poster

Dvojka

Drama / Road movie

Česko, 2009, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  ****

  Poslední dobou od českých autorů čekám většinou nějakou nebetyčnou sračku, ale tenhle kousek mě docela překvapil. Příjemně ubíhající příběh kancl pitomečka a polodivoké čubky, která by zasloužila pár po hubě, kteří se snaží najít společně dávno ztracený vztah, i když podle mého nikdy žádný nebyl, a vyrazí si na výlet:-) A že se na výletech dějí divné věci, to se dávno ví...:-)(15.3.2010)

 • iamek
  ****

  Příjemný snímek z dílny HBO na mě docela zapůsobil. Neokoukané herecká tváře dodají snímku svěží vánek stejně jako atraktivní prostředí. Spíše bych dal 3*, ale za hudbu musím jednu přidat.(14.12.2009)

 • fremy
  ***

  Vztahové problémy páru po pěti letech soužití posoudí jiní než já, avšak bavilo mě pozorovat celý film. Nakloněn jsem na stranu Kristýny Novákové hlavně z čisté náklonnosti.(14.4.2010)

 • lena60
  ****

  Opravdu ve filmu hrál Jaroslav Plesl?(18.5.2011)

 • Tirion
  *

  Nápad dobrej. Ale tak možná na bezprostřední dokument. Herecké výkony, dá-li se to tak říct jsou tragické. A je faktem, že neherec (nebo nedej bože herec?) Jakub Wagner svou partnerku Kristýnu Novákovou-Fuitovou asi hodně strhává. No a teď nějak obhájit tu jednu hvězdu. Asi fakt za ten nápad a za tu milovanou Skandináviii.(25.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace