Stahovák (TV pořad)

Komedie

Česko, 2009, 25 min

Nějak nechápu, co je na pořadu, kde se akorát představují zábavná videa z internetu tak pobuřujícího. Ale jasně, vyprodukovala to Nova a ještě k tomu to uvádí tak "oblíbená" dvojka. Takže odpad z principu, abyste nevypadali jako blbci, že? Mně to připadá jako obyčejný průměr, nic víc nic mín.(29.6.2013)

• paascha

Oba hošani asi potřebují ještě pár let k dospění, pár dospělých rolí a hlavně pár facek. Těžko soudit, kdo je trapnější, jestli Mandl nebo Kokotek(18.2.2010)

• Kothy

Vojta Kotek se s Jirkou Mádlem pokusili moderovat vlastní pořad. Moc jim to nevyšlo...(8.2.2015)

• jonyyy

Videa jsou, ačkoli je jako zástupce internetové generace skoro všechny znám, parádní, to jen ti dva debilové jsou úplně trapní. Když se zrovna nic nepromítá, je to jasný odpad.(8.1.2010)

• Peetas

Pořad ukazující vtipná videa, která ovšem zhoršují trapné komentáře trapných moderátorů.(4.10.2009)