poster

Začátky

 • Česko

  Začátečníci

  (festivalový název)
 • USA

  Beginners

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Beastmaster4
  ****

  Inteligentní, komorní drama s vynikajícími herci, jako: Ewan McGregor, Christopher Plummer a Mélanie Laurent. Příběh zahraný s obrovským citem. Občas mi zůstává rozum stát nad tím, jak je Ewan McGregor schopný zahrát cokoliv a pokaždé stejně věrohodně a neuměle. Film má klidnou hladinu, na které vás unáší, bez větších výkyvů. Je to krásný životní obraz zachycující originálním způsobem tak neobyčejnou věc, jakou je nepromarněný život s opětovanou láskou.(4.2.2012)

 • Fr
  ***

  NAŠE ŠTĚSTÍ NÁM DOVOLILO POCÍTIT SMUTEK, NA KTERÝ NAŠI RODIČE NIKDY NEMĚLI ČAS. A TAKÉ RADOST, KTEROU JSEM U NICH NIKDY NEVIDĚL....... /// Je mu 38 a zamiloval se. Snad mu zajímavá, sympatická a milá Anna dá jiskru do života. Oliver je totiž ten nejnudnější člověk na světě. Nebo nejsmutnější? A ONA je jiná, přesto stejně osamělá... Hodně komorně udělanej film. Příběhy a vztahy Olivera s Annou, jeho táty a Andyho, Olivera se svým (nemocným) tátou, Olivera (chlapce) se svojí matkou, Olivera, Anny a psa Arthura ..., který se tak ledabyle skládají a laborují (u mě!!) nad propastí (ne)zajímavosti. Film, ve kterým všichni většinu času vypadají příliš nešťastně, a se vztahy, ve kterých jsou všichni příliš zamilovaní na to, aby přemejšleli, jak jsou smutní a jestli se mají cítit tak, jak se cítí, vám fakt musí vyloženě seknout k pleti (nebo se jen trefit do (ne)nálady). 2a½!, ale dám 3*. Za Melánii a Ch. Plummera. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Můj 75letý otec mi řekl, že je gay. Od tý doby mám pocit, že je u něj doma teplá i židle. 2.) Jsem zralej na sepsání dějin smutku. 3.) Thx za titule ,,ni.na29“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(11.11.2011)

 • Houdini

  Oscar 1 : Herec VR - Christopher Plummer(24.1.2012)

 • poz3n
  *****

  Dokud se budou točit filmy s takovýmhle citem a smyslem pro život, tak bude mít kinematografie smysl...:)(9.11.2011)

 • nunka
  **

  Podľa toho čo som videla si viem domyslieť, čo chcel Mills svojím filmom povedať, ale to čo chcel povedať, nemalo takú formu, aby to bolo aj pútavé. Množstvo zvláštnych a od veci dialógov, infantilných scén s Ewanom a Mélanie komediálnemu rozmeru nepomohlo. Dramatická línia bola povrchne podaná a romantické to nebolo ani zďaleka. A tak si po dopozeraní musím domýšlať, čo malo u diváka vytvoriť dojem. Zostáva mi z toho len vzťahová rovina - otec, syn a partnerský vzťah versus samota. Spracovaním strašná nuda i napriek snaživým hereckým výkonom.(20.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace