poster

Zrození legendy

 • Čína

  Su Qi-Er

 • anglický

  True Legend

Akční / Drama / Historický

Čína / Hong Kong / Tchaj-wan, 2010, 116 min

Režie:

Woo-ping Yuen

Scénář:

Chi-long To

Kamera:

Xiaoding Zhao

Producenti:

Cary Cheng

Kostýmy:

Chung Man Yee
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • eraserhead666
  *****

  Prostě úžasné. Vizuálně, herecky, výpravou, souboji. Navíc, poslední půlhodinu je to hrozný doják, ale hrozný. Odolával jsem dlouho, ale ke konci už jsem si pěkně zaslzel klávesnici. Jasně, to na rusko-čínské hranici tam je jaksi navíc, ale i tak.(15.10.2013)

 • Ketri
  **

  No, tak co k tomu dodat. Autoři asi dostali tou opilcovou pěstí do makovičky.(13.3.2012)

 • liskam
  **

  Stupidní blbůstka, která naštěstí nedosahuje dementní hovadiny. Za mě 40%(27.9.2013)

 • predators
  *****

  Byl jsem docela mile překvapen! A několikrát jsem si říkal, že toto je opravdu "husté"! Milovníci soubojů Kung-fu nedostatkem akce jistě trpět nebudou a ty ostatní možná potěší rozmanitý příběh s romantickou nitkou. Takřka po 20-ti letech přichází Woo-ping Yuen, co by režisér s pořádnou dávkou čínského bojového umění, nejlepšího vína, lásky a utrpení. 80%(31.10.2010)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $10,150,000║ Woo-ping Yuen na režisérskom poste dosť nezvláda tento príbeh, je to rozhárané, bez pevnej kostry, navodenie dramatu skôr na smiech, človek ani nevie či to chcel podať ako rozprávku ale hmm historický film?, počítačové triky prevažne odbité, jedine čo mu ako tak ide je akcia, ináč strata času lebo podobných a lepších filmov je už nespočet. /40%/(2.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace