Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

JohnRambo

Kejdžofský priemer. Pekné pozeraníčko, dobrí herci (hlavne pan účetní a neskutočná Amber). Kým sa budú točiť AJ takéto filmy tak sa aspoň nebudeme doma nudiť. ()

TommyLeeJape

Jako komedie to místy funguje opravdu výborně, takový více americký Machete, řekl bych. Ale jinak je to ohromná stupidita (říkám.. Machete). Tak či tak William Fichtner svou postavu zvládl excelentně a Nick, Nickovy to prostě střílí, i když ze sebe dělá rok od roku čím dál většího čů*áka (omluvte prosím hrubou mluvu). Skoro se stydím říct, že jsem se u toho i bavil, ale to bude spíše tím, že jsem celou dobu přemýšlel, jestli to pan Lussier myslel vážně. ()

C0r0ner

Stupidní výplach, který je naprosto typickým příkladem béčkového filmu, což je přesně ta oblast, kde se Cage pohybuje nejčastěji (nejraději asi ne). Mít vypito pár piv a být v dobré náladě, dal bych možná čtyři hvězdičky, ale za střízliva to bylo tak idiotské, že prostě musím s hodnocením dramaticky dolů. 40% ()

Pitam

Neskutečná blbost, kterou v mých očích od odpadu zachránila jen vcelku povedená postava Williama Fichtnera, a také to, že se film sám ani nebere moc vážně. Fakt mě to nebavilo. A to mám Nicolase Cage rád, ale na tuhle slátaninu se (ani kvůli jeho psím očím) už nikdy nekouknu... ()

AD P

Tazko to komentovat. Na jednej strane treba priznat, ze o akciu nudza nie je, ale ten dej.....jaaaaaj! Toto tu uz bolo nespocetne krat a aj tie herecke vykony su akosi "zamrznute".Hodnotim to na max. lepsi priemer, cize: 3. ()

campix

Amber Heard je kočička a také Nicolas Cage už pochopil, že v podobných béčkových filmech mu bude nejlépe a nebude ani tak pro smích, ale spíš to dokreslí tu nechtěnou atmosféru béčkovky.Drive Angry mě ale potěšilo, protože na rozdíl od žánrově podobného Faster, tady jsou vidět ty peníze vložené, je to také cool a rozhodně má Drive Angry koule. Můžeme ho nazvat jako takové propojení Fasteru s Constantine. A samozřejmě příběh tu nehraje žádnou větší roli, ale je radost se na všechno hemžení a akce dívat. Některé triky jsou velmi cool a jiné zase úplně zbytečné, to samé platí také o akci. Prostě čistá a nijak nepohoršující žánrovka, která ve 3D musím v určitých místech vypadat zatraceně cool. ()

destroy83

Velmi zábavná akční jízda na vlně novodobého grindhouse s drsně vypadajícím, drsně se tvářícím a ještě drsněji se chovajícím Cagem v roli Miltona prchajícího z pekla, aby zastavil satanskou sektu, která chce při jednom ze svých rituálů obětovat jeho vnučku. Cageovi role očividně sedla a s atraktivní číšnicí, kterou vytahuje z průseru, vytváří zajímavou, i když tolikrát viděnou dvojici. Za záchranou dítěte se řítí nařachanými americkými kárami v patách nejen se členy sekty a policajty, které proti sobě poštvávají, ale i tajemným chlápkem v obleku vydávající se za jakéhosi účetního. Něco málo přes sto minut poctivé zábavy plné automobilových honiček, přestřelek, hutné porce násilí podlitého celkem slušnou várkou krve, nahotou, trefnými hláškami a řízným hudebním doprovodem nedává optimálně naladěnému divákovi větší prostor k nudě. Stejně jako solidně vystavěný příběh, který odkrývá dějové souvislosti s citem během stopáže. Kromě velmi dobrého Cage stojí za zmínku ještě vynikající Fichtner v roli záhadného účetního, číšnice Heard je samozřejmě pouze na ozdobu. Dílko ztrácí body především nemastným neslaným vůdcem sekty a přeslazeným finále. Celkový dojem je nenáročná, ale velmi dobrá zábava. Já se bavil na čtyři hvězdy. ()

Pajky3

Trailer byl vysloveně skvělej, ale problém filmů s Cagem je Cage. William Fichter je pekelnej účetní je dokonalej. Takovouhle postavu, aby člověk pohledal. No a Amber, to je holka od rány. Jen ten Cage, prostě mi nesedí. Dostal jsem, to co jsem čekal, béčkovou jízdu plnou ran a střel. Takže nemůžu říct, že jsem nespokojenej, ale čekal jsem o trochu víc. Třeba triky mě vysloveně naštvaly, konec Billyho Burkea je k smíchu. 65% A Fichtera chci znovu.. ()

