poster

Stahovák (TV pořad)

Komedie

Česko, 2009, 25 min

 • Zeck
  ****

  Dobrý pořad. Nevim co se tady řeší. Vždycky si ho pustim, když v sobotu vstávám a bavím se. Mádl s Kotkem jsou vtipní, jejich suchý a trapný humor mě vždy dostane. Videa jsou zajímavá, nejsem ocas, který net používá jen pro vyhledávání píčovin, takže si je rád prohlédnu aniž bych se namáhal. Nova dělá sračky, ale tohle za něco stojí. 70% 1.11.2009(1.11.2009)

 • Jacinda
  odpad!

  děs běs(1.1.2010)

 • prome
  odpad!

  Pořad o ničem, ale u některých videí jsem se zasmál (asi proto, že jsem je neznal). Kotek opět ukázal svoji trapnost, Mádl se snížil na jeho uroveň. Nebýt komentářů u některých videí, tak bych možná dal 2*. EDIT: Po druhém díle snižuji hodnocení, protože oni některé videa zkracují a ty nejlepší záběry neukáží ...(3.10.2009)

 • Lenny.M
  *

  Viděla jsem 2 díly při sobotním vaření a teda docela mi ti dva i znechutili chuť k jídlu :) Videa z internetu, no budiž, ale kdyby se ti dva alespoň nechovali jak největší...blbečci. Ten trapný humor mě vždy dostal. Never more!(14.11.2009)

 • Kothy
  **

  Vojta Kotek se s Jirkou Mádlem pokusili moderovat vlastní pořad. Moc jim to nevyšlo...(8.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace