poster

La Vida Loca

 • Španělsko

  Vida loca, La

 • Francie

  La Vida Loca

Dokumentární

Španělsko / Mexiko / Francie, 2008, 90 min

 • Snorlax
  *****

  Je to sám život před kamerou a je drsný tak, až člověku přechází zrak. A hlavně si říkám, že se tady máme dost fajn, když nám po ulicích neběhají takhle frustrované děti, které si od počátků puberty hrají se zbraněmi a jsou nuceny dospět s poslední kapkou mléka na bradě. Oficiální prameny sice tvrdí, že Poveda zemřel rukou gangsterů, ale moc bych se nedivila, kdyby ho za proslov mladíka v pekárně nechala odstranit vláda. Ta kritika vládních projektů byla ostřejší všech břitev světa.(15.11.2013)

 • Madsbender
  *****

  Drsný dokument o salvadorských gangoch, nekompromisne a bez zľutovania hodiaci vás do prostredia, v ktorom si nikto nemôže byť istý, či práve nie je na rade. A nehovorím o rade na obed v McDonald´s. Ktovie, akoby výsledok vyzeral, keby bol ešte Poveda nažive.(14.10.2013)

 • Laxik
  ****

  Příběh o lidech v zemi, kde je všechno špatně. Bez pokusů soudit lidi, ale s jasným odsouzením násilí, hlouposti a systému oko za oko.(17.5.2013)

 • Dragoni
  ****

  Jeden z mála dokumentů při kterém vám jeho aktéři umírají téměř před hledáčkem objektivu a hvizd kulek a pohřby, jsou zde denním chlebem. Chudoba a strach jsou jedny z hlavních důvodů proč mladí lidé vstupují do gangů, od kterých se už jen těžce oprošťuje a cena za život je zde vysoká.(2.11.2013)

 • kusper
  *****

  12. FFF Velmi sugestivní studie poměrů ve střední Americe. Jeden velký pohřeb. (Můj uplně první první komentář a hodnocení =D )(24.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace