Matching Jack

Austrálie, 2010, 99 min

Další příběh na podobné téma jako byl film My sister Keeper, až na to, že zde je chlapec, který bojuje s leukemií, opravdu silný příběh, emoce které na nás dopadají v druhé půlce filmu, a člověk drží palce, aby vše dobře dopadlo, velmi doporučuji se na tento film podívat, je ze života a realistický.(17.3.2011)

Klasická leukemická téma s klasickým scenárom, klasickými dojákovými scénami... Film pre ženy, ktoré si chcú trochu poplakať, inak nič zaujímavé (okrem Jamesa Nesbitta, to je zaujímavý týpek) neponúkol.(24.2.2011)

Už mnohokrát spracovaná téma, ale tentoraz sa jedná o pomerne vierohodne spracovanom filme s hodnoverným detským obsadením, ALE ono by to úplne postačilo, keby film a dráma ostala a končila pri PS3 a ďalej by to nerozpitvávali, lebo spojenie choroba + deti je najlepšia možnosť ako zbabelo z diváka dostať čo najviac emócií.(5.8.2011)

již tuctové téma, přesto mě rozbrečelo(14.5.2011)

• MartinezZ

Ve zkratce: ~ citový vypočítavý doják ~ na můj vkus poněkud příliš nereálných a nevěrohodných věcí ~ My Sister's Keeper na stejné téma s rozhodně lepším příběhem(27.10.2012)