Martrix

N. Cage neodolal(může si vlastně ještě vybírat?) a opět si zahrál v pořádné slátanině. Ultradrsný děda zdrhne z pekla, aby zachránil vnučku. A aby mu nebylo smutno, přibere k sobě drsnou servírku. Už od počáteční scény je jasné, že v Drive Angry jde především o stylovou podívanou. Namakané káry, Spousta fuckování, kulky které si můžete za letu prohlédnout, nekompromisní akce a hlavně zabíjení. Když s něčím takovým vyrukoval před lety Tarantino, rozdělil diváky na nadšené a na ty, co si klepali na čelo. Pro mě osobně je Tarantino úchyl, který je zároveň velmi dobrý režisér. Kdežto Patrick Lussier asi není úchyl, ale zato je mizerný režisér, který umí jen béčka s vyšším rozpočtem. Drive Angry je v tomto ohledu vrcholem jeho kariéry. Film plný násilí a se stupidním dějem nemůže normálního diváka zaujmout pouze hezkými záběry ve 3D, nebo účinkováním vyčpělého Nicolase. Aby se takový film dal označit za stylový, musí k tomu všemu mít také slušnou porci hlášek a mnohem více nadhledu. A to rozhodně Drive Angry nemá. Navíc je film plný různých nesmyslů, jako je třeba holčina, která celý film dostává do obličeje rány pěstí a nemá ani rozmazaný makeup, nebo zakrvácený obličej, který se během jízdy v autě zázračně odkrvácí... . Když máte čas všimat si takových prkotin, není s filmem něco v pořádku. Zvlášť když je vlastně točený právě na efekt. PS: Škoda že postava Účetního-chlápka který má Miltona vrátit kam patří, neinspirovala nějakého dobrého scénaristu třeba k vlastnímu celovečeráku, nebo crosoveru Účetní vs Constantine :o) ()

Wormboy

Ultradrsnackasupercoolnobrain sracka, ktora podtrhava vety z mojho komentara k Season of the Witch. Nebyt Williama Fichtnera, hodnotenie by bolo tiez rovnake, takto o pol bod viac. 1,5/5* ()

Andre3000

Ne, nedal sem si říct a podíval se ještě na jeden film s Cagem. Pánové a dámy konec. Ne, prostě je to čím dál tím víc horší. Film se neskutečně zhoršoval v kvalitě triků, dialozích a především v efektech. Závěr už byl výplach všech možných dutin. Jediné pozivum byla Amber Heard, na kterou se dá dívat neustále a také sympaťák W. Fitchner. Jinak hrůzááááááááááááá. ()

Gaaron odpad!

Ne že by mi ten film vadil, od Amber bych se nechal protáhnout i horším. Ale objektivně vzato je prostě tak špatný, nefunguje v něm lautr vůbec nic. A ty digitální triky by zvládl líp i Ed Wood. ()

Juto

Režisér Patrick Lussier a jeho spoluscenárista Todd Farmer spájajú smeče automobilových honičiek, hypernásilné fyzické zrážky, lietajúce vnútornosti a hromadu sexu a nahoty s smiešnym dialógom a iba prechodným záujmom o logiku v tomto vysokooktánovom filme. 4/10 ()

c.tucker

Výborná jízda ze starých dob. Takovej grindhouse (klasickej ne od Tarantina a Rodrigueze) plnej digitálních triků, které jsou okaté až hanba, ale absolutně mi to nevadilo a patřilo to tak nějak k věci. Jen 3D opět dost zbytečné. Závěr naprosto brutálně nadstřelenej a tím to totálně nasadilo korunu všemu (ale v dobrém). Dost nahých holek, Amber Heard sice nebyla, ale i tak se na ni pěkně koukalo. Nick a jeho drsnej kukuč výborně zapadli. Ale všechny scény, ve kterých byl si pro ukořistil Will Fichtner a jeho nekompromisní účetní s mincí. ()

Jermann

Béčko jako prase .. ovšem příjemně svižné, drsné jak struhadlo a místy až třeskutě legrační prase. Dokonalý výkon Willa Fichtnera snad nezůstane castingovými teamy nepovšimnut, protože Drive angry s přehledem povznesl o třídu výš. ()

blitzer

Mohlo to být sice o pár minutek kratší, ale i tak je Drive Angry eRkově nekompromisní, zábavný béčko. A William Fichtner je bůh... teda vlastně ďábel. ()

Ice123

Drive Angry nabízí skvělou podívanou na Charger 440 a Chevelle 454, hodící se muziku a spousta srandy, která tam však být nemá, ale nad těma blbostma se dá jedině smát... Plus místy čistou surovost, kterou podává například Ridriguez. 50%. ()

ceskyhonza odpad!

Myslím, že Cage má chvíli vystřelené jedno oko, v dalším záběru druhé, pak zas to první, jako na železničním přejezdu. Duchaplné dialogy, výborný scénář, opravdu perla ..., takovou sra_ku neuvidíte každý den ... ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo