Tucker & Dale vs. Zlo

Mike Shields

Deepak Nayar

Kostýmy:

Mary Hyde-Kerr

***Celkem 70%***TV/// Obsazení 7/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Efekty 8/10/// PLUS: dokonale vtipné, hororově krvavé, nevnucující se MÍNUS: trochu uspěchaný závěr, možná až moc náhod v jednom filmu./// Shrnutí: Na tento snímek jsem byl dlouho zvědavý a musím přiznat že se mi fakt líbil. Může být i docela zajímavé, když se budete na snímek dívat jako na horor, opravdu ten žánr v tom filmu uvidíte. Ono to tak v tomto žánru opravdu chodí. O to víc potěší, že si někdo dal tu práci a připravil nám komedii, která se netváří vážně (kromě postav teenagerů) a vy se u ní budete bavit.(12.6.2013)

,,... dneska jsme měli den blbec. Nikoho jsme si nevšímali, když tu najednou okolo našeho domu se začali zabíjet děti“..... Venkovští vidláci a skupinka teenegerů – vděčné hororové téma. Tahle nenáročná hovadina (na letní noc) si z toho snaží udělat prdel. Jednoduchej humor, vraždy, děj. A proč ne... na place muselo bejt veselo. A jestli se Tucker a Dale stanou slavnými jako Randall a Dante? Těžko říct, ale třeba se mladí ,,zaostalejší“ chlapci naučí balit holky. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chci vidět vyvražďovací parodii. 2.) Nevím, jestli kluk, kterej skočí do drtičky může bejt v pořádku (po doskoku). 3.) Zjistím, že benzínem chlapa neuhasíš. 4.) Poznám, kdy je dobré mít paměť na divný věci. PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne(28.2.2011)

• verbal

Trotl & Dement vs. Debil je nesmírně vtipný film. Tedy v případě, jste li nadprůměrně obézní, podprůměrně inteligentní, typický vzorek americké populace a vaší topce kraluje Blbý a Blbější, těsně následován Děsným bijákem. Je li tomu tak, budete kvičet smíchy, prskat na obrazovku kousky rozžvýkaného popkornu a místy i dokonce napětím drtit v ruce zpola vypitou plechovku Budweiseru. Já popkorn nudou cvrnkal po obýváku, s kamennou tváří dopil lahváče, hlasitě říhnul a šel spát.(19.2.2011)

První polovina za 5, druhá za 3. Parodie na hororové vyvražďovačky postavena na originálním nápadu a slibně rozjetá, bohužel pak došel dech a nápady.(7.1.2013)

Tak takhle ulítlý film jsem už dlouho neviděl. Trochu mi to připomínalo Pach krve nebo Texaský masakr, i když samozřejmě trochu jinak. Srandovní momentky s motorovou pilou a nešťastná úmrtí kandidující na Darwinovy ceny. K tomu všemu mi ještě zpříjemnil podívanou můj oblíbenec Tyler Labine. Opravdu velmi zábavná komedie s nádechem hororu.(2.10.2011)