Stahovák

(pořad)
Česko, 2009, 25 min

Zábavná, vtipná, roztomilá i hloupá videa z internetu vám představí Jiří Mádl a Vojtěch Kotek ve svém pořadu, navíc vám u každého videa poodhalí jeho historii i věrohodnost. Na tvorbě obsahu se budete moci podílet i vy svými zaslanými videi. (ČSFD)

Samuel7 odpad!

Viděl jsem na to reklamu a říkám si, slyším dobře? Oni tam skutečně budou ukazovat videa z youtube??? Bohužel... je to tak. ()

Sfinkter

Moderátory každý zná a oba dělají svou práci jak umí. Někomu se to líbí, někomu ne. Co se týče videí, pro mě docela zábava. ()

Mrkvič

Nijak zvlášť jsem to nesledoval, ale celkem jsem rád za pořad, kde se k někdy i často viděným videím něco dozvím. Serioznější informace jsou sice v hodně velký menšině a tak většinu čekání na další video vyplňují hodně trapný vtípky. Stejně ale výběr videí hodně slušnej a na pár minut, co si u toho vyčistím zuby, to bohatě stačí. ()

DivX odpad!

Nevím k čemu je tento "seriál" dobrý?! Stáhnout video z Youtube umí každý blbeček a na debilní a trapné hlášky Kotka a Mádla, opravdu nejsem zvědavý! 0% (VTIP *) IMDb.com: ? ()

honza7 odpad!

pořad, který neměl vzniknout. Rádobyvtipní šašci, kteří svým komentářem vtipná videa jen ničí a kazí. Navíc pohled na nesympatického Mádla také nedává pořadu hvězdu navíc, ale tomu by už nepomohla ani banda překrásných nahých tanečnic... odpad zůstane odpadem... zakopat a nevytahovat! ()

tnp101 odpad!

Tahle dvojka mi je strašně nesympatická. Nevím, zda jim ty stupidní trapné dialogy někdo vymýšlí nebo to je v jejich režii, ale je to jedním slovem hrozné (neboli TV NOVA rules again :D). Navíc hromada videí nejsou žádné novinky a většina diváků je už zaručeně dávno viděla - je to tedy alespoň můj případ. ()

uiu

Pořad, který propaguje "směšná" či "zajímavá" videa, která každý, kdo běžně využívá youtube a internet všeobecně, dávno zná. Do toho Kotek a Mádl, kteří se snaží být "cool" a "crazy". Myslím, že popularita pořadu se pozná už jen podle toho, že z ranních sobotních hodin, kdy býval čas na Eso přesunuli Stahovák do nočních hodin na MTV. ()

Iwory_ odpad!

Podíval jsem se jen na kousek dílu a vubec mě to teda nezaujalo takže.. Podle mého si ani tu jednu hvězdičku nezaslouží. ()

Brain-D odpad!

Píčovina největšího kalibru, která je naprosto vypatlaná a aktéři Kokotek a Pádlo jsou naprostí čůráci, je to totální k zblití. Nevím kolik za to dostávaj, ale dělat ze sebe takový kokoty v takové čůrákovině je fakt otřesné. Jen naprostý debil, může dát 1* a víc. ()

Compadre

Že bude po letech Eso nahrazeno tak vypatlaným hnusem, to jsem teda nečekal. Ty videa...dejme tomu. ale dvojice moderátorů - Kotek s Mádlem, to je děsběs. Tohle přece nemůže vydržet ani rok! ()

cubiculla

Pro lidi co nemaj čas vysedávat na netu a sledovat videa s kokotinama je tu umělec Kokotek se svým kolegou. Nápad to zas až tak špatnej není a přestože mi obecně debilní humor až tak nějak nevadí, tady už je to celkem předimenzovaný... ()

popkec odpad!

To nejhorší co můžete v sobotu před polednem naladit. Těžko říct zda jsou trapnější moderátoři nebo některá videa ale podívat se na to podruhé mě nikdo nedonutí. ()