Stahovák (TV pořad)

Komedie

Česko, 2009, 25 min

• viperblade

Dávám tomuto pořadu měsíc, maximálně dva.(10.10.2009)

• D.Moore

Zvědavost (málem) zabila D.Moorea. Viděl jsem dnes necelých deset minut tohoto zábavného TV pořadu. Nedá mi to, ale musím citovat Jiřího Jsemblb Mádla, který spolu s Vojtěchem Trapnýmvolem Kotkem komentoval jakési amatérské video dvou dívek slovy: "Nevíme, jestli jsou blbý jako vagon sraček, ale..." a tak dále. Já taky nevím, jestli jsou Mádl s Kotkem blbí jako vagon sraček nebo ne... Ale ubozí, trapní, okoukaní, nezábavní a patrně i mentálně postižení, to ano.__P.S. Koho pohoršilo slovo sračka vyskytující se v mém komentáři třikrát, ať napíše do televize. Naučil jsem se ho ve Stahováku.(17.6.2010)

• Peetas

Pořad ukazující vtipná videa, která ovšem zhoršují trapné komentáře trapných moderátorů.(4.10.2009)

• korbitch22

dva retardovaní hošové,dělají retardovanej humor,pouští retardovaná videa,ale jelikož sem se přistihnul,jak se několikrát tlemim,nepokrytecky přiznávám 2 hvězdy a nejspíš mám lehkou mozkovou disfunkci:.)(5.1.2011)

Nějak nechápu, co je na pořadu, kde se akorát představují zábavná videa z internetu tak pobuřujícího. Ale jasně, vyprodukovala to Nova a ještě k tomu to uvádí tak "oblíbená" dvojka. Takže odpad z principu, abyste nevypadali jako blbci, že? Mně to připadá jako obyčejný průměr, nic víc nic mín.(29.6.2013)