poster

Tucker & Dale vs. Zlo

 • český

  Tucker a Dale vs. Zlo

 • Kanada

  Tucker & Dale vs. Evil

Komedie / Horor

Kanada / USA, 2010, 89 min

Režie:

Eli Craig

Kamera:

David Geddes

Hudba:

Mike Shields
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zeck
  ***

  Zbytečně moc přitažené za koule. Příběh se rozehrává velmi slibně, spousta nadržených teenagerů, dva burani a vzájemné nepochopení ve vzduchu. Tvůrci z toho mohli vytřískat naprosto dokonalou komedio-parodii, která bude pochcávat klišé scény a hlody z teen-vyvražďovaček. Nic podobného bohužel nikdo neudělal, celý "vtip" tohoto filmu stojí na směšných umrtích, které dokážou diváka rozesmát, ale po skoku do drtičky se divák smát přestane a začíná očekávat jakým směrem se děj posune dál. Ten se bohužel nikam nepohne, místo toho se začne honit za vlastním ocasem, scény představuje až natolik přehnaně, až to přestane být vtipné a druhý zbytek filmu už je jen nastavovaná vata před závěrečným vykousnutím největší kočky ve filmu s největším buranem. Rozepisovat se o tom, že příběh je odhadnutelný pět minut po úvodní scéně je zbytečné, protože tento film chtěl prvoplánově pobavit, ale to se bohužel tak dobře nepovedlo. Scénář je pro mě zklamání, ne ani tak po příběhové stránce, ale spíše po té zábavné. Film sice přišel s tím, že chce nacpat hovna do huby všem impotentním hororům, které se trapně snaží postrašit diváka, ale sám se nakonec stal skvělým námětem pro zparodování. Špatná vizitka. 55%(13.4.2011)

 • Ded@M@tes
  ****

  Nečekaná souhra náhod dovede skupinku studentů k šílenství z dvou zabijáků. Vynikající oddechovka. ( Hodnocení: 8/10 )(21.4.2012)

 • Jhershaw
  ****

  První polovina za 5, druhá za 3. Parodie na hororové vyvražďovačky postavena na originálním nápadu a slibně rozjetá, bohužel pak došel dech a nápady.(7.1.2013)

 • LiVentura
  ****

  Komediální horror plný skvostných smrtí, které ovšem nejsou pro malé. Taková nadsazená brutalitka, kterých je pro odlehčení jistě velmi málo a takto kvalitně zpracovaných.!!!(20.3.2012)

 • Dadel
  *****

  Vynikající parodie na teenagerské vyvražďovačky (a jeden z nejlepších filmů MFFKV 2010)(4.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace