Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

-VINCE-

Nooo po dlouhé době nějaký slušný film s Nickem. Aspoň tohoto by se měl držet a pokračovat dál. Sadistický a krvavý i když naprosto stupidní film plný sprosťáren je za posledních pár let to lepší v čem se objevil. ()

srolyma

Může vůbec být dobrý film, ve kterém Nicolas “Pokerface“ Cage po smrti uteče z pekla (autem!), aby jednak pomstil smrt své dcery, kterou zabil mesiášský vůdce satanské sekty s nadpřirozenými schopnostmi a druhak aby zabránil rituálnímu obětování své čerstvě narozené vnučky tímže týpkem? Může, ale není. Od podobných filmů člověk samozřejmě nečeká spletitý a mnohovrstevný příběh, nad kterým budete dlouhé hodiny diskutovat s přáteli nad šálkem dobré brazilské kávy, ale tohle byla vážně slabota. Zmínku si zaslouží skvěle hláškující William Fichtner, který jako jediný opravdu pobavil, pár efektních zpomalovaček a hudba. Takže ve výsledku čistý průměr. ()

Don Maty

V dnešnej dobe ak zohľadníme cage-ovskú mizériu je to taká jeho typická kravina :). Mám "Cage Maratón" a pozerám postupne jeho nové filmy. Tzn. filmy, ktoré nevyžadujú rozum iba debilitu diváka. A ja sa bez výčitiek svedomia oddávam týmto orgiám debility a ešte sa aj tvárim ako ma to baví. No tak toto bola kravina, ale taká vtipná kravina. A milá kravina, keď beriem do úvahy Cage-ovu úchylku voči nesmrteľným, ťažko zabiteľným príp. super frajerským postavám (Ghost Rider 2, Season of Witch, Drive Angry)...3* PS: To vážne toto pustili do kín 3D?? :DD ()

Light_

Film plnej těch absolutně nejprovařenějších klišé, prasotrapnejch rádoby drsnejch týpků v čele s Cagem a laciných triků. Scénář úplná sračka, to je fakt neuvěřitelný, že někoho může napadnout taková kokotina a ještě to myslet vážně. Co je na tom ale ještě neuvěřitelnějšího je to, že mě to bavilo jako prase a náramně jsem se u toho nasmál (i když to asi tvůrci zrovna v úmyslu neměli :D). Stručně řečeno chujovina jak hrom, která se prostě musí vídět. ()

DaliborekD

Srovnatelně stupidní jako zábavné, geniální jako trapné, vymazlené jako odfláklé. Výborný Fichtner, sladká Amber směšný Cage. Někde mezi jednou a pěti hvězdami. ()

Chromeskull

Vynikající nadupaná,především řádně krvavá akční lahůdka.Navíc skvělé herecké obsazení, Amber Heard doslova k sežrání a William Fichtner frajer.Cage a Amber parádní dvojka!Co víc si přát?100%A  LIVINGDEAD ať se jde zahrabat se svým trapným komentářem! ()

koza3

Jak se ten kluk Nicolas Cage dopracoval k těmhle filmům? Dvě hlášky mě přesvědčily, že je to na jednu hvězdu. "Nejdříve tě zabiju a pak si pohraju s tvojí mrtvolou." a "Tak a teď je všechno v prdeli." Opět přemýšlím, zda to tvůrci mysleli vážně nebo věděli, že vytvářejí kokotinu. Vrátil se z pekla, aby se pomstil. Krásně ztvárněné Vráně to nesahá ani po kotníky. Dost to vykrádá Terminátora (vystřelené oko, vymáčknutí čelního skla, auto s tekutým dusíkem). Jsou tam nahaté kočky (mrdací scéna, kdy během šukání odbouchne deset rednecků). A je to trapné až ke stropu. Ale vydržel jsem to. Dávám dvě hvězdy, protože jddnu dávám filmům jako Žraloci útočí a to je ještě o level níž. Ale jedna hvězda je spíše pro mě za to, že jsem to vydržel. ()

AndrewNewman

Niečo ako Constantine, len nie tak kvalitne a inteligentne spracované. O nejakom herectve tu ťažko hovoriť, aj keď Fichtner si toho pekelského účtovníka zahral s chuťou. Heard je krásna ale marná a Cage...pre mňa to vždy bude taký nemastný neslaný týpek, ktorý ma nikdy svojim výkonom neuchvátil ale ani vyslovene nenaštval. Ak by to malo prepracovanejší dej a neboli by tam len dve vcelku zaujímavé postavy (Milton, Účtovník), bolo by to aj za štyri. ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo