poster

Matching Jack

Drama

Austrálie, 2010, 99 min

 • jafuska
  ****

  Další příběh na podobné téma jako byl film My sister Keeper, až na to, že zde je chlapec, který bojuje s leukemií, opravdu silný příběh, emoce které na nás dopadají v druhé půlce filmu, a člověk drží palce, aby vše dobře dopadlo, velmi doporučuji se na tento film podívat, je ze života a realistický.(17.3.2011)

 • newSami
  ***

  Klasická leukemická téma s klasickým scenárom, klasickými dojákovými scénami... Film pre ženy, ktoré si chcú trochu poplakať, inak nič zaujímavé (okrem Jamesa Nesbitta, to je zaujímavý týpek) neponúkol.(24.2.2011)

 • Karush
  ****

  Už mnohokrát spracovaná téma, ale tentoraz sa jedná o pomerne vierohodne spracovanom filme s hodnoverným detským obsadením, ALE ono by to úplne postačilo, keby film a dráma ostala a končila pri PS3 a ďalej by to nerozpitvávali, lebo spojenie choroba + deti je najlepšia možnosť ako zbabelo z diváka dostať čo najviac emócií.(5.8.2011)

 • Harts
  ***

  již tuctové téma, přesto mě rozbrečelo(14.5.2011)

 • MartinezZ
  **

  Ve zkratce: ~ citový vypočítavý doják ~ na můj vkus poněkud příliš nereálných a nevěrohodných věcí ~ My Sister's Keeper na stejné téma s rozhodně lepším příběhem(27.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace