Tucker & Dale vs. Zlo

Deepak Nayar

Kostýmy:

Mary Hyde-Kerr
  • TeeAge

|| Scenár: Eli Craig, Morgan Jurgenson | Hudba: Michael Shields, Andrew Kaiser | Produkcia: Morgan Jurgenson, Albert Klychak, Rosanne Milliken, Deepak Nayar | Distribúcia: Maple Pictures | Štúdio: Eden Rock Media, Looby Lou, Reliance Motion Picture Company, Urban Island | Rozpočet: ? $ | Tržby: 3,992,989 $ || Šialená komédia na horor, viacmenej sebaironickým tónom. Najväčšiou prednosťou filmu je, že sa sám nebere vážne. Na pár naozaj vtipných momentov a okrem dobrého základného motívu dvoch kvázi nevynních sedliakov celkom !priemerné! céééčko. Ešte trochu som to mohol brať menej vážne, a bola by to slušná zábava. :)(3.10.2011)

Správně ulítlá hororová komedie, ve které se ze zcela nepochopitelného důvodu začínají sebevraždit studenti. Tucker a Dale jsou smolaři, kteří se do této situace dostanou jako slepý k houslím. Některé citace například na Texaský masakr jsou výborné. Myslím že TaDvs.E je dokonalým originálem na poli Slasherů. Přesto jsem čekal malinko více šíleností.(1.4.2011)

Po tak pitomých parodií jako je Disaster Movie nebo Meet the Spartans přišel Eli Craig, a konečně natočil povedenou, nápaditou a vtipnou parodii, při které nehrozí újma na zdraví... vcelku trefná parodie na teen vyvražďovačky, která bohužel závěrem lehce skomírá. Mnoho výborných momentek, povedené obsazení, Two Face a sexy Katrina Bowden - mé hodnocení 4 hvězdičky...(20.2.2011)

áááá, mé hodnocení tohoto filmu má číslo 2222 :-) a zároveň je to můj jubilejní třístý komentář, bravo :-D No a co k tomu říct. Jednoduše popíšu, co se mi dnes u filmu událo. Kvičel jsem smíchy, prskal na obrazovku, válel jsem se smíchy po zemi. Ano milý verbale, přesně to se mi dnes dělo. Takže budu pravděpodobně podprůměrně inteligentní či nadprůměrně obézní, že? :-) No.. po třech dnech, kdy jsem na tento film docela často myslel a pokaždé se začal smát, jsem se na to podíval znovu. Ač má topka filmů je našlapaná a já nechtěl nic vyřadit, tak jsem musel, abych tam zařadil toto veledílo.(29.9.2011)

• choze

Pusťte si trajler a na film se vykašlete.(29.10.2011)

• - Po explózii chaty je Chadov krk celý spálený, zatiaľ čo jeho náhrdelník zostal nepoškodený. Mal by byť prinajmenšom rozleptaný, ak nie úplne spálený. Takýchto chýb sa vo filme objavuje viac, nikto však netuší, či ich spravili pri natáčaní naschvál, alebo ide o nevšímavosť. (Crael)

• - Je možné zaznamenat, že vyjma scény v nemocnici si Dále (Tyler Labine) červenou kšiltovku během celého filmu nesundal. (Rimer545)

• - Dale (Tyler Labine) v jedné scéně radí Chuckovi (Travis Nelson), který drží šerifův revolver, aby před výstřelem nejprve odjistil pojistku, kterou však tato zbraň nemá. (Dr Lizal)