poster

Tucker & Dale vs. Zlo

 • český

  Tucker a Dale vs. Zlo

 • Kanada

  Tucker & Dale vs. Evil

Komedie / Horor

Kanada / USA, 2010, 89 min

Režie:

Eli Craig

Kamera:

David Geddes

Hudba:

Mike Shields

Producenti:

Deepak Nayar
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ded@M@tes
  ****

  Nečekaná souhra náhod dovede skupinku studentů k šílenství z dvou zabijáků. Vynikající oddechovka. ( Hodnocení: 8/10 )(21.4.2012)

 • obitus
  **

  Tucker & Dale vs. Evil má bezesporu krásnou a vtipnou hlavní premisu, ale to je také jediná věc, která je na něm zábavná. Pokud k němu budeme přistupovat jako k parodii, tak zjistíme, že sice není trapná, ale bohužel až zoufale nevtipná. Jediný dobrý vtípek je zabit, když se v něm hlavní postavy ještě minutu rejpou. Navíc se stoupající stopáží ztrácí celá ta taškařice tempo a když se na konci začne hrát na city, zjistíte, že je to celé v kopru. Sympatičtí herci, sympatický nápad, hezky natočené, ale nudné až hanba.(15.2.2011)

 • Shit
  ****

  Úplně geniální prdel, Tucker & Dale vs. Zlo není totiž obyčejná redneck vyvražďovačka v lesích, jak se může zrpvu zdát, ale je to geinální parodie na tyhle vyvražďovačky, která celej ten systém vyvražďování vidlákama staví úplně opačně a vznikaj naprosto šílený situace, navíc i když to je asi celkem nízkorozpočotový, tak gore rozhodně nejsou nějaký směšný a vypadaj slušně. Jeden z nejoriginálnějších a nejzábavnějších hororů, co jsem poslední roky viděl.(27.2.2011)

 • Jhershaw
  ****

  První polovina za 5, druhá za 3. Parodie na hororové vyvražďovačky postavena na originálním nápadu a slibně rozjetá, bohužel pak došel dech a nápady.(7.1.2013)

 • Xmilden
  ***

  Správně ulítlá hororová komedie, ve které se ze zcela nepochopitelného důvodu začínají sebevraždit studenti. Tucker a Dale jsou smolaři, kteří se do této situace dostanou jako slepý k houslím. Některé citace například na Texaský masakr jsou výborné. Myslím že TaDvs.E je dokonalým originálem na poli Slasherů. Přesto jsem čekal malinko více šíleností.(1.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace