Carl „Luke“ Lucas pracuje pro mafiána Markuse Kanea více než dvacet let. Nyní dostal za úkol zorganizovat bankovní loupež, při které je v roli řidiče. Loupež má provést Kaneův synovec a další dva gangsteři. Akce dostává trhlinu, když se zde náhodně objeví policie. V nastalé přestřelce je jeden z lupičů zastřelen, ale také Luke tasí zbraň a poprvé v životě zastřelí člověka, ke všemu policistu. Z banky se jim podaří uprchnout. Luke zbylé dva lupiče vysadí a sám je pak policií dopaden. V následném procesu nevypovídá proti Kaneovi, a tak je odsouzen na doživotí za vraždu a převezen do Terminal Island, soukromé věznice vlastněné společností Weyland Corporation. K financování systému jsou používána vozidla, která zde vězni rozebírají. Jednotlivé díly jsou pak levně prodávány. Také se konají se „zápasy smrti“, v nichž odsouzení bojují na život a na smrt. Tyto zápasy jsou vysílány na Weylandovu soukromém televizním kanále. Jenže sledovanost klesá. Organizátorka těchto zápasů, September Jonesová, musí přijít s něčím novým. Vymyslí tedy „Rallye smrti“. Majitel Weyland je nadšen. Odměna pro vítěze pěti závodů je svoboda… (TV Nova)

brkoAlex

Sakra, přijde mi, že jsem na téhle planetě sám, kdo si myslí, že tenhle snímek má neuvěřitelné koule? Ty akční scény jsou prostě a jednoduše cool, od kamery, přes střih, hudbu, kaskadéry, kompozice je prostě víc než nadprůměr. Do toho fajnový prequelový příběh a výkony herců, které neurazí (ani nepřekvapí). Na to, že je to D2D, jsem víc než mile překvapen. Věřím, že tenhle film by nakopal prdel v kinosálech i jiným, rádoby A-čkovým ptákovinám (Red, Benga v záloze,...). ()

Figuto

Už jsem si myslel, že se mi to líbí víc jak jednička, a když už konečně začali závodit, tak jsem usnul... ()

Marshal22

Vůbec jsem neslyšel o tom, že by bylo natočeno pokračování, tak úspěšného filmu Rallye smrti. A teď už vím proč! Jakmile se mi ten film dostal do ruky, ihned jsem se šel s nadšením dívat. Ovšem to byla chyba. Jak někdo muže tak dobrý film totálně znechutit. Opravdu to byla ztráta času. A když už konečně se něco mělo dít, tak se objevily titulky což mě fakt dostalo. Lidi co to neviděli, tak se na to ani nedívejte a pusť te si radši jedničku ještě jednou. ()

slimi2

Nemůžu si pomoct.... ale tohle byl akčňák jak hovado!!! Nebál bych se říct že i tím, jak do sebe vše posléze zapadá se to minimálně jedničce vyrovná a né-li ji předčí... Čekal sem fakt sračku, ale jsem tak překvapenej jak dlouho ne... Nejvíc mě to dostalo úplně poslední scénu.... ,,Máš i jiné jméno???" ,, jo jistěže mám" ten její pohled a šmitec.... no prostě překvapivě skvělý pokračování už tak dobrý jedničky... Hodně mě oslovil i střih scén a kamera... dávám 80 %.... a vsadim kecky že bude trojka:D protože přece ještě musí po vyhranym závodě na svobodu:-) ()

torn666

Na to ze ide oproti jednotke vlastne o B-cko to treba i hodnotit. Viacero odkazov na stare filmy a hlavne na povodne Death Race 2000 ( Okolo 13-14 minuty kde Cain pozera TV davaju prave film Death Race 2000-scena den eutanazie v nemocnici - v ktorej Frankenstain odboci aby nezabil seniorou ale lekarov co ich tam dali :-)). Premna za 4 ako dobre B, povedal by som dostojne pokracovanie 1-nicky i remake povodneho DR2000. ()

cachanell

Nevím proč, ale mě se to celkem líbilo. Dvojka nebyla tak brutální, lépe se na ní dívalo a taky leccos osvětlovala z jedničky. Nehraje si na nic světoborného ale pouze hledá si diváka, který si jen tak sedne a pobaví se. ()

Gryzmus

Raelly smrti 2 je B-ckovy film,ktory sa schoval do tiena Death race v hlavnej ulohe s charizmatickym Jasonom Stathamom. Jedine co mozem povazovat za plus v tomto filme je to,ze nam oneskorene vysvetluje kto bol Frankenstein. Vo vsetkich smeroch jednotka predbehla tento zly pokus o dobry film. ()

Robo2605

Po vynikajúcej jednotke s Jasonom Stathamom som nečakal, že si bez neho môže pokračovanie, ktoré sa vracia na začiatok a rozpráva príbeh vzniku pretekov a legendy s menom Frankenstein, udržať vysokú kvalitu plnú akcie. Preto pri sledovaní som si každú minútu s pôžitkom vychutnával všetko čo mi režisér pred obrazovku naservíroval a hltal to plnými dúškami a určite by som nepohrdol ani pokračovaním. ()

+sfinx+

Dostaví se smích i pláč, ale rozhodně ne kvůli umu a ději. Zoufalá snaha vytřískat ještě trochu z prvního dílu a zbytek se vycpe vatou v podobě nejznámějších keců a scén z věznic. Místo první půlky si pustím Gamer a místo té druhé první díl tohoto filmu a budu spokojený.. ()

George Lohan

Když jsem viděl hodnocení ostatních uživatelů odkládal jsem si to pustit. Ale když jsem to spustil zaujalo mě to hned od začátku a bavilo až do konce,jedničku jsem sice neviděl ale i tak si myslím že je to dost kvalitní film se zajímavým námětem. ()

Aligon

Ak hladáte odpoveď na otázku či je to také ako 1 diel ? Povedal by som že aj áno. Teda niečo na štýl 1 ky akurát je to akási predohra. Ako to začalo a zrod " Frankensteina". Zo začiatku mi chýbal Statham ale postupne sa to začalo javiť ako diel príbeh pred prvým dielom. Za to 1 hviezda. Ďašia hviezda za scénar.Tretia automaticky za Trejo - a a Beana. Celkové moje hodnotenie dosiahlo 4/5 hviezd ani neviem prečo tá štvrtá ale asi preto že z filmu ktorý sa mi sprva javil ako hlúposť vzniklo príjemné sledovanie... ()

tuberaq

Neviděl jsem žádný jiný díl a musím říct, že se jedná o průměrnou podívanou plnou sexy koček, nadřených vězňů a rychlých aut. ()

Kaspja

Už dávno neplatí že auta, ženy, výbuchy, střelba znamená supr akční film. Bohužel je to celé bez nápadu, a proto dávám 3 hvězdičky jen za pokoukání :) ()

Freakyy

Návaznost na jedničku - pěkná, tak proč si na něco hrát a neuznat, že to bylo dobrý. Kraviny se dají přehlídnout a originalita vcelku zůstala až do konce. Někomu se prostě zajímavý věci nelíbí a neměl by proto ani psát koment, navíc když je trapnej. Čus -.-" ()

mufy001 odpad!

No musim říct že větší blbost jsem už dlouho neviděl! Opakující se fráze: sakra, jsou za námi, ch*ípni, do haj*lu, ty d*vko! Místy až nechutně roztřesená kamera, to bych natočil líp na mobil. Příběh úplně o ničem, akční scény dost vtipné. No a českej dabing to domrvil... Nevim jestli si pustit 1 a 3. 0/10 ()

Tesaros

Po velmi dobré jedničce jsem ke dvojce přistupoval s velkým despektem a nakonec jsem byl mile překvapen. Kvalita samozřejmě klesla o něco níže, ale film neurazil a místy i držel laťku srovnatelnou s předchůdcem. (5/10) ()

Frank234 odpad!

Představitel hlavní role asi podepsal smlouvu omylem, protože desetiminutová sexuální scéna vypadala na to, že tohoto nesympatického pána ukradli z nějakého pornografického filmu. Film patří mezi nejhorší "uměle vytvořená pokračování", které si lze představit. Navíc návaznost na fakta z prvního dílu je velmi nepřesná. Nedovedu si představit, že někdy nějaký druhý díl něčeho překvapivě úspěšného bude tak nepovedený. ()

MattCorman

Na jedničku to nemá, ale líbí se mi, jak ztvárnili děj ještě před prvním dílem a za to tak vysoké hodnocení. První díl je nejlepší a to bez debat, ale u dvojky je kvalitní scénář a dává hlavu a patu, ač jak je jednoduchý a monotonní. Film i tak doporučuji. Jednou za rok a dost. Hodnocení 60% ()

Marveláčtí Inhumans mají režiséra

Marveláčtí Inhumans mají režiséra