga :-) ()

brasek

Veľmi silno premrhaný potenciál! Časť filmu spĺňala moju predstavu... temné tiene, lakačky, mráz po chrbte. Bohužiaľ väčšia časť je dosť špatná, bez atmosféry a napätia... film nie je proste potentný. Dvakrát počas filmu ma prepadla nuda a som tiež názoru, že záver filmu je výsmech fanúšikom hororu do ksichtu, proste veľmi amatérsky koniec. ()

kalysta

Po výborném začátku se film náhle zacyklí, chybí jakýkoli dějový posun, chybí jakékoli vysvětlení a pak film skončí, a máte pocit, že si z vás někdo vystřelil. Na druhou stranu filmu nechybí napětí, černé stíny jsou místy opravdu strašidelné a celková atmosféra je na solidní horové úrovni. Přiznivci duchařin a podobných horových odnoží, kde se spíše než na akčnost, krev a násilí, klade důraz na tajemno a atmosférno, si klidně můžou ještě hvězdu přihodit. ()

Maiken Algren

Andersona mám rád, ale toto bolo.. skrátka hlúpe. Hlúpe postavy, hlúpy dej, hlúpe strašidlá. Komplet nevyužitý potenciál, celá atmosféra zabitá debilnosťou nápadov všetkých zúčastnených. Tak žijem len vďaka svetlu a z nervov začnem kopať do generátora, to je už fakt príliš. A len taká malá myšlienka na záver, prečo to nepodpálili celé mesto hneď ako prvé? ()