Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

Chřástal

„Podělaný uctívači ďábla, jsem z nich úplně vedle. Používají síly, který by neměli. Z toho by ses posral.“ „Nic není realita.“ Kardinální kejdžovina s řadou žánrových kvalit – nekompromisní akce, kozy místo herectví, filosofické dialogy a scény, které jinde nejsou k vidění (za všechny např. „Cage jako zarputilý odpůrce přerušované soulože, obzvlášť kvůli malichernosti, jako je útok zabijáků“). Jenže taky prezentuje příběh tak, že je mi to jako divákovi celkem šumák, satanistická sekta je těžce nudná a honička s ní nezábavná a Miltonovo dítě mi bylo ukradené taky. A jak to bývá, některé věci, co měly být cool, jsou prostě směšné – to, jak po Cageovi okamžitě jdou všechny buchty, které potká, je jen bizarně komické, ale souhlasím, že to všechno dohromady mělo (možná pořád má) kultovní potenciál. ()

Oralfabet odpad!

Uznávám sice, že když jsme se na to po nějaké té marijánce koukali s kamarády na lyžáku, bavili jsme se víc, než dobře, ale obávám se, že nasraný řidič Milton si stejně zaslouží odpad a to se nezmění ani pokud se vydá do pekla a zase zpátky, nebo o čem že to vlastně bylo. EDIT: Zajímavé je, že tady to všichni berou jako normální béčkovej akčňák, ale pro nás je to od toho lyžáku jeden z nejvtipnějších filmů všech dob. Obzvlášť s českým dabingem, fakt paráda. ()

wampire23

Nicolas Cage v ďalšom filme a opäť so svojím toporným a ťažkopádnym lookom. Práve on je najväčším mínusom celého filmu. Amber je sexi až by jeden neveril, Fichtner je o dve triedy lepší a zábavnejší ako hlavný hrdina, akčné scény sú pozerateľné, krv a sex nechýbajú a do toho všetkého hrá extracool hudba. Je to jednohubka, ale myslím, že by nemala nikoho uraziť. Na Lussiera možno až nadpriemer. 3D zo seba mohlo vymáčknuť aj viac, ale čert to vem. P.S. Over-the-top scéna s náklaďákom bola naozaj potešením pre bránicu:D. ()

Wancohoff

(11.3.2011 TS) je to velka "konina" ale strasne ma to bavilo, mam rad "revenge" filmy a tesim sa na fullHD. takto mal vyzerat Ghost Rider..vyborna hudba sprevadzala cely film,stale sa nieco dialo, az na jasny happyend, nebolo predvidatelne, co sa stane o 2 minuty. jedine co sa mi nepacilo, bolo prilis "scifi" stvarnenie umretie hlavneho zaporaka na konci. vramci zanru, ktory sa nebere vazne, u mna 75% ()

sedlo03

Viděl jsem to sice ve špatné kvalitě, ale musím říct, že podobných filmů jsem už přesycenej a tak trochu i Cage. Měl by přestat dělat podobny blbosti a zaměřit se na pořádnej film. Tyto Béčka, která nám servíruje 3 za rok jsou opravdu k ničemu, jednou pobaví ale dvakrát je to skoro na zabití. Nemá cenu rozebírat příběh. Byl jsem zklamanej, absoloturium pro Amber. 50% ()

Lachvos

Tak tohle byla...věc! Jinak se to snad ani nedá popsat. Sled věcí tak strašlivě náhodně a nelogicky poskládaných za sebou, že se na to "až" dá koukat (i když chápu, že některým více smýšlejícím jedincům by to mohlo způsobit menší či větší psychickou újmu. Námět z Ghost Ridera, humor (rádoby) z Supernatural, masky od Tarantina, oblečky pro slečnu Heardovou z Mistrů hazardu (za zapůjčení děkujeme slečně Simpson) a nesmíme zapomenout na exteriéry, v nich poznáváme Útěk z vězení (pan Fichtner povolil pouze za vlastní účásti)...Že se vám to zdá bláznivé? Ale přesně tohle slovo tento film vystihuje asi nejlépe a povětšinu času ne právě v tom dobrém slova smyslu. Nick Cage se poslední dobou ukazuje hlavně v béčkách(?!), Amber Heard zachvátil minimalistický styl oblékání a maximalistické zaujmutí mužského pokolení svým tělem, William Fichtner naopak velmi zaujal svým zpracováním "účetního" a zbytek snad ani nestojí za to...až na ty klasické americké káry, při scénách s nimi jsem se rozhodovol pro hereckou kariéru :) ()

Vitaminy

Film dělanej vyloženě třidé, takže na svý 2D obrazovce jsem si to asi nevychutnal tak, jak bych si to užil v kině. Takhle cool Nicolase Cage ani nepamatuju. Skvělý téma: nasranej mrtvej táta zrdhne z pekla, aby pomstil svoji zavražděnou dceru a zachránil i svou vnučku za pomoci sexy Amber Heard a nepřímé asistence smrtky v hustým podání Williama Fichtnera. Velmi příjemné překvapení. 80% ()

Domec

No co to jako bylo? Strasny, fakt jednim slovem spatny. Pribeh blbej, bez vykresleni postav a vlastne hlavniho duvodu, proc se to tak odehrava a postavy se chovaj naprosto neprirozene. Herecky vykony byly jak z nejakyho amaterskyho filmu. Boze Cage to tak prehraval, az mi z toho bylo spatne a ten satanistickej vudce... co to jako mel mit za prizvuk? A musim dodavat jeste ty efekty z roku raz dva? No to zas bylo neco, reziser by si asi mel prestat hrat na Taratina a zamerit se naco jinyho, protoze tohle fakt neni jeho parketa! ()

Gore

Cageův psí pohled zde moc nesedí a opět neví, co a jak hrát, postava Amber Heard svým chováním moc sympatií nezískává, alespoň že ve druhé polovině se nesnaží hrát a dělá jen šukanoidní objekt, Burke se spíš hodí na otce virgin Belly než na záporáka a nejlépe na tom je Fichtner, který všechny zastínuje a svou postavu si nad rámec užívá (konečně se ze seriálů vrátil do role, které mu nejlépe sedí) a určitě neurazí téměř cameo Morse, který jen prostě je. Co se týče akčních scén čekal jsem víc než nějaká ta střílečka a projížďka. ()

TonyM

Pán režisér očividne neovláda svoje remeslo. Pri Drive Angry som bol dosť angry. Väčšiu hovadinu s tak blbými dialógmi, tak hlúpymi scénami a miestami otrasnou CGI (scéna s cisternou na diaľnici mi až rezala oči) som už fakt dlho nevidel. Veľmi som sa premáhal, aby som film dopozeral dokonca. Ani vlastne neviem prečo som tomu dal 1*. Film je jasne zameraný na nenáročné americké publikum, ktoré si takéto stupidity vie plne vychutnať. ()

Illy

Absolutně zbytečná slátanina. Nevím jak v 2D, ale na "obyčejné" blurayce triky vyzněly jak z 80 let. Scénář - divím se do čeho jsou producenti ochotni investovat. Fuj fuj, ruce pryč. ()

Sundance23

Na tomto filmu jsou dobré pouze tři věci,1-Amber Heart 2- Nadupaná auta3-Smrtka řídící míchačku,to jsem se opravdu pobavil.Cage by měl zabít svého kadeřníka který mu vyrábí tu štici. ()

LudeCZek

Nechybí v tom popisu mezi Thriller / Akční / Fantasy i komedie? Když ten film berete jako parodii, tak je to na 3*, brát to vážně tak max na 1*. Šoustání, zpomalených záběrů na zabití a nadpřirozené síly je tam nějak moc na vážný akčňák. Slabší 3* ()

Thomm

Do té doby, než se vám okoukají amputace končetin brokovnicí, vystřelené mozky z hlav, zaražené oči do důlků a masakr dvaceti sedláků při souloži je to celkem sranda. Problém je, že mě to začalo nudit asi tak po půl hodině a zybtek filmů bylo utprení. Světlé momenty pak už zařizoval jen William Fichtner, který prostě neumí nebýt cool. ()

Anakinekcz

Dejte průměrnému filmu dobré herecké obsazení, krásnou herečku do hlavní role a stává se z průměru lehce nadprůměrný film. Tento elixír namíchaly tvůrci "Drive Angry" a kupodivu je z toho celkem slušná podívaná. Když jsem prvně slyšel o řidiči, který přišel ze samotného pekla zachránit svou vnučku obracel jsem oči v sloup. Nakonec jsem však byl mile překvapen... ()

M1k9

Cítil jsem v tom parodii, ale nikde to není černé na bílém. Když si to vezmu zprava i zleva, tak je to pro mě blábol. Směska amerických tvůrců co se u toho asi hodně bavila. Dokážu si to živě představit. 1.5/10 ()

Brejlil

Film úchylným způsobem zábavný. Co ho dostalo na tři hvězdičky? Brutalita, nahota (v kterém zábavném filmu americké produkce jste viděli nahou holku s kvérem v ruce, kterou někdo sejme?) a především William Fichtner. Ten je naprosto dominantní hvězdou a stačí, když se objeví v záběru. Co naopak zabránilo, aby se film dostal výše? Především režie. Ta se jednou, dvakrát vyšvihla k milým nápadům, většinou je ale dost kostrbatá. Na druhém místě skončily vizuální efekty. Něco tak ubohého jsem už douho neviděl a bohužel to celý film hooodně pokazilo (scéna s cisternou, čisté WTF). Ale docela slušně jsem se bavil, jednou či dvakrát uchechtl. Vidět a zapomenout. ()

LukyNike

Na mě dost podprůměrné efekty, ale možná v 3D verzi vypadají lépe. Jinak celkem dobrý film a velice příjemné obsazení. ()

Hepy13

Z počátku to vypadalo na dobrý akčňák, pak na průměrné béčko. Ale potom už to bylo tak přehnaný, že za bečko se Drive Angry snad ani považovat nedá. A o tom že je to blbost mě nepřesvědčí ani fakt že v popisu je napsáno fantasy. Aspoň že tam byla ta Roštěnka. Uplně dementní dialogy u kterých nešlo se nesmát. Proč v popisu není uvedeno Komedie? Bylo by to trefnější. ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo