poster

Dvojka

Drama / Road movie

Česko, 2009, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Webb
  *

  Příběhová a scénáristická stránka jsou nejsilnější zbraní tohoto snímku. Hrozná kamera a zpracování, včetně nesympatických herců však tohle bohužel dost sráží. 30%(25.12.2009)

 • lena60
  ****

  Opravdu ve filmu hrál Jaroslav Plesl?(18.5.2011)

 • jhrasko
  ****

  Autentický autorský obraz toho, akí vieme byť: ješitní, smiešni, zbabelí, naivní, zlí, podliehajúci rozkoš-I(am), nevyspytateľní a pritom tak jasne čitateľní a prázdni.. A navyše plní ďalších podobných Ha Ha (haluzí a halušiek), že sa mi na konci chcelo z tej nekompatibility grcať. Tak som si šiel, povinne, vygargalovať hrdlo a sadol si k Vracenkám. "Seš dobrej. Seš dobrej, jo...?!" NIE JE LEPŠIE BYŤ SÁM, AKO VO VZŤAHU (A PRITOM OSAMELÝ) ??(22.2.2010)

 • Flakotaso
  ***

  Vizuálně je to otřes, vždyť realistický look přece neznamená, že to musí vypadat jako amatérské domácí video. Ale to Fuit se Smutným asi neví nebo nechtějí vědět. Být za kamerou třeba Martin Štrba, hned je ten film o něco hodnotnější. Na druhou stranu je třeba pochválit zvuk, dialogům je velice dobře rozumět, což u českých filmů opravdu není samozřejmost. Docela zábavní jsou herci, za prvé proto, jaké hrají nesympatické idioty, za druhé proto, že jsou neokoukaní. Zejména David Máj je ve své roli hodně zábavný. Hodně podivný je ale výběr hudby, někdy tam docela sedí, ale když se zničeho nic objeví třeba Langerová nebo Vladimir 518, reakcí nemůže být nic jiného než pozdvižení divákova obočí. Půl hvězdy navíc dávám za vtipnou scénu ze závěru, kdy se Jakub Wagner ožere do němoty.(19.6.2013)

 • Renton
  ***

  MFF KV(6.7.2010)

 • - Postava Maliny je skutečná. V reálu se ale daná osoba jmenuje Jahoda. (Devitka)

 • - Děj filmu byl z části inspirován skutečnými osudy režisérových přátel. (Devitka)

 • - K natočení celého filmu bylo třeba 20 dní. (Devitka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace