Volejte věštce

(pořad)
Publicistický
Česko, 2008, 45 min

Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? (oficiální text distributora)

g.laudeo

Kdepak odpad - ten přísluší ordinacím, vkv/rp a tak. Ty mají zápornou hodnotu. Vydržím maximálně dvě scény. Naopak tohle, když se vrátíte v noci z pitky, je vždycky aspoň na 5-10 minut osvěžující. Velmi povzbudivé, sledovat nekonečnost lidské blbosti na straně jedné a drzosti na straně druhé. ()

ArtStyle

Je to horší než jogurt ze stolice jednorožce, ale vážně mě baví se občas kouknout na nějaké legrační hovory z YouTube. Z některých otázek opravdu padám k zemi :D ()

DandaPiper

Nehodnotím kvalitu pořadu a ani pravdivost těch řečí samotných, ale to, že je to fakt docela zábava. Někdy se od toho opravdu nemůžu odtrhnout. Pokud se mám zařadit do kategorie věřících čí nevěřících, tak jsem uřčitě ve skupině č.2, ale tak co ...něktěří lidi tomu věří a udělá jim to hold dobře a někteří tomu možná sami ani nevěří, ale prostě potřebujou od někoho slyšet něco pozitivního. Jestli jim to za těch 70 kaček pomůže k lepší náladě, tak jsou to ty nejlíp utracený prachy co znám. ()

renekem

Geniální pořad. Asi nejlepší, co byl vymyšlen za posl. 10 let, vedle Eso TV.Účinkující mají tak velkou sebedůvěru, že by mohli nahradit naše přední ekonomy.Z odborného hlediska by to bylo totéž. ()

cunicekb odpad!

Tyhle věci opravdu existují, ovšem jak to předvádí zde, nemá to se skutečnými věštbami či kouzly společného nic. Na podobné údoviny bych nastolila tvrdou cenzuru!!!!!!! ()

Nikitoss95 odpad!

Jedině Jolanda alias generátor náhodných slov je skvělá, ale to je jinej pořad, ostatní čarodějky jsou odpad, hlavně ta prasnice,nebo jak jí říkaj na youtubu na videích Čarymaryfucka ()

Marty_cz odpad!

,,Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? " Můžete si k nám zavolat za 60kč/1s nebo můžete zkusit řešit svoje problémy sami. ()

walkingdead odpad!

Naprostá šílenost. Viděl jsem asi 60 vteřin. "Vědma" se ptala nějaké starší ženy, kolik je jí let, pak jí řekla, že muž, s kterým ona žije, z ní tahá peníze a navíc má ještě jinou ženu a měla by se na něj vykašlat, volající jí děkovala za radu a utracené stokoruny za nesmyslný telefonní hovor narůstaly. Ještěže máme tu demokracii, jinak by tenhle pořad musel být zakázaný kvůli zneužívání slabomyslných. ()

redalert21 odpad!

Ja to tu hledal ! A az ted nasel ! Zvadilost maximalniho stupne X ! Neco takoveho se jen tak nevidi, bábá by byla schopna poradit rozvod, a tupá bábá na druhem konci to snad i udela ! Lidi co tam volají nemají jak bych to nazval....radeji nijak. Vymazat ze sfery, toto ne ()

The_God odpad!

Šmarjájózej! Tenhle "pořad" je tady taky? Tak to je drsný. No nic, zpět k tomu, kvůli čemu tady jsem - moje životadárkyně tomu věří a taky tam zavolala. Mám údajně přítelkyni a do roka se muttera údajně dočká vnoučete, takže uvidíme. Podle mýho je tenhle pořad blbost a hovadina, protože tomu předpovídání nevěřím. ()

piskot..

Tak toto se nedá brát jinak, než s rezervou :)). Ty šeredný babky tam nehorázně kecají a cucají si "věštby" z prstu. Dejme tomu, když člověku neřeknou nic, co on sám neví, ale na pováženou je, když tam vypsychovaným ženám radí rozvod či přechod na alternativní medicínu. To už si pak říkám, není tohle trestné? No, přesto dávám jednu hvězdu za vzpomínky, které se mi s těmahle ženštinama ve Volejte věštci pojí :)). Pikovice a ranní usínání za zvuků těchto nesmyslů, není nad to. ()

JP84 odpad!

Pořad ve kterém hrají hlavni roli blbost (volajících) a vychytralost (šarlatánky) zároveň.Zbývá jen doufat,že si postavy brzy prohodí role. ()

ElisD

Záchrana při nočním učení ve zkouškovém, člověk může kdykoliv vypnout, zároveň není v televizi větší bžunda. "Anoo, anooo, nó na tu operaci byste chodit neměla, hm hm, ale jo, vemte si Jendu, je to sice alkoholik, ale má sluníčkový srdíčko!" hihi! ()

Venceslao90

Asi takhle...kravina je to obrovská, ale pro mě to svoje kouzlo má :) Když na to náhodou v noci narazim, tak to většinou i dokoukam do konce ;-) ()