Stahovák (TV pořad)

Komedie

Česko, 2009, 25 min

• Gilmour93

Představte si, že jste v nějakém klubu na koncertě a po každém songu nastoupí na pódium duo křečovitých konferenciéru bláhově přesvědčených o kvalitách vlastního ostrovtipu. Za čas v lepším případě přiletí plivanec, zapalovač, či rajče, v tom horším plný půllitr nebo barová stolička. Chápu, že je to asi zacíleno na věkovou skupinu, která se nestačí tlemit, gebit a říkat, jak je to há-cé, ale já při ohňostroji marnosti těch dvou moderátorských "fejků" zažívám jen stud a ze zdi už snímám práškový hasicí přístroj s přáním, aby byl můj hod pokud možná co nejpřesnější..(21.5.2010)

• Morien

Život přináší různé oříšky - například dilema, jak adekvátně okomentovat tento pořad. Hodí se "kurva"? Řekla bych, že jo. Krom toho všichni čumí na videa kozatých žen na tom netu, strkat to do televize je nosit sovy do lesa, chi chi chi.(21.4.2010)

• Djoker

Tohle je kandidát na největší špínu, která se za poslední dekádu objevila v televizi. Starý videa z youtube a kecy o ničem v podání dvojice Kotek, Mádl, který mají asi spustit salvu smíchu, ale spouští tak salvu blití. Chápu, že za tento šmejd může hlavně TV Nova, ale z prezentace pořadu je jasný, že to má být nástupce Esa. Bohužel se zrodil další hit teenagerů.(31.10.2009)

• Hromino

Ono tím největším problémem už je jen fakt, že se tento pořad nedá zařadit do žádné kategorie diváků. Malá děcka nepochopí, teenageři se zasmějí nad stupiditou pořadu, starší to nepochytí. Zbytečně vyhozené peníze.(23.10.2009)

• prome

Pořad o ničem, ale u některých videí jsem se zasmál (asi proto, že jsem je neznal). Kotek opět ukázal svoji trapnost, Mádl se snížil na jeho uroveň. Nebýt komentářů u některých videí, tak bych možná dal 2*. EDIT: Po druhém díle snižuji hodnocení, protože oni některé videa zkracují a ty nejlepší záběry neukáží ...(3.10.2009)