poster

Začátky

 • Česko

  Začátečníci

  (festivalový název)
 • USA

  Beginners

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2010, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Beagle
  *****

  Smutné, tiché, inteligentní, progresivní, psychoanalytické, psí, veselé, pozitivní, autobiografické, duhové. A první film, za který Christopher Plummer získá cenu Akademie. Bravo.(31.1.2012)

 • nirvanafan
  *

  Vztahová linka dvou hlavních hrdinů je absolutně nudná a nicneříkající. Dialogy slouží jen jako výplňová vata, aby se vůbec o něčem mluvilo. Všechny postavy jsou až k zblití milé, hodné a sympatické, nikdo se ani náznakem neprojevuje nijak negativně. Za celou hodinu a tři čtvrtě se nedočkáme žádného napínavého zvratu, v podstatě se nic neděje, téměř vše je řečeno už na začátku a pak omýláno dokola. Světlým místem jsou scény s matkou hlavního hrdiny, která je správně šáhlá a zábavná. Bohužel těchto scén je ve filmu minimum. Ale nemějte z toho depku, život a vztahy v reálném světě jsou totiž opravdu mnohem zábavnější, emotivnější a komplikovanější.(10.12.2011)

 • J*A*S*M
  ***

  Everybody lives, everybody suffers, everybody dies. Klasická trudomyslná nezávislárna s klasicky trudomyslným hlavním hrdinou. Měl by s sebou nosit míč.(2.12.2011)

 • predators
  **

  Je to celé utahané, nerozhodné a neslané-nemastné. Navíc jsem měl pocit, že se stále vracím na začátek. Dobrá byla ta část, kdy se páreček teprve potkává a Mélanie Laurent ze sebe nevydá ani hlásku. Tak to mělo zůstat do konce! 40%(18.10.2012)

 • KatushkaK
  *****

  "What happens now?" "I don't know." Rozhodně se nejedná o oddychovou podívanou, jak můžou nasvědčovat jiné komentáře, stejně tak jako se nejedná o komedii. Je to příběh o životě, o lásce, o smutku, o smrti, o strachu. Výborné.(1.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